Δεν μπορώ να κάνω φίλους στη σχολή μου

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Τώρα έχουν ήδη γίνει παρέες .. αποτι φαίνεται θα μείνω μόνη
Ταβαψες μαυρα. Το ιεκ ειναι σχολειο δεν ειναι χωρος κονωνικων γνωριμιων.
Λες τωρα οτι δεν βρηκες κολλητη μεσα ταξη με 30 παιδια, εδω σε αμφιθεατρο των 300 δεν βρισκεις.
Μηπως εισαι πολυ ομορφη και δεν σε προτιμανε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ταβαψες μαυρα. Το ιεκ ειναι σχολειο δεν ειναι χωρος κονωνικων γνωριμιων.
Λες τωρα οτι δεν βρηκες κολλητη μεσα ταξη με 30 παιδια, εδω σε αμφιθεατρο των 300 δεν βρισκεις.
Μηπως εισαι πολυ ομορφη και δεν σε προτιμανε?
Φίλες ψάχνω όχι γαμπρό .... Τι να τους νοιάζει πως είμαι???
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι από τη φύση μου μου αρέσει πολύ ο καλλωπισμός . Πάω κοινώς λίγο σαν την λατέρνα.... Βαμμένη με τσάντα δερμάτινη κοσμήματα .... Χαχα !
ε ειδες, πως να σε συναγωνιστει η αλλη? γυναικειο ανταγωνισμο το λενε.
Ενταξει τουρισμο θα κανεις θα πρεπει να εισαι φιτ αλλα υπαρχουν και επιπτωσεις
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι σκέφτονται όλες έτσι . Εμένα δεν μου έχει περάσει καν από το μυαλό. Πιστεύω ότι είναι ένα ακόμα στερεότυπο .
Ολες ποιες ολες λες και ειστε πολλες?
Εχετε διαφορα ηλικιας?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ολες ποιες ολες λες και ειστε πολλες?
Εχετε διαφορα ηλικιας?
Όχι όλες ίσα είμαστε εκτός από μια 27χρονη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι όλες ίσα είμαστε εκτός από μια 27χρονη
Είμαστε 15 κορίτσια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!! Θα περάσω την διετία 18-20 μόνη σαν το αγγούρι !!! Τι ωραία πάω να κλάψω
Το Ιεκ δεν ειναι χωρος να βγαλεις συμπερασματα για την δημοφιλια σου, ελα στο πανεπιστημιο να σε κανω σταρ
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Πάω κοινώς λίγο σαν την λατέρνα.... Βαμμένη με τσάντα δερμάτινη κοσμήματα .... Χαχα !

Τώρα σοβαρά έτσι είσαι? :queen:

1634700497353.png


:lol2::lol2::lol2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το Ιεκ δεν ειναι χωρος να βγαλεις συμπερασματα για την δημοφιλια σου, ελα στο πανεπιστημιο να σε κανω σταρ
Καλέ δεν θέλω να γίνω σταρ μια φίλη θέλω ..... Χαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα σοβαρά έτσι είσαι? :queen:

View attachment 86827

:lol2::lol2::lol2:
Ναι σε ανθρώπινη μορφή ... ,😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Καλέ δεν θέλω να γίνω σταρ μια φίλη θέλω ..... Χαχαχα

Κοιτα για φιλη δεν μπορω να σου υποσχεθω γιατι δεν εχουμε πολλα κοριτσια.
Τωρα τρεχουμε ενα προτζεκτ να κανουμε εισαγωγη ερασμους απο ανατολικες χωρες.
Αλλα εχουμε πολλα αγορια ετοιμα να σε αποθεωσουν . Θα βαρεθεις να πινεις κερασμενους φρεντους.
Και οπως ξερεις τα αγορια κανουν δυνατες φιλιες.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καλέ δεν θέλω να γίνω σταρ μια φίλη θέλω ..... Χαχαχα

Κοιτα για φιλη δεν μπορω να σου υποσχεθω γιατι δεν εχουμε πολλα κοριτσια.
Τωρα τρεχουμε ενα προτζεκτ να κανουμε εισαγωγη ερασμους απο ανατολικες χωρες.
Αλλα εχουμε πολλα αγορια ετοιμα να σε αποθεωσουν . Θα βαρεθεις να πινεις κερασμενους φρεντους.
Και οπως ξερεις τα αγορια κανουν δυνατες φιλιες.
Ααα πολύ ωραία . Υπάρχει μια μικρή λεπτομέρεια.... Εγώ δεν θέλω να γίνω ηλεκτρολόγος αλλά τουριστικός πράκτορας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Ααα πολύ ωραία . Υπάρχει μια μικρή λεπτομέρεια.... Εγώ δεν θέλω να γίνω ηλεκτρολόγος αλλά τουριστικός πράκτορας
Γιατι εγω που παω στις χημικες θελω να γινω χημικος? για PR παω
Εμεις σεβομαστε τα θελω,δεν προκειτε να σου αλλαξουμε μυαλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γιατι εγω που παω στις χημικες θελω να γινω χημικος? για PR παω
Εμεις σεβομαστε τα θελω,δεν προκειτε να σου αλλαξουμε μυαλα.
Χαχα πλάκα έχεις

Δεν το πιστεύω είναι σαν να με αποφεύγουν ειδικά οι κοπέλες . Έλεος δηλαδή . Κυριολεκτικά
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
@Ioannidou Λοιπόν, να βάλουμε κάποια πράγματα σε μια σειρά:

1. ΔΕΝ είσαι λατέρνα επειδή βάφεσαι εκτός κι αν βάφεσαι πάρα πολύ βαριά. Που κι εκεί δεν βρίσκω τον λόγο να σε χαρακτηρίσουμε έτσι. Εσύ μάλλον επέλεξες αυτόν τον χαρακτηρισμό γιατί στην πέσανε τ' αγοράκια του φόρουμ για το αν είσαι όμορφη και ίσως ντράπηκες.

2. Καμία σχέση δεν έχει το αν είσαι όμορφη με το αν θα βρεις φίλες. Και σε παρακαλώ, μην ακούς για γυναικείο ανταγωνισμό και άλλες παρωχημένες παπάτζες.

3. Για να κάνεις παρέες που μετέπειτα θα εξελιχθούν σε φιλίες, χρειάζεται να είσαι ανοιχτή και πρόθυμη για συζήτηση. Τα άλλα έρχονται μόνα τους. Πως θα σε χαρακτήριζες γενικά; Εσωστρεφή/ εξωστρεφή, ομιλητική/ λιγομίλητη, ντροπαλή κλπ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top