Γυμναστική

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν είναι κορίτσια αλλά και πάλι δεν έρχονται..! Φαντάσου! :P

Τα κορίτσια βαριούνται ελεηνά :P Άσε προσπαθούσα χρόνια να τις πείσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ κάνω στο σπίτι, τα γυμναστήρια είναι λιγάκι μακρυά... οπότε κάνω απλά κοιλιακούς και push ups που και που, άντε και καμιά φορά βαράκια. ;Oχι σαν το γυμναστήριο και το πρόγραμμά του αλλά κρατιέμαι καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ κάνω στο σπίτι, τα γυμναστήρια είναι λιγάκι μακρυά... οπότε κάνω απλά κοιλιακούς και push ups που και που, άντε και καμιά φορά βαράκια. ;Oχι σαν το γυμναστήριο και το πρόγραμμά του αλλά κρατιέμαι καλά :P

κάτσε να αρχίσει το σκληρό διάβασμα για τις πανελλήνιες και να δεις κάτι κώλοι που θα φαρδύνουν από το καθισιό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
κάτσε να αρχίσει το σκληρό διάβασμα για τις πανελλήνιες και να δεις κάτι κώλοι που θα φαρδύνουν από το καθισιό :P

Συγγνώώώώμη αλλά εγώ όταν έδινα Πανελλήνιες πήγαινα καθημερινώς και αδιαλείπτως προπόνηση!!!:redface:
η υπερβολή δεν βοηθάει πουθενά!!!
1. Παν μέτρον άριστον
2. Νους υγιής εν σώματι υγιεί!!!!
καλεεεεε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Συγγνώώώώμη αλλά εγώ όταν έδινα Πανελλήνιες πήγαινα καθημερινώς και αδιαλείπτως προπόνηση!!!:redface:
η υπερβολή δεν βοηθάει πουθενά!!!
1. Παν μέτρον άριστον
2. Νους υγιής εν σώματι υγιεί!!!!
καλεεεεε! :P
Tae Kwon Do? Δηλαδή να σε προσέχουμε μην μας δείρεις :P

Εγώ έτσι και συνεχίσω την προπόνηση θα με μπλέξουν ξανά στους πανελλήνιους και στα πανευρωπαϊκά και θα ξανά αδειάσει η τσέπη μου. Για αυτό απέχω από πέρυσι. Εξάλλου είναι μεγάλη η βάση... Αλλά επειδή είδα ότι άρχισα να χάνω από εμφάνιση είπα να ρωτήσω εδώ τον personal trainer μου TsouFou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εγω κανω λιγο βαρακια μονοζυγο κανα κοιλιακο αλλα υπερ της πνευματικης ασκησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Tae Kwon Do? Δηλαδή να σε προσέχουμε μην μας δείρεις :P

Εγώ έτσι και συνεχίσω την προπόνηση θα με μπλέξουν ξανά στους πανελλήνιους και στα πανευρωπαϊκά και θα ξανά αδειάσει η τσέπη μου. Για αυτό απέχω από πέρυσι. Εξάλλου είναι μεγάλη η βάση... Αλλά επειδή είδα ότι άρχισα να χάνω από εμφάνιση είπα να ρωτήσω εδώ τον personal trainer μου TsouFou.

Σταμάτα να κατακρεουργείς το nickname μου, πες Αναστασία καλύτερα :P
Κοίτα σαφώς πρέπει να υπάρχει και μέτρο, αλλά καλώς ή κακώς αυτή την περίοδο πρωταρχικό ρόλο παίζει το διάβασμα. Λίγη γυμναστικούλα βοηθάει να ξελαμπικάρει και το μυαλό! Να αδειάσει λίγο το μυαλό. Αλλά όχι και πρωταθλητισμό έλεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εγω κανω γυμναστικη και στην ομαδα που παιζω οποτε δε χριαζεται κατι παραπανω..η σωματικη ασκηση ειναι πολυ συμαντικη οχι μονο σε θεματα υγειας αλλα και ψυχαγωγιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Και ψυχολογιας θα ελεγα εγω

καθε μετα μολις τελιωνω τις ασκησεις με τα βαρακια νομιζω πως ειμαι ο Πηρος Δημας και εχω φουσκωσει κατα 5 εκατοστα

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δυόμιση χρόνια κωπηλασία έκανα και η γυμναστική είχε γίνει καθημερινότητα.
Φέτος λίγο σαν να αδιαφόρησα :whistle: αλλά το καλοκαίρι έλιωσα στην ρακέτα και στο κολύμπι (Να τα λέμε αυτά, όχι να τα ΄λέμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Έκανα ένα χρόνο τέννις, αλλά το παράτησα... :P Τώρα δεν κάνω κάτι. Και να το ήθελα δεν προλαβαίνω... σχολείο, φροντιστήρια και δεν συμμαζεύεται. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ΜΜΑ(mixed martial arts για καποιους που δν το ξερουν)..το ωραιοτερο ολων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έκανα ένα χρόνο τέννις, αλλά το παράτησα... :P Τώρα δεν κάνω κάτι. Και να το ήθελα δεν προλαβαίνω... σχολείο, φροντιστήρια και δεν συμμαζεύεται. :D
και αλλη τενιστρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
:P Ότι έχει σχέση με ρακέτα μου αρέσει. Τέννις, μπάγκμιτον και πινγκ πονγκ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πήγαινα 4 χρόνια μοντέρνο χορό, 1 χρόνο αερόμπικ και εδώ και 2 χρόνια κάνω παραδοσιακούς χορούς. Βέβαια, δεν ξέρω αν αυτό είναι ένα είδος γυμναστικής, πάντως γυμνάζεσαι. Τα καλοκαίρια πάω σχεδόν κάθε μέρα για κολύμπι κ όταν δεν πάω στη θάλασσα, κάνω περιπάτους στη φύση με τα πόδια ή με το ποδήλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα.
Γυμνάζεστε??
Αν ναι, γιατί γυμνάζεστε και πόσο συχνά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι όσο θα έπρεπε. Ευελπιστώ όταν ξεμπλέξω λίγο με το σχολείο να υιοθετήσω ένα προγραμματάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αν και φανατικος με τη μπαλα και το μπασκετ,μου αρεσε παντα μονο να τα παρακολουθω.Το μονο ειδος γυμναστικης που ακολουθω ειναι το να πηγαινω για τρεξιμο τα απογευματα οποτε μπορω.Βεβαια τωρα λογω πανελληνιων εχει ψιλοκοπει ολο αυτο λιγο και εχουμε κανει κοιλιτσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Αν και φανατικος με τη μπαλα και το μπασκετ,μου αρεσε παντα μονο να τα παρακολουθω.Το μονο ειδος γυμναστικης που ακολουθω ειναι το να πηγαινω για τρεξιμο τα απογευματα οποτε μπορω.Βεβαια τωρα λογω πανελληνιων εχει ψιλοκοπει ολο αυτο λιγο και εχουμε κανει κοιλιτσα...

μια απο τα ίδια.. και δεν τρέχω κιολας! :P
όποτε σχολάω βράδυ από το φροντ. προσπαθώ να γυρίζω με τα πόδια, και καμιά φορά πάμε με φίλους για περπάτημα ή για πολυ χαλαρο τρεξιμο, αλλά δεν ειναι πολλές οι ευκαιρίες μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δηλώνω πως γυμνάζομαι εντατικώς και για πολλές ώρες.







Γυμνάζω τα δάχτυλά μου στο πισι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top