Δεν μπορώ να κάνω φίλους στη σχολή μου

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Γράψτε ποιο τμήμα είστε να γνωριστούμε
Εγώ διοίκηση τουρισμού
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κι εγώ στον ίδιο κλάδο στη Θεσσαλονίκη!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αύριο ξεκινάμε κι εμείς! Περιμένω πως και πως! Η διοίκηση στον τουρισμό ήταν η πρώτη σου επιλογή; Μην αγχώνεσαι σιγά...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμένα η φυσικοθεραπεία ήταν η πρώτη μου επιλογή, αλλά νομιζω ότι και τα τουριστικά είναι καλός τομέας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλή μας αρχή!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Εμένα η φυσικοθεραπεία ήταν η πρώτη μου επιλογή, αλλά νομιζω ότι και τα τουριστικά είναι καλός τομέας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλή μας αρχή!
Καλή αρχή !Φυσικά και είναι . Άλλωστε από την άλλη ειδικότητα θα έβγαινες ως βοηθός μόνο . Ενώ τώρα κανονικά
 

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αύριο ξεκινάμε με παγκόσμια γεωγραφία και οργάνωση γραφείου! Εσύ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Αγγλικά και βασικές αρχές τουρισμού. Με τι σκέφτεσαι να ασχοληθείς μετά την σχολή ?
 

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι θα μπορώ να εργαστώ σε τουριστικό γραφείο. Βέβαια δε μπορώ να ξέρω μετά από δύο χρόνια τι ζήτηση θα υπάρχει. Εσύ τι σκέφτεσαι;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι θα μπορώ να εργαστώ σε τουριστικό γραφείο. Βέβαια δε μπορώ να ξέρω μετά από δύο χρόνια τι ζήτηση θα υπάρχει. Εσύ τι σκέφτεσαι;
Κι εγώ κάτι αντίστοιχο! Γιατί να μην έχει ζήτηση ? Γνωρίζω πολλά τουριστικά γραφεία που δουλεύουν . Γενικά στην Ελλάδα αξίζει να επενδύσεις σε εστίαση τουρισμό και γενικά ψυχαγωγία. έτσι είναι ο τρόπος ζωής μας
 

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή ο τουρισμός έχει υποστεί πλήγμα, λόγω κορονοιού, αλλά πιστεύω ότι είναι προσωρινό. Στην Ελλάδα ο τουρισμός έχει πέρασει σίγουρα συμφωνώ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή ο τουρισμός έχει υποστεί πλήγμα, λόγω κορονοιού, αλλά πιστεύω ότι είναι προσωρινό. Στην Ελλάδα ο τουρισμός έχει πέρασει σίγουρα συμφωνώ.
Τα περισσότερα επαγγέλματα. Ωστόσο έχουμε ήδη αρχίσει να μπαίνουμε στην κανονικότητα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Οκ! Αύριο που θα πάμε δε θα ξέρουμε κανέναν, αλλά αν είμαστε ανοιχτές και μιλάμε κάτι θα γίνει! Αύριο θα πούμε τα νέα μας!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ωραία εγώ θα κάνω update αύριο καληνύχτα 😂❤️
Εμ.. λοιπόν. Αρχικά νου άρεσε πάρα πολύ μας έκαναν μια παρουσίαση στο αμφιθέατρο μας μίλησαν για Erasmus και κάποια άλλα πολύ ωραία project . ΑΛΛΑ δεν τα πήγα καλά στο θέμα των γνωριμιών . Για κάποιο λόγο κάποιοι είχαν γνωριστεί πιο πριν(δεν ξέρω που ομαδική δεν υπήρχε ) και μια κοπέλα με την οποία έκατσα δίπλα φάνηκε ότι δεν ταιριάζουμε λίγο μιλήσαμε. Δεν ενδιαφέρθηκε πολύ εννοώ δεν μου πρότεινε να ανταλλάξουμε σοσιαλ κλπ . Δεν ξέρω πραγματικά απογοητεύτηκα σε αυτό το θέμα. έχω κόψει από όλες μου τις παρέες του σχολείου κ είχα βασιστεί στο ότι θα κάνω εκει γνωριμίες... Μόνη θα μείνω τελικά ... Τέλος πάντων κούρασα με τα δικά.μου. εσύ πως τα πηγές??
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top