Γυμναστική

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
καλά,μη σκεφτείς ότι πάω και για πρωταθλητισμό:lol: !απλά ξέρω κάποια βασικά πράγματα έτσι για χόμπυ..αλλά εφόσον ιδρώνω και υπάρχει κίνηση,κάτι θα γίνεται:)

Ενοείται....έχω φίλους πάντως που τρέχουν στον πεζόδρομο δίπλα στην παραλία και τρέχουν περισσότερη ώρα γιατί ξεχνιούνται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ενοείται....έχω φίλους πάντως που τρέχουν στον πεζόδρομο δίπλα στην παραλία και τρέχουν περισσότερη ώρα γιατί ξεχνιούνται....

χαχα,αυτά είναιι!εμένα πριν λίγες μέρες κάτι με είχε πιάσει,δεν ξέρω τι :P ,ήθελα να πάω παντού τρέχοντας..χαχαχαα..πήγα να φωνάξω την κολλητή μου,έτρεχα,μετά που φύγαμε ήθελα να γυρίσω σπίτι μου τρέχοντας..(προηγήθηκε και γυμναστική στο αλσος που παμε)..ειναι συνηθεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
έετσι,καταρχήν γυμνάζει τα πάντα και είναι η κατεξοχήν άσκηση αποβολής θερμίδων!:D και ποδήλατο προτείνωω στα σίγουρα!
Θα ξεκινήσουμε και ποδήλατο σε λίγες μέρες...πρώτα στο πρόγραμμα βάλαμε το τρέξιμο,δε ξέρω γιατί :P ..επίσης μόλις γυρνάμε στο σπίτι μου,κάνουμε λίγο σχοινάκι η καθεμία,όσο αντέξουμε βασικά,γιατί είμαστε κουρασμένες και καταϊδρωμένες..:P

Το τρέξιμο μπορείτε να το συνεχίσετε και στις παραλίες...τα πρωινά...η άμμος δίνει μεγαλύτερη αντίσταση και βοηθά πολύ!
Ειδικά έτσι όπως καίει η άμμος...:P
Όσον αφορά αυτό που είπες για το σχοινάκι,μπορώ να πω πως δε το ήξερα...τί μαθαίνει κανείς..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Θα ξεκινήσουμε και ποδήλατο σε λίγες μέρες...πρώτα στο πρόγραμμα βάλαμε το τρέξιμο,δε ξέρω γιατί :P ..επίσης μόλις γυρνάμε στο σπίτι μου,κάνουμε λίγο σχοινάκι η καθεμία,όσο αντέξουμε βασικά,γιατί είμαστε κουρασμένες και καταϊδρωμένες..:P

σχοινάκι πλέον κι εγώω..ακούραστα θυμάμαι το έκανα..τρέλα είχα..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
σχοινάκι πλέον κι εγώω..ακούραστα θυμάμαι το έκανα..τρέλα είχα..:clapup:

Και εγω... οταν ημουν 8! Γερασα τωρα δεν εχω τις ιδιες αντοχες:weak:

Ειναι αποτελεσματικο παντως, καλα κανετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Και εγω... οταν ημουν 8! Γερασα τωρα δεν εχω τις ιδιες αντοχες:weak:

Ειναι αποτελεσματικο παντως, καλα κανετε;)

χαχα,αξέχαστα χρόνια!ε,σιγά καλέ,μια χαρά μπορεί κανείς ανά τα χρόνια :D κι εγώ το πιστεύω πως είναιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Βοηθάει για όλο το σώμα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ειδικά έτσι όπως καίει η άμμος...:P

εεεε υποτίθεται ότι θα πας το πρωί και θα τρέχεις κοντά στη θάλασσα όπου η θερμοκρασία είναι πιο φυσιολογική!!!
Πάντως αν καταφέρεις και ασχοληθείς συστηματικά με την γυμναστική το καλοκαίρι μέσα στον καύσονα,νομίζω οτι μπορείς να ασχοληθείς οποιαδήποτε στιγμή....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αρκεί να έχεις αντοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αρκεί να έχεις αντοχή...

Πιστεύω ότι είναι θέμα θέλησης...μπορείς να κάνεις κάποια διαλείμματα όταν κουράζεσαι αλλά το όλο point είναι να έχεις κουράγιο και θέληση να ξαναρχίσεις μετά από το διάλειμμα αυτό....!!!Γενικά όσα χρόνια αθλούμαι ποτέ δεν συμπάθησα το τρέξιμο σαν τρόπο άθλησης....(εννοώ να τρέχω απλά στον δρόμο ή κάτι παρόμοιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Και τι κάνεις ως τρόπο άθλησης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Και τι κάνεις ως τρόπο άθλησης??

Ποδόσφαιρο έπαιζα 12 χρόνια μέχρι να με κάψουν τα φροντιστήρια..!!!:/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κατάλαβα... :/:
Αρκετά χρόνια πάντως..!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ναι όντως....σε σε γενικές γραμμές πάντως το τρέξιμο κάνει καλό σε όλο το σώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πιο πολύ δε βοηθάει όμως το σχοινάκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Πιο πολύ δε βοηθάει όμως το σχοινάκι?

Εντονότερη άσκηση...σίγουρα βοηθά στο να αναπτύξεις αντοχή και γενικά στο σώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τρέξιμο ειναι ψιλοβαρετό.Άσε που έχει και ευκολότερο να τραυματιστείς.
Ποδήλατο χίλιες φορές:D
Και τώρα το καλοκαιράκι,αντί να λιώνετε στον ήλιο στην παραλία,να κολυμπάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
8 χρόνια καράτε :boxing: κ τα τελευταία 2 χρόνια τρέξιμο...:)
Κ όπως λέει κ το Μαράκι πιο πάνω είναι τέλειο το σχοινάκι.!!:)
Επίσης θα συμφωνήσω με τον Yury..Το κολύμπι κάνει πολύ καλή δουλειά.!! Όπως επίσης όταν είστε παραλία με φίλους δοκιμάστε ρακέτες ή beach volley..!! Και θα κάψετε πολλές θερμίδες κ θα έχετε ομοιόμορφο μαύρισμα..!;) Εγώ προσωπικά το λιώνω στις ρακέτες..!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ετρεχα 3-4 χρονια,πλεον το βαρεθηκα...και εχω πορωθεί με ποδηλατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Η Γυμναστική είναι υπέροχη και εκτονωτική. Πηγαίνω γυμναστήριο μόλις 6 μήνες, αρκετά εμφανή αποτελέσματα(αν και πολύς ιδρώτας) και αύριο σταματάω για Καλοκαίρι γιατί με τη ζέστη δεν υποφέρεται. Ξανά από Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top