Δίνω εξετάσεις!

matthew

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τίποτα ακόμα για το edexcel.. έχει βρεί κανείς άλλος τίποτα??? Έχω φάει τον κόσμο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Είμαστε οι μόνοι που ενδιαφερόμαστε. Οι άλλοι μας γράφουν.... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μην το λες και εγώ κάνω ότι μπορώ άσχετα αν δεν γράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Βγήκαν αποτελέσματα Michigan lower???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Για Lancashire ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το michigan φυσικα και εχει βγει, αλλά μόνο στο orfeas.hau.gr που βλεπεις καταστάσεις φροντιστηρίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Λοιπόν, τα αποτελέσματα του edexcel βγαίνουν στα μέσα του Φεβρουαρίου.... Πήρα τηλ και ρώτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παιδιά, γειά σας:bye: Αυτό είναι το πρώτο μου post.. Μιας και μιλάτε για πτυχία, έχω να πω από την προσωπική μου εμπειρία ότι γενικώς όλα τα πτυχία, ανεξαρτήτως επιπέδου, χρειάζονται καλή προετοιμασία και αρκετή αυτοπεποίθηση... Εγώ έδωσα το Νοέμβριο το proficiency (Michigan) και προς έκπληξη όλων, το πήρα, παρά το νεαρό της ηλικίας μου και τον πραγματικά μικρό χρόνο προετοιμασίας (4 μήνες περίπου). Τώρα ετοιμάζομαι να δώσω τον Μάιο το Β2 και το Γ1 στα γαλλικά... Όποιος έχει δώσει κάποιο απ' αυτά τα πτυχία και είναι πρόθυμος να μου δώσει καμία χρήσιμη συμβουλή.... Ευπρόσδεκτος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Mπήκα στο σιτε και τα αποτελέσματα


cyclops
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρυσούλα21730

Νεοφερμένος

Η Χρυσούλα21730 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ δίνω lower τον Μάιο...........Ο Θεός να βάλει το χέρι του.............Έχω τρελαθεί στο διάβασμα!!!!!!!!!!!!!!Το michigan θα δώσω. Είναι δύσκολο;;;;)Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο αλλά αγχώθηκα για το αν πρέπει να κάνω την αίτηση........Φοβάμαι πολύ την αποτυχία αν και ο καθηγητής μου πιστεύει πως θα το πάρω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Κοίτα, πιστεύω πως το να αγχώνεσαι τόσο εύκολα δε βγάζει πουθενά... Φυσικά και πρέπει να κάνεις την αίτηση! Και να μήν το πάρεις το πτυχίο, που αποκλείεται να μην το πάρεις από τη στιγμή που κάνεις τόσο καλή προετοιμασία, θα έχεις κερδίσει μία πολύ καλή εμπειρία! Από όποια πλευρά και να το δείς, δε χάνεις τίποτα!! Κάνε λοιπόν την αίτηση, και μη σκέφτεσαι την αποτυχία!! Άλλωστε, το lower το Michigan είναι εύκολο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρυσούλα21730

Νεοφερμένος

Η Χρυσούλα21730 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ για την συμβούλη!!!:thanks:Αυτό θα κάνω. Απ' τη στιγμή που περνάω τα test που κάνουμε στο φροντιστήριο, πιστεύω πως θα τα καταφέρω και τότε!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια δίνω και γω το Μαιο το Lower του Michigan!Τι εντυπώσεις έχετε παιδιά?Βατό το GVR και το Listening?Αντε και καλή επιτυχία σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Το GVR του Lower είναι αρκετά εύκολο αν έχεις κάνει σωστή προετοιμασία. Τώρα το listening, εξαρταται... Αν το αυτί σου έχει συνηθίσει την αμερικάνικη προφορά θα τα πας καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Τώρα το listening, εξαρταται... Αν το αυτί σου έχει συνηθίσει την αμερικάνικη προφορά θα τα πας καλά.

Αν καταλαβαίνεις τη προφορά ενός Άγγλου καταλαβαίνεις τα πάντα. Οι άνθρωποι δε μιλάνε ψιθυρίζουν πάρα μα πάρα πολύ γρήγοραα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Αν καταλαβαίνεις τη προφορά ενός Άγγλου καταλαβαίνεις τα πάντα. Οι άνθρωποι δε μιλάνε ψιθυρίζουν πάρα μα πάρα πολύ γρήγοραα.

Πιστεύω ότι η αμερικάνικη προφορά είναι πιο δυσνόητη. Ντάξει, τώρα επειδή έχουμε συνηθίσει τις αμερικάνικες ταινίες, έστω και λίγο γνωρίζουμε την αμερικάνικη προφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χμ εμενα με δυσκολευει περισσοτερο η αγγλικη! Στις ταινιες δηλαδη, γιατι listenings εχω να κανω 2 χρονια :P Οι αμερικανικες συνηθιζονται οντως απο τις ταινιες. Οταν ειχα ξεκινησει το lost δυσκολευομουν περισσοτερο απ'ότι τωρα, που τα καταλαβαινω ολα (με εξαιρεση οταν μιλαει ο Sawyer... :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ΠΗΡΑ ΤΟ PROFICIENCY, EDEXCEL LEVEL 5!!!
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα του Edexcel στο net?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα του Edexcel στο net?

Όχι στο net. Απο το φροντηστήριο μου το είπαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top