Γυμναστική

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ειναι ωραια να ιδρωνεις οεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όντως νιώθεις ευεξία όταν γυμνάζεσαι! Έκανα τέννις δύο χρόνια (μετά το μπαλέτο, το βόλευ και το γυμναστήριο) αλλά για λόγους υγείας και διαβάσματος τα σταμάτησα. Πλέον ποδήλατο για τις μεταφορές και 1 km κολύμπι καθημερινά ;) Μεγάλη απόλαυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πεταλουδα πως κολυμπας;

Επισης, ξερεις κανα τροπο να αυξησω την ταχυτητα του ελευθερου μου; :P

1)Δες βιντεάκια:P.
2)Είμαι βέβαιος ότι δεν έχεις δοκιμάσει καν να κάνεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
1)Δες βιντεάκια:P.
2)Είμαι βέβαιος ότι δεν έχεις δοκιμάσει καν να κάνεις:D

για το ιδιο πραγμα μιλαμε;

freestyle λεω, το πιο γνωστο ειδος κολυμπι ειναι, ολοι εχουν δοκιμασει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Freestyle...Ναι σιγά.Αφού και αυτό απαιτεί ορισμένες standar κινήσεις.Να μου λεγες κάνε όοο,τι θες να το καταλάβω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ξερετε τπτ ασκσηεις για καψιμο του λιπους(αλλα και γενικα για την εκγυμναση) του στήθους;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ξερετε τπτ ασκσηεις για καψιμο του λιπους(αλλα και γενικα για την εκγυμναση) του στήθους;;;

boobies ε;; μμμ πους απς και βαράκια .. βασικά τα πους απς θα σε σώσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
boobies ε;; μμμ πους απς και βαράκια .. βασικά τα πους απς θα σε σώσουν

ναι στα λογια μου ερχεσαι απλα το εθεσα κομψα...

ναι τα ξερω αυτα αλλα φοβαμαι μην τραυματισω την μεση μου

οταν λεμε βαρακια,δεν το διευκρινιζουμε με καμια ασκησουλα;;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ναι στα λογια μου ερχεσαι απλα το εθεσα κομψα...

ναι τα ξερω αυτα αλλα φοβαμαι μην τραυματισω την μεση μου

οταν λεμε βαρακια,δεν το διευκρινιζουμε με καμια ασκησουλα;;;:whistle:

στο γυμναστήριο, η γυμνάστρια (για να σφίξει το δικό μου στήθος) μου έδινε 2κιλα βαράκια και καθόμουν , τέντωνα τα χέρια μου μπροστά με τα βαράκια και τα άνοιγα στο πλάι. Κάμποσες φορές και κάμποσα σετ :P Υπάρχει και μηχάνημα τέτοιο, πεκ ντεκ λέγεται.
Δες εδώ έχει διάφορα.

δε χρειάζοται πολλά βάρη για να τονώσεις, αν πας κατευθείαν στα 15κιλα θα φουσκώσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
στο γυμναστήριο, η γυμνάστρια (για να σφίξει το δικό μου στήθος) μου έδινε 2κιλα βαράκια και καθόμουν , τέντωνα τα χέρια μου μπροστά με τα βαράκια και τα άνοιγα στο πλάι. Κάμποσες φορές και κάμποσα σετ :P Υπάρχει και μηχάνημα τέτοιο, πεκ ντεκ λέγεται.
Δες εδώ έχει διάφορα.

δε χρειάζοται πολλά βάρη για να τονώσεις, αν πας κατευθείαν στα 15κιλα θα φουσκώσεις:P

ok ok thanx:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Ωραίο θέμα, το διάβασα όλο, αν και δεν είμαι πολύ φαν της γυμναστικής! Και εγώ έχω από χθες που ξεκίνησα σωστή και ισορροπημένη διατροφή, μήπως χάσουμε και κανένα κιλό, γιατί τον τελευταίο καιρό είχαμε πάρει λίγο την κάτω βόλτα...!

στο γυμναστήριο, η γυμνάστρια (για να σφίξει το δικό μου στήθος) μου έδινε 2κιλα βαράκια και καθόμουν , τέντωνα τα χέρια μου μπροστά με τα βαράκια και τα άνοιγα στο πλάι. Κάμποσες φορές και κάμποσα σετ :P Υπάρχει και μηχάνημα τέτοιο, πεκ ντεκ λέγεται.
Δες εδώ έχει διάφορα.

δε χρειάζοται πολλά βάρη για να τονώσεις, αν πας κατευθείαν στα 15κιλα θα φουσκώσεις:P

Εννοείς την ίδια κίνηση που κάνεις όταν κάνεις peck deck, με τη μόνη διαφορά ότι την κάνεις με βαράκια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ωραίο θέμα, το διάβασα όλο, αν και δεν είμαι πολύ φαν της γυμναστικής! Και εγώ έχω από χθες που ξεκίνησα σωστή και ισορροπημένη διατροφή, μήπως χάσουμε και κανένα κιλό, γιατί τον τελευταίο καιρό είχαμε πάρει λίγο την κάτω βόλτα...!



Εννοείς την ίδια κίνηση που κάνεις όταν κάνεις peck deck, με τη μόνη διαφορά ότι την κάνεις με βαράκια;;

Ναι αλλά στο πεκ ντεκ την κάνεις με λυγισμένα χέρια, εγώ την έκανα και με ίσια (δηλαδή κανονικά ανοίγματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Ναι αλλά στο πεκ ντεκ την κάνεις με λυγισμένα χέρια, εγώ την έκανα και με ίσια (δηλαδή κανονικά ανοίγματα)

A ωραία, αυτό αναρωτιόμουν.. Thanks! :)
Kαλά όλα αυτά βέβαια, αλλά το θέμα είναι που βρίσκεις την διάθεση να τα κάνεις!
Άσε που είναι και βαρετό να τρέχεις πχ μόνος σου...! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι αλλά στο πεκ ντεκ την κάνεις με λυγισμένα χέρια, εγώ την έκανα και με ίσια (δηλαδή κανονικά ανοίγματα)

Μήπως να σε πάρω personal trainer?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μπα, με abs ασχολούμαι τώρα :P

Το καλοκαίρι δεν υπάρχει καλύτερη γυμναστική από το κολύμπι. Το χειμώνα εντάξει να κάτσεις μέσα να ιδρώσεις, αλλά το καλοκαίρι γυμναστική μέσα; Δεν μπορώω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Πώς πείθεις τους φίλους σου να γραφτείτε μαζί γυμναστήριο ή να αρχίσετε τρέξιμο, όταν βαριούνται που ζουν; Ιδού η απορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πώς πείθεις τους φίλους σου να γραφτείτε μαζί γυμναστήριο ή να αρχίσετε τρέξιμο, όταν βαριούνται που ζουν; Ιδού η απορία :P

Δράμα, με τίποτα, ειδικά αν είναι κορίτσια που δεν έχουν κάνει ποτέ μα ποτέ στη ζωή τους γυμναστική :P
Μόνος καλύτερα :P ή μπορείς να κάνεις γνωριμίες στο γυμναστήριο ;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Δράμα, με τίποτα, ειδικά αν είναι κορίτσια που δεν έχουν κάνει ποτέ μα ποτέ στη ζωή τους γυμναστική :P
Μόνος καλύτερα :P ή μπορείς να κάνεις γνωριμίες στο γυμναστήριο ;):whistle:

Δεν είναι κορίτσια αλλά και πάλι δεν έρχονται..! Φαντάσου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top