Για εμάς τους ξενύχτηδες

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
:οοοο ν κτ π δν ηξερα!!! μα δν ειναι κακο ν σαι ευαισ8ητος .. μπορεις ν τ παραδεχτεις σ μας !!!:ρ

χαχαχα,ναι νιώθει άβολα μωρέε :redface: οι καρκίνοι είναι ευαισθητούληδες :hug:
Κανόνισε να σε πνίξω όπως πνίγηκε ο ντι κάπριο στον Τιτανικό γατάκι. :mad:
Αυτά τα κίνκι ασ'τα για πιο μετά,όταν μπω στο τσατ :shifty:
Αν μπω ποτέ :mpinelik:

Σχετικότατο : Καλά να πάθεις! :clapup:
Άσε που αρέσει σε όλους εδώ και μόλις δουν πως το έκανα θα με σκοτώσουν :worry::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
αχ αγαπω καρκινους.. οχι επειδη ειμαι.... αλλα ειναι τ καλυτερο ζωδιο πως να το κανουμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
χαχαχα,ναι νιώθει άβολα μωρέε :redface: οι καρκίνοι είναι ευαισθητούληδες :hug:

Άσε που αρέσει σε όλους εδώ και μόλις δουν πως το έκανα θα με σκοτώσουν :worry::cry_x:


Συμμορφώσου γατί. :(

Υγ. Κλείσε και άνοιξε ξανά το ρούτερ σου και θα μπεις. :whistle:


@Εύα: Έλα ρε Ευάκι-καρκινάκι. Κι εγώ έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση για τους καρκίνους.Βέβαια δεν τυχαίνει πάντα έτσι. Μερικές φορές τρώω και ψαράκι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
τρ π πες γατακι.. η δικια μ εχει κοιμηθει πανω στ πληκτρολογιο.... ποσο τη ζηλευω π κοιμαται. οποτ θεελει.. οπου θεελει...


Ας πιουμε στν ειλικρινεια τ φιλου γιωργου ;ρ

Εμένα που έχει κάτσει μπροστά από τον ανεμιστήρα και μου κόβει τον αέρα;:P

αχ αγαπω καρκινους.. οχι επειδη ειμαι.... αλλα ειναι τ καλυτερο ζωδιο πως να το κανουμε!!!!

Ιχθείς for the win :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Γάτες ... τι να πεις.. χαχα
Γ αυτό τις αγαπάμε γιατι μας τυραννάνε!!:ρ


Καρκινοι και Ιχθεις ειναι σχεδον το ιδιο.. ειμαστε ολοι του νερου !!!
Εγω συμπαθω τους καρκινους πιο πολυ γτ συνεννοουμαστε καλυτερα !! χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Γάτες ... τι να πεις.. χαχα
Γ αυτό τις αγαπάμε γιατι μας τυραννάνε!!:ρ


Καρκινοι και Ιχθεις ειναι σχεδον το ιδιο.. ειμαστε ολοι του νερου !!!

Έχω ακούσει πολλά για τους καρκίνους,αλλά πρώτη φορά ακούω την έκφραση : "Καρκίνος του νερού." :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Συμμορφώσου γατί. :(

Υγ. Κλείσε και άνοιξε ξανά το ρούτερ σου και θα μπεις. :whistle:
To έκανα..αλλά τίποτα :mad: :worry:


@Εύα: Έλα ρε Ευάκι-καρκινάκι. Κι εγώ έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση για τους καρκίνους.Βέβαια δεν τυχαίνει πάντα έτσι. Μερικές φορές τρώω και ψαράκι. :redface:

Ζαργάνα; :hehe:

Γάτες ... τι να πεις.. χαχα
Γ αυτό τις αγαπάμε γιατι μας τυραννάνε!!:ρ
:inlove:

Καρκινοι και Ιχθεις ειναι σχεδον το ιδιο.. ειμαστε ολοι του νερου !!!
Εγω συμπαθω τους καρκινους πιο πολυ γτ συνεννοουμαστε καλυτερα !! χαχαχ
Εγώ συμπαθώ και τους σκορπιούς πάντως..μπορεί να φταίει και ο ωροσκόπος :redface:

Έχω ακούσει πολλά για τους καρκίνους,αλλά πρώτη φορά ακούω την έκφραση : "Καρκίνος του νερού." :confused:

Οι καρκίνοι(όπως και οι ιχθείς και οι σκορπιοί) είναι ζώδια του νερού.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.

Όχι αγαπητή.Μπαρ-μ(π)ούνι. :redface:

Κι εγώ εννοούσα πριν τον Καρκίνο ως ασθένεια σπιτόγατο.Όχι ως ζώδιο.Δεν επικοινωνούμε σήμερα. ::\:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
χαχαχα... ζωδιο του νερου...!! Ε δεν τα γραφουμε κ ολα....!!:Ρ

Ιιιι...Μακρυα απο σκορπιους.. μακρυα!!:Ρ


Παραπονο: Ολο το χειμωνα ειχα μια ανειπωτη-συνεχομενη νυστα κ δεν μπορουσα να την ικανοποιησω (πανελληνιες) και τωρα π μπορω να κοιμηθω ο υπνος μου κανει πεισματα!!!! -.-:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Άσχετο,αλλά τι στην ευχή είναι αυτό που παίζει στον ant1;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Άσχετο,αλλά τι στην ευχή είναι αυτό που παίζει στον ant1;; :confused:


Αχ θα θελα να ανοιξω τιβι ... αλλα θ ενοχλησω την ωραια-γατοκοιμωμενη μου...!Τετοια ωρα παντως μονο στον αλφα μην το βαλεις, με τις ωραιες διαφημισεις του !!:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Όχι αγαπητή.Μπαρ-μ(π)ούνι. :redface:

μουαχαχαχαχα,νάστυ :shifty:
Κι εγώ εννοούσα πριν τον Καρκίνο ως ασθένεια σπιτόγατο.Όχι ως ζώδιο.Δεν επικοινωνούμε σήμερα.
Το τσατ φταίει,νοτ μι :pfff:

χαχαχα... ζωδιο του νερου...!! Ε δεν τα γραφουμε κ ολα....!!:Ρ

Ιιιι...Μακρυα απο σκορπιους.. μακρυα!!:Ρ


Παραπονο: Ολο το χειμωνα ειχα μια ανειπωτη-συνεχομενη νυστα κ δεν μπορουσα να την ικανοποιησω (πανελληνιες) και τωρα π μπορω να κοιμηθω ο υπνος μου κανει πεισματα!!!! -.-:mad:

Γιατί καλέ μακριά,καλούληδες είναι :worry:
*Όσον αφορά τον ύπνο,σε καταλαβαίνω απόλυτα.Μια από τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Θέλω να πάω σπίτι μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Χαχα... αναλογα τ δειγματα σκορπιου π συναντησαμε....χαχα

Θα κανω τη γενναια τωρα κ θα προσπαθησω ν κοιμη9ω!!! Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν εχω παρει το καλωδιο του λαπτοπ κ θα κλεισει απο μπαταρια!!! @@
χαχα... αντε καληνυχτα / καλημερα σας..!!! κ αυριο εδω θα μαστε ! χαχαχ

νιαου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Πάρτε τραγουδάκι :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Χαχα... αναλογα τ δειγματα σκορπιου π συναντησαμε....χαχα

Θα κανω τη γενναια τωρα κ θα προσπαθησω ν κοιμη9ω!!! Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν εχω παρει το καλωδιο του λαπτοπ κ θα κλεισει απο μπαταρια!!! @@
χαχα... αντε καληνυχτα / καλημερα σας..!!! κ αυριο εδω θα μαστε ! χαχαχ

νιαου !

Meow,καλό ξημέρωμα :D

Πάρτε τραγουδάκι :


Άντε πάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Κολλήματα είναι αυτά ρε γατί,τι να κάνουμε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
θα θελα πολυ να κλεισω προσωρινα τα ματακια μ αλλα και μιας και δε συμβαινει
.......we're not alone.....never alone......only lonely.....
μας πειραξε και η αυπνια .....

Μόνο εγώ όταν διαβάζω αυτή τη φράση σκέφτομαι αμέσως τα παράσιτα που φιλοξενούν οι βλεφαρίδες σου?
screwed mentality alert:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σορρυ που σας αφησα χθες το βραδυ αλλα επαιζε μια ωραια ταινια στο ALTER:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σορρυ που σας αφησα χθες το βραδυ αλλα επαιζε μια ωραια ταινια στο ALTER:whistle:
Ναι, την είδα κι εγώ...

"Το απέραντο μαύρο":hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top