Γυμναστική

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
https://www.skimble.com/workouts

Κατεβάστε την εφαρμογή για το κινητό σας και λιώστε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τι ειναι αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να κάνω από πέντε έως επτά χιλίομετρα τη μέρα διάδρομο μέσα σε μία ώρα και νιώθω το σώμα μου ανάλαφρο! Είναι πραγματικά υπέροχο συναίσθημα και νομίζω πως καθαρίζει το μυαλό μου. :clapup:Tο προτείνω στον καθένα!

Άντε να κράτησε 2 εβδομάδες αυτό το πρόγραμμα δυστυχώς.... :/: Τώρα βαριέμαι να κάνω, επιβεβαιώνοντας όσους λένε πως ο διάδρομος στο σπίτι μετά τον πρώτο καιρό λειτουργεί ως κρεμάστρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ πάλι πηγαίνω στο δημοτικο αλσος της πολης μαζι με τις κολλητες μου κοντά στο σπίτι μου και κάνουμε πολλούς κύκλους τρέξιμο και περπάτημα... :) όλη η πόλη σχεδόν εκεί πάει και αθλείται..έβαλε ο δήμαρχος και όργανα και το θεωρώ πολύ καλή ευκαιρία για όσους δε σκοπεύουν να δίνουν λεφτά για τα γυμναστήρια..κι αυτά καλά βέβαια,αλλά και στο συγκεκριμένο αλσος μπορείς εξίσου να κάνεις άνετα τη γυμναστική σου εντελώς δωρεάν,καθως ειναι ακρως ευρυχωρο και τα εχει ολα..(και καφετερια και παιδικη χαρα και δρομακια για τρεξιμο και τα οργανα γυμναστικης)
υ.γ. για καλοκαίρι ειδικά φυσάειι!για χειμώνα..θέλοντας και μη απαιτεί γυμναστήριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εγω λεω να αρχισω γυμναστηριο, για να με βοηθανε οι ειδικοι.. εχει μια προσφορα ενα, με 130 περιπου ευρω το χρονο, που ειναι πολυ καλα!
+ αν το εχεις πληρψσει σιγουρα θα πηγαινεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εγω λεω να αρχισω γυμναστηριο, για να με βοηθανε οι ειδικοι.. εχει μια προσφορα ενα, με 130 περιπου ευρω το χρονο, που ειναι πολυ καλα!
+ αν το εχεις πληρψσει σιγουρα θα πηγαινεις!!

130 ευρω το χρονο!:eek: Πολύ καλή προσφορά. Εγώ πληρωνω 35 ευρω το μηνα!
Το γυμναστηριο το καλοκαιρι ειναι βασανιστηριο, πραγματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
130 ευρω το χρονο!:eek: Πολύ καλή προσφορά. Εγώ πληρωνω 35 ευρω το μηνα!
Το γυμναστηριο το καλοκαιρι ειναι βασανιστηριο, πραγματικά!

Ναι αλλά το καλοκαίρι είναι η περίοδος που αθλούνται οι περισσότεροι. :boxing::strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ναι αλλά το καλοκαίρι είναι η περίοδος που αθλούνται οι περισσότεροι. :boxing::strong:

η καλύτερη περίπτωση για καλοκαίρι είναι καθημερινό κολύμπι,τρέξιμο και περπάτημα έξω (εφόσον το επιτρέπει και η ίδια σου η πόλη να κυκλοφορήσεις άνετα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ο καλύτερος τρόπος να μειώσεις το body fat είναι το τρέξιμο έτσι δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Και το ποδήλατο ειναι καλή λύση τωρα που το σκεφτομαι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Παιδιά ο καλύτερος τρόπος να μειώσεις το body fat είναι το τρέξιμο έτσι δεν είναι?

ακριβώς!:D ή πολύ γρήγορο περπάτημα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ωραία θα τα κάνω και τα δυο, μέσα στη χρονιά έχασα όλη μου τη φόρμα καιρός να πάρω τα πάνω μου ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μα καλά,γιατί στην 3η λυκείου ακούω από άπαντες πως παίρνουν κιλά; :P φοβάμαιιι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
μα καλά,γιατί στην 3η λυκείου ακούω από άπαντες πως παίρνουν κιλά; :P φοβάμαιιι..

Κοιτα, στην 3η λυκειου διαβαζουμε και οταν βαρεθουμε και δεν ξερουμε τι να κανουμε πειθουμε τον εαυτο μας οτι πειναει και ετσι δικαιολογουμε τα διαλειμματα φαγητου που κανουμε (δηλαδη αυτο εκανα εγω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Κοιτα, στην 3η λυκειου διαβαζουμε και οταν βαρεθουμε και δεν ξερουμε τι να κανουμε πειθουμε τον εαυτο μας οτι πειναει και ετσι δικαιολογουμε τα διαλειμματα φαγητου που κανουμε (δηλαδη αυτο εκανα εγω:P)

ελπίζω να μην το πάθω:P έστω να διατηρηθώ απλά,δεν περιμένω ν'αδυνατίσω κι άλλο τρίτη λυκείου..ακούω πολλά ότι πρέπει να μπουκωνόμαστε με υγιεινές τροφές και τα σχετικά..:P μετά φαντάζομαι όμως όλοι θέλετε να πάρετε το αίμα σας πίσω..χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
μα καλά,γιατί στην 3η λυκείου ακούω από άπαντες πως παίρνουν κιλά; :P φοβάμαιιι..

Δεν είναι ότι (προσωπικά) παίρνουμε πολλά κιλά, εγώ 1,5-2,5 κιλά πήρα. Απλώς όταν όλη την ώρα κάθεσαι, ή τουλάχιστον δεν αθλείσαι έστω και λίγο, υπερχαλαρώνουν οι μυες και σαν να φουσκώνει λίγο η κοιλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Από αύριο διατροφή,κολυμβητήριο και προπόνηση μόνος(τρέξιμο,βάρη και μονόζυγο στο υπόγειο του σπιτιού μου:xixi :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
κοιτα, στην τρίτη λυκείου επειδή κάθεσαι πολλές ώρες (σχολείο, σπίτι, φροντιστήριο) και δεν αθλείσαι, παχαίνεις. + νομίζω εγώ τουλάχιστον έτρωγα και πιο πολύ. τόσες ώρες διάβασμα, να μην φαω μια σοκολατα? ας κάνω διάλειμμα τώρα. ωχ! το ψυγείο μου φωνάζει! ας παω να δω τι εχει μέσα και ας φάω τα πάντα!! :p

φέτος που δίνω δεύτερη φορά και γλυτώνω το σχολείο και γενικά είναι λίγο πιο χαλαρά, μπορώ να πω οτι διατηρούμαι σταθερή στα κιλά μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω επειδη εχω μονο 4κιλα βαρακια,και βαριεμαι να κανω επαναληψεις μεχρι να κουραστω κανω πους-απς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
πους απς κουράζομαι από τα 5 λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top