Γυμναστική

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολύ να αρχίσω γυμναστήριο!!! Ολα αυτά με τα οποία ασχολούμε ειναι καθηστηκά και δεν μπορώ να βρίσκομαι μεσα στο σπίτι ολη μερα!!!!Ετσι λέω απο το καλοκαίρι να αρχίσω γυμναστήριο ή κάποια πολεμική τέχνη τέλως πάντων για να μην κάθομαι ολο σπίτι!!!;):gym:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν θες να κινηθείς λίγο απλά για να ξεφύγεις απο το καθισιό, είναι πολύ πιο ενδιαφέρον κάποιο άθλημα.
Το γυμναστήριο είναι πολύ βαρετό. Για μένα τουλάχιστον. Δεν ξέρω πως καταφέρνω να πείθω τον εαυτό μου να πηγαίνω 4-5 φορές την εβδομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skullbuster

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κάνε προβολές και καθίσματα με μπάρα γυμναστικής. Μην το παρακάνεις βέβαια, γιατί θα αποκτήσεις οπίσθια βραζιλιάνας. :P
βρε. Ας τα αποκτήσει το παιδί. Τι χάρη και την κίνηση μην αποκτήσει. Εκεί θα έχει πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αμαν όλοι *****δουλοι κατεύθειαν επίσης σας είπε μία γκόμενα κάτι τρέξτε να το κάνετε:D.Πήγαινε γυμναστήριο να φτιάξεις γενικά ωραίο σώμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Είναι βαρέτο εφόσον δεν έχεις ανάπτυξη(άρα δεν κάνεις κάτι σωστά).Αν έχεις ανάπτυξη και ανεβαίνεις συνέχεια σε κιλά και όγκο είναι πολύ ενδιαφέρον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Η διαδικασία είναι τρομερά βαρετή. Δεν έχω σκοπό να ανέβω σε όγκο, λίγο να κινούμαι θέλω γιατί κάθομαι όλη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Η διαδικασία είναι τρομερά βαρετή. Δεν έχω σκοπό να ανέβω σε όγκο, λίγο να κινούμαι θέλω γιατί κάθομαι όλη μέρα.

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Βαριέμαι φριχτα. Και είχα ανάπτυξη τους 4 μήνες που έκανα συστηματικά. Αλλα τώρα ψιλοβαριέμαι και με παρέα και χώρις το ίδιο κάνει. Το έχω δοκιμάσει. Με παρέα μίλας και χάνεις περισσότερο χρόνο κιόλας. Θα προτιμούσα εκείνει την ώρα να έκανα κάτι ποιο δημιουργικό. Βλέπε να ζωγράφιζα, να διάβαζα ή να έγραφα κάτι, να έλυνα μαθηματικά, να ήμουν έγω με τους φίλους μου ή να είχα πάει για καμια μπαλίτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MANOLOS

Νεοφερμένος

Ο MANOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
οσο αφορα για την μεση υπαρχου ειδικες ζωνες που την φοραω σε καθε προπονηση !!! μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Είναι βαρέτο εφόσον δεν έχεις ανάπτυξη(άρα δεν κάνεις κάτι σωστά).Αν έχεις ανάπτυξη και ανεβαίνεις συνέχεια σε κιλά και όγκο είναι πολύ ενδιαφέρον...

Συμφωνω, το θεμα ειναι οτι δεν μπορουν να ασχοληθουν ολοι σοβαρα σε σημειο που να εχουν ορατη και συνεχη μυικη αναπτυξη καθως δε μπαινουν στη διαδικασια να ψαχτουν,να πειραματιστουν με το σωμα τους,τις ασκησεις τους και τη διατροφη τους και γι'αυτο μη βλεπωντας τρομερο αποτελεμα τελικα το παραταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Συμφωνω κ εγω με το παραπανω κ μ την δινουν π μερικα ατομα θα τα εχετε παρατηρησει κ εσεις αρχιζουν γυμναστηριο κ πιστευουν οτι σε 2-3-5 μηνες θα ειναι φετες,κυριως αυτοι το παρατανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν θέλουν όλοι να ασχοληθούν σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δεν θέλουν όλοι να ασχοληθούν σοβαρά.

και δε μπορουν.Οπως εγω δεν μπορω να ασχοληθω σοβαρα με τη ζωγραφικη ετσι και ενας αλλος δε μπορει να ασχοληθει σοβαρα με το γυμναστηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το θες να ασχοληθεις σοβαρα με τη ζωγραφικη ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
το θες να ασχοληθεις σοβαρα με τη ζωγραφικη ομως;

ηταν τυχαιο το παραδειγμα,αλλα και να το ηθελα πολυ θα μπορουσα να φτασω μεχρι ενα σημειο καθως δε το εχω μεσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θέλει κάτι ιδιαίτερο η σοβαρή ενασχόληση με το γυμναστήριο; Πέρα απο λίγη αυστηρότητα με τον εαυτό σου δηλαδή στο θέμα της διατροφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω εγω γυμναζομαι καθημερινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Θέλει κάτι ιδιαίτερο η σοβαρή ενασχόληση με το γυμναστήριο; Πέρα απο λίγη αυστηρότητα με τον εαυτό σου δηλαδή στο θέμα της διατροφής.

Αυτη ειναι η διαφορα, οτι πολλοι πιστευουν οτι δε θελει κατι ιδιαιτερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι το μονο π χρειαζετε ειναι να το γουσταρεις αυτο π κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε πες μας ποιο ιδιαίτερο ταλέντο θέλει για να μάθουμε τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top