Για εμάς τους ξενύχτηδες

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:warn:Σημείωση ΟΔ: Σε αυτό το θέμα θα γράφονται μηνύματα από τις 22:30 μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες,για τις υπόλοιπες ώρες γράφετε[/B][/COLOR] εδώ.

Yπενθύμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.


Τα κορίτσια ξενυχτάνε με ένα μυστικό, ωωω έτσι είμαι και εγώ. Τα κοριτσια ξενυχτάνε μόνα ή δυο δυο, έτσι είμαι και εγώ :P

Γειά σου Αλεξανδρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Τα κορίτσια ξενυχτάνε με ένα μυστικό, ωωω έτσι είμαι και εγώ. Τα κοριτσια ξενυχτάνε μόνα ή δυο δυο, έτσι είμαι και εγώ :P

Γειά σου Αλεξανδρα !

Χαχαχα γεια σου και εσένα!
Τώρα που τελείωσαν οι πανελλήνιες είπα να το ξενυχτήσω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Hello there...


Κόσμο βλέπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Χαχαχα γεια σου και εσένα!
Τώρα που τελείωσαν οι πανελλήνιες είπα να το ξενυχτήσω :hehe:

Την καλύτερη δουλειά κάνεις.... :redface:
Πώς τα πήγες; :)



Hello there.
Κόσμο βλέπω :P

Γεια σου τζουτζούκο :redface:

Άνοιξε κλιματιστικό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Την καλύτερη δουλειά κάνεις.... :redface:
Πώς τα πήγες; :)





Γεια σου τζουτζούκο :redface:

Άνοιξε κλιματιστικό :(

Γεια σου jj!

Ήμουν θεωρητική και πιστεύω πήγα καλά.. βέβαια στα μαθήματα που περίμενα ότι θα πάω πολύ καλά έγινε το αντίθετο αλλά χαλάλι :hehe:
Την Παρασκευή θα δείξει *fingers crossed*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Γεια σου jj!

Ήμουν θεωρητική και πιστεύω πήγα καλά.. βέβαια στα μαθήματα που περίμενα ότι θα πάω πολύ καλά έγινε το αντίθετο αλλά χαλάλι :hehe:
Την Παρασκευή θα δείξει *fingers crossed*

Καλησπερα και απο μενα.Και εγω θεωρητικη ειμαι ή καλύτερα ήμουν :P.
Νταξει πιστευω τα πηγα πολυ καλα (16000++++).Αυριο δινω και γερμανικά αλλα δεν κλεινει με τιποτα το ματι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μπράβο παιδάκια, και εις ανώτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα.Και εγω θεωρητικη ειμαι ή καλύτερα ήμουν :P.
Νταξει πιστευω τα πηγα πολυ καλα (16000++++).Αυριο δινω και γερμανικά αλλα δεν κλεινει με τιποτα το ματι μου

Καλά αποτελέσματα να έχουμε! :happy:
Κάνε ακόμη μια προσπάθεια! Από ότι έχω δει θες γερμανική φιλολογία ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Γεια σας αϊσκουλίκια, τι κάνετε;
Έρχομαι με jpop/eurobeat διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα να έχουμε! :happy:
Κάνε ακόμη μια προσπάθεια! Από ότι έχω δει θες γερμανική φιλολογία ή κάνω λάθος;

Σωστα :P.Αλλα αν πιασω νομικη ή σκετη φιλολογία μαλλον θα την προτιμησω γτ τα γερμανικά μου δεν ειναι και τοσο καλα :P
Εσυ για που στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα.Και εγω θεωρητικη ειμαι ή καλύτερα ήμουν :P.
Νταξει πιστευω τα πηγα πολυ καλα (16000++++).Αυριο δινω και γερμανικά αλλα δεν κλεινει με τιποτα το ματι μου

Καλά αποτελέσματα και καλή επιτυχία :-*


Γεια σας αϊσκουλίκια, τι κάνετε;
Έρχομαι με jpop/eurobeat διάθεση.

Ούλτρααααααα ♥

Αλεξάνδρα μια χαρά υπομονή....
καλά αποτελέσματα ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Σωστα :P.Αλλα αν πιασω νομικη ή σκετη φιλολογία μαλλον θα την προτιμησω γτ τα γερμανικά μου δεν ειναι και τοσο καλα :P
Εσυ για που στοχευεις?

Θα βελτιωθείς μέσα στη σχολή στα γερμανικά για αυτό άλλωστε θα τα σπουδάσεις!
Η προσωπική μου συμβουλή είναι να επιλέξεις με βάση αυτό που θες πραγματικά και όλα τα άλλα θα γίνουν αν υπάρχει καλή θέληση!
Εμένα μου αρέσει αρκετά η ψυχολογικά και η αγγλική φιλολογία! Η αλήθεια είναι ότι νιώθω πως δεν ξέρω τι πραγματικά θέλω αλλά πιστεύω είναι λόγω της συσσωρευμένης κούρασης.. πάντως στη διάρκεια της χρονιας για αυτά πάλευα

Ευχαριστώ Σοφία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ούλτρααααααα ♥

Γεια σου Σοφία Βεργκάρα :P


Καλά αποτελέσματα παιδιά. Μεγάλη προσοχή στο μηχανογραφικό, δηλώστε ό,τι πραγματικά θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αλεξάνδρα, χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω θα πήγαινα ψυχολογία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Θα βελτιωθείς μέσα στη σχολή στα γερμανικά για αυτό άλλωστε θα τα σπουδάσεις!
Η προσωπική μου συμβουλή είναι να επιλέξεις με βάση αυτό που θες πραγματικά και όλα τα άλλα θα γίνουν αν υπάρχει καλή θέληση!
Εμένα μου αρέσει αρκετά η ψυχολογικά και η αγγλική φιλολογία! Η αλήθεια είναι ότι νιώθω πως δεν ξέρω τι πραγματικά θέλω αλλά πιστεύω είναι λόγω της συσσωρευμένης κούρασης.. πάντως στη διάρκεια της χρονιας για αυτά πάλευα

Ευχαριστώ Σοφία! :)

Μια χαρα :D.Καλα εγω παλευα απο την αρχη της χρονιας για νομική και στην συνέχεια η αληθεια είναι οτι αντιληφθηκα οτι ειναι λιγο δυσκολο να περασω(δεδομενου οτι το 90% της "θεωρητικαριας" θελει νομικη) και μετα αρχισαν να βλεπω με καλο ματι την γερμανική φιλολογία που ειναι η δευτερη μου αγαπη.Αλλα νομιζω οτι φετος πιανω νομικη(εαν εχω γραψει ενα 15 εκθεση).Εσυ Αλεξανδρα ποια σκεφτεσαι να βαλεις πρώτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Αλεξάνδρα, χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω θα πήγαινα ψυχολογία :redface:

Και εγώ προς τα εκεί τείνω αν συγκεντρώσω τα μόρια! :shifty:

Νίκο μην το λες! Κοιτούσα τα περσινά στατιστικά και στην Αθήνα πχ γύρω στους 6000 δήλωσαν ψυχολογία και 4000 νομική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Μήνυμα ελήφθη! :P
Επειδή όμως δεν αντέχω ακόμη και πολλά πολλά, ήρθε η ώρα να σας πω καληνύχτα :bye:
Καλή επιτυχία για αύριο Νίκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top