Γυμναστική

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ειρωνια,αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οχι δεν είνα ειρωνεία, ρωτάω απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
κανω κολυμπι εδω και εντεκα χρονια! απο 3 χρονων! εχω κερδισει 23 μεταλια και 3 κυπελλα! και συνεχιζω......................... μ΄αρεσει πολυ! α! παιζω και βολευ στ σχολειο ! λεω το καλοκαιρι να παω να παιζω σε μια ομαδα! μ αρεσει πολυ και αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
δεν ξερω αμα ειναι δυσκολη η κολυμβηση αλλα 23 μεταλλια και 3 κυπελλα πολλα μου φαινονται για 13 ετων . keep going ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν γυμνάζομαι ΚΑΘΟΛΟΥ και σε αυτό οφείλετε το ότι έχω κάποια παραπάνω κιλά. Τεσπα. Μετά τις εξετάσεις σκέφτομαι να γραφτώ σε γυμναστήριο και αγόρασα ποδήλατο να κάνω το καλοκαίρι σε συνδιασμό με μία καλή διατροφή..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν γυμνάζομαι ΚΑΘΟΛΟΥ και σε αυτό οφείλετε το ότι έχω κάποια παραπάνω κιλά. Τεσπα. Μετά τις εξετάσεις σκέφτομαι να γραφτώ σε γυμναστήριο και αγόρασα ποδήλατο να κάνω το καλοκαίρι σε συνδιασμό με μία καλή διατροφή..!!

Μπραβο φιλε καλη αρχη να κανεις.Να θυμασαι οτι η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο στο να ριξεις κιλα κ οτι ο πρωτος καιρος θα ειναι ο δυσκολος για αυτο μην απελπιστεις κ τα παρατησεις!Το δυσκολο κομματι ειναι μεχρι να δεις τα πρωτα αποτελεσματα μετα αλλαζει τελειως η ψυχολογια σ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πηγαινω στιβο καπου 6 χρονια και μου αρεσει παρα πολυ αλλα δεν το σκεφτομαι καθολου επαγγελματικα!!(ν μου δινουν αναβολικα και να αναρωτιεμαι γιατι αρχιζω να ανδροφερνω δεν λεει...) αλλα λατρευω το αισθημα οταν μου δινουν την 1η θεση!!(καπου 14 φορε αυτο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Καταρχήν η γυμναστική κάνει πάρα πολύ καλό και αυτό το ξέρουμε όλοι...!!!!!!! πολλοί λένε πως είναι βαρετή όμως αν κάνεις με παρέα 1 άθλημα που σου αρέσει δεν βαριέσαι, αντιθέτως διασκεδάζεις και κάνεις και καλό σώμα!!!! εγώ που κάνω 2 χρόνια πινγκ-πονγκ δεν το βαριέμαι καθόλου...!!! να φανταστείς τώρα που δεν πηγαίνω στο σύλλογο του πινγκ-πονγκ, επειδή είναι οι εξετάσεις, μου λείπει!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic

Νεοφερμένος

Ο Sonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γυμναστήριο πηγαίνω κι εγώ 3-4 φορές τη βδομάδα. Το καλοκαίρι παίζω πολύ τένις επίσης :P .

Δεν σου φαίνεται όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μμ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτό το ποστ το έκανα πριν 1.5 χρόνο περίπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
χαχαχαχ εγώ πάντως γέλασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγω ασχολούμε πολυ με την γυμναστική.Έχω ασχοληθεί μέχρι στιγμής με:κολύμπη,μπασκετ(5 χρόνια),και τωρα κωπηλασία.Επίσης μου αρέσει πολυ και το ποδόσφαιρο.Παρολο την πολύ γυμναστική που κανω δεν εχω ακομα τελειο σωμα γιατι τρώω πολυ(οχι ανθυγειήνα).Και επίσης κάνω κάθε μερα στο σπίτι κοιλιακόυς και κάμψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ η γυμναστικη σαν ασκηση. Οχι κυριως σε γυμναστηριο με οργανα αλλα μεσω αθληματων ή χορου.
Εχω ασχοληθει με διαφορα αθληματα:κολημβηση(5 μιση χρονια), ποδοσφαιρο, μπασκετ και χορο. Τον λατρευω τον αθλητισμο αλλα λογο χρονου αναγκαστικα να σταματησω. Ελπιζω του χρονου να τα καταφερω

Τωρα κανω μονο στο σπιτι με βαρακια,κοιλιακους και ενα CD με ασκησης χορο που εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
δεν γυμναζομαι πολυ ...δεν μου αρεσει....το βαριεμαι:P:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
μετα απο πολυ καιρο ακινησιας ξαναρχισα να κανω κανα μισαωρο ασκησεις με βαρακια και στεπερ και σκεφτομαι να παω κολυμβηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφακι29785

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πηγαινω στιβο καπου 6 χρονια και μου αρεσει παρα πολυ αλλα δεν το σκεφτομαι καθολου επαγγελματικα!!(ν μου δινουν αναβολικα και να αναρωτιεμαι γιατι αρχιζω να ανδροφερνω δεν λεει...) αλλα λατρευω το αισθημα οταν μου δινουν την 1η θεση!!(καπου 14 φορε αυτο...)


Ελεος κοπελια ...μαθατε τωρα ολοι να λετε στιβος=αναβολικα,ντοπικ κτλπ...δεν ειναι ετσι ομως αν θες αν προσεχεις , προσεχεις γτ υπαρχουν καποιοι μεσα στον στιβο που προσπαθουν να σε κανουν καλυτερο με το να σε δεινουν χαπακια...αυτο ομοσ απο σενα εξαρταται.........οσοι τα περνουν ,τα περνουν για την παρτυ τους...κανεις δεν τους φταει..οι ιδιοι μειωνουν τον εαυτο τους.!!! και πανω απο ολα δινουν το λαθος παραδειγμα για τον στιβο.....!!! :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysia

Νεοφερμένος

Η Dionysia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ο αθλητισμός είναι υγεία, αλλά όπως σε όλα, απαιτείται μέτρο και όχι υπερβολές. γι'αυτό για να χαλαρώσουμε ιδού[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MOYva5IwsF0[/ame]
*οι περισσότεροι βέβαια δεν είχατε γεννηθεί τότε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ πήγαινω κολύμβηση από 4 ετών,δηλαδή 7 χρόνια.Έφτασα μακριά,προαγωνιστική.Τα πράγματα είναι πολύ ζόρικα.Τρελή προπόνηση αλλά τώρα που ήρθε το καλοκαίρι κάνουμε χαλαρή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top