Γυμναστική

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κανω τζοκινγκ (2 χιλιομετρα) περιπου 4 φορες την εβδομαδα. Πιστευω οτι νιωθεις καλθτερα με τη γυμναστικη και καθαριζει και το μυαλο σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω γυμναστήριο κάθε μέρα. Εκτός από γυμναστηκή εκτονώνομαι κιώλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω τους αγνοω οταν μου το λενε αυτο.:jumpy:


και πολυ καλα κανεις!!!!!!!!!!αυτο ελειπε!!!!!!!!να καθοριζουν τη ζωη μας τα κολληματα των αλλων
-----------------------------------------
παω καθημερινα γυμναστηριο (τωρα), κανω ποδηλατο ή παω για περπατημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αρχισα προσφατα γυμναστηριο και ειμαι πιασμενος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Κανω τζοκινγκ (2 χιλιομετρα) περιπου 4 φορες την εβδομαδα. Πιστευω οτι νιωθεις καλθτερα με τη γυμναστικη και καθαριζει και το μυαλο σου!!



Έχει πουθενά στην Αττική περιοχή για τζογκιν?? Ειναι παντού πολύ επικύνδινα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι μ'αρέσει πολύ!!!!Τρελαίνομαι.....Κάθε πρωί κάνω από 20 πους-απς και από 100 κοιλιακούς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Παίζω καθημερινά ποδόσφαιρο και κάνω κανά τζόκινγκ το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εγω πάω γυμναστηριο αλλα τώρα βάλε οτι έχει πολλή ζέστη και πολύ περισσότερο επειδηη λείπουν τα παιδιά που πηγαίνουμε μαζθι, δεν έχω και τόση όρεξη να παω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
6 μέρες την εβδομάδα απο 1 ώρα και κάθε μέρα...ένα μήνα έχω κλείσει και έχω δει διαφορά:P εντάξει δεν έγινα και σαν τον mr, olympia :P αλλά το σώμα αρχίζει και...γραμμώνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aoristos

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ερωτιση.Τι προτειματε?Διαδρομο,ποδηλατο ή καθαρα τρεξιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καθαρο τρεξιμο
οσο για το γμναστηριο πηγαινω και εγω 2 χρονια
τρεισ φορεσ την εβδομαδα
μια φορα καθε μυικη ομαδα την εβδομαδα
συμβουλη [προσοχη στη ΜΕΣΗ και γενικα τουσ τραυματισμουσ]
μην κανετε τουσ ψευτομαγκεσ οπωσ εγω που στην αρχη φορτωνα κιλα και επαθα του κοσμου τισ ζημιεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ να κάνω ποδήλατο,αλλά το καθαρό τρέξιμο είναι καλύτερο!Μόλις γύρισα απο το τζόκινγκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aoristos

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αν και με το τρεξιμο,νιωθω το σωμα μου πιο σφηχτο με το ποδηλατο κανω βόλτες πολλες και νιωθω σαν να ταξιδευω(παιδικο ταξίδι.Ακομα δε μεγάλωσα:P).Τελικά το ποδήλατο οφελει σαν το τρεξιμο ή τσαμπα το κάνω?Επείδη εχω προβλημα με την αντοχη μου και το προγραμμα γυμναστικης που εχω απαιτει διαδρομο για αυξηση αντοχης κι εγω στη θεση του κανω ποδηλατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το ποδήλατο,αλλά χρειάζεται και το τρέξιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγω παω κωπηλασια, που ειναι και γ**ω την γυμναστικη. βεβαια τωρα το καλοκαιρι δεν κανουμε, αλλα ολο το χειμωνα που εκανα ειχε φοβερη προπονηση. τωρα το καλοκαιρι οταν παω στο χωριο μου κανω καθε μερα τζοκινγκ στο γηπεδο, και υστερα κοιλιακους, καμψεις, και σχοινακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να γυμνάζομαι τους τελευταίους πέντε μήνες (γιατί ήθελα να περάσω σε στρατιωτική σχολή) και τώρα έχω κολλήσει! Πηγαίνω στο γυμναστήριο κάθε μέρα πρωί πρωί.
Λατρεύω το διάδρομο (το κανονικό τρέξιμο δε μ' αρέσει ιδιαίτερα). Επίσης τρελαίνομαι για το ποδήλατο. Τρέχω αρκετά και με κάνει να νιώθω πολύ ελεύθερη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ο στιβος και το κολυμπι ειναι το καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μ' αρέσει πολύ η γυμναστική (όχι αυτή που κάνουμε στο σχολείο, αλλά η κανονική)
Τρελαίνομαι ιδιαίτερα για κολύμπι-στίβο και μερικά ομαδικά αθλήματα


Υ.Γ.: Πού το ξεθάψατε αυτό το θέμα?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ελα ντε:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Κανω κοιλιακους σχεδον καθε μερα. Αυτο μονο. Εχουν σχηματιστει φετουλες πλεον. Δεν μου χρειαζεται κατι αλλο βασικα.:P Μην ρεψω κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top