Για εμάς τους ξενύχτηδες

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
bitch, no!
χεχε
περα απο το να περιδιαβαινεις το στεκι τι κανεις; sth interesting maybe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
bitch, no!
χεχε
περα απο το να περιδιαβαινεις το στεκι τι κανεις; sth interesting maybe
Τέτοια ώρα;:P Τίποτα:hehe:

Την ημέρα κάνω πολλά πράγματα. Βγαίνω έξω:P Αλλά και πάλι, είναι βαρετή η ζωή μου... Το χειρότερό μου είναι να κάθομαι σε καφετέρια:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Τέτοια ώρα;:P Τίποτα:hehe:
too bad.αλλα ενταξει δε περιμενω αναγκαια να φερνεις στο φως την επομενη μεγαλη ανακαλυψη του αιωνα

Την ημέρα κάνω πολλά πράγματα. Βγαίνω έξω:P Αλλά και πάλι, είναι βαρετή η ζωή μου... Το χειρότερό μου είναι να κάθομαι σε καφετέρια:|
δεν ειναι καλο αυτο;:hmm:
οκ μαλλον το χεις βαρεθει αλλα πχ εαν φωναζεις σε καθε περαστικο (αντρα) "αχ μωρο μου σε βαζω κατω τωρα οχι μια αλλα 3" πιστευω οτι η ζωη σου θα αποκτησει αλατοπιπερο
επισης συντομα δε θα (μπορεις να) ξαναπατησεις σε καφετερια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
too bad.αλλα ενταξει δε περιμενω αναγκαια να φερνεις στο φως την επομενη μεγαλη ανακαλυψη του αιωνα


δεν ειναι καλο αυτο;:hmm:
οκ μαλλον το χεις βαρεθει αλλα πχ εαν φωναζεις σε καθε περαστικο (αντρα) "αχ μωρο μου σε βαζω κατω τωρα οχι μια αλλα 3" πιστευω οτι η ζωη σου θα αποκτησει αλατοπιπερο
επισης συντομα δε θα (μπορεις να) ξαναπατησεις σε καφετερια
Καταπληκτικό είναι, τι να σου πω...

Κάθε μέρα μου φεύγει ένα πεντάευρω για να πάω, να πιω καφέ(=σοκολάτα) και να φύγω (επειδή μένω σε χωριό, χρειάζομαι λεωφορείο και το εισιτήριο κάνει 1.50€:|:confused:).
Πάντως έχεις δίκιο, αν κάθομαι και το φωνάζω αυτό, θα γίνω διάσημος. Όλοι θα μιλάνε για εμένα8) Τώρα καλό, κακό, θα δείξει(:hehe:).

γενικά ρε παιδί μου, δε μ'αρέσει αυτό:( Να πηγαίνω, να κάθομαι, να μου φεύγουν τα λεφτά και να βαριέμαι τη ζωή μου:hehe: Πρωτιμώ να πάμε σε σπίτι κάποιου, να κάνουμε κρέπες, να δούμε τιβί, να δούμε ταινία. Απλά και φθηνά πράγματα.
Πιο πολύ πλάκα έχουν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
γενικά ρε παιδί μου, δε μ'αρέσει αυτό:( Να πηγαίνω, να κάθομαι, να μου φεύγουν τα λεφτά και να βαριέμαι τη ζωή μου:hehe: Πρωτιμώ να πάμε σε σπίτι κάποιου, να κάνουμε κρέπες, να δούμε τιβί, να δούμε ταινία. Απλά και φθηνά πράγματα.
Πιο πολύ πλάκα έχουν:(
αυτος ο παρεΐστκος αερας
σορρυ εχω ξεχασει τη γευση του
5 ευρω....
χτυπα μυγες και κρατα τα λεφτα για μελλοντικες επενδυσεις σε μετοχες.μεγαλυτερο νοημα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
αυτος ο παρεΐστκος αερας
σορρυ εχω ξεχασει τη γευση του
5 ευρω....
χτυπα μυγες και κρατα τα λεφτα για μελλοντικες επενδυσεις σε μετοχες.μεγαλυτερο νοημα:hmm:
Ασ' τα να πάνε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ασ' τα να πάνε:(
τα αφησα
'μερα.καποια στιγμη λεω να κλεισω τα ματια μου.το αγχος ενος αναπαντητου ποστ δεν τ αντεχω τετοιες ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ξενυχτάει κανείς άλλος ή είμαι ο μοναδικός; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ειναι κανεις μεσα??? Βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ειναι κανεις μεσα??? Βαριεμαι...

τα εχω βαρεθει αυτα τα ξενυχτια του καλοκαιριου :/:
τουλαχιστον να ξενυχτουσαμε εξω
βαριεμαι και εγω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ναι ρε γαμωτο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ναι ρε γαμωτο... :/:

ειμαστε ηλιθιοι τοσο καιρο λεμε να ερθει το καλοκαιρι και θα κανουμε τα παντα και θα περασουμε τελεια δεν κανουμε τπτ και θελουμε να αρχισουν ττα σχολεια

και ξενυχταμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ειμαστε ηλιθιοι τοσο καιρο λεμε να ερθει το καλοκαιρι και θα κανουμε τα παντα και θα περασουμε τελεια δεν κανουμε τπτ και θελουμε να αρχισουν ττα σχολεια

και ξενυχταμε

Eγω απο ολο το καλοκαιρι μονο Αυγουστο παω διακοπες οποτε ολο το υπολοιπο ειναι υπολογιστης-υπνος-φαι-υπολογιστης-φαι-υπνος κλπ... Στο σχολειο τουλαχιστον εχει ενα νοημα η ζωη μας.. :( Ξυπναμε το πρωι πηγαινουμε, η μερα ειναι γεματη μεχρι το μεσημερι με χαβαλε (οποιος πει στο γυμνασιο οτι διαβαζει λεει ψεματα), μετα σπιτι φροντιστηρια κλπ και το βραδυ αυτη η ησυχια ειναι απολαυστικη... Τωρα ειναι εκνευριστικη και ειανι και ολη μερα οποτε δεν λεει... :mad:
ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΕΙΟ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Eγω απο ολο το καλοκαιρι μονο Αυγουστο παω διακοπες οποτε ολο το υπολοιπο ειναι υπολογιστης-υπνος-φαι-υπολογιστης-φαι-υπνος κλπ... Στο σχολειο τουλαχιστον εχει ενα νοημα η ζωη μας.. :( Ξυπναμε το πρωι πηγαινουμε, η μερα ειναι γεματη μεχρι το μεσημερι με χαβαλε (οποιος πει στο γυμνασιο οτι διαβαζει λεει ψεματα), μετα σπιτι φροντιστηρια κλπ και το βραδυ αυτη η ησυχια ειναι απολαυστικη... Τωρα ειναι εκνευριστικη και ειανι και ολη μερα οποτε δεν λεει... :mad:
ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΕΙΟ. :redface:

ναι μωρε δεν γινεται να κανουμε κατι
δεν εχουμε λεφτα ειμαστε ανηλικοι και καθομαστε ολη την ωρα και αν δεν παει καπου η μαμα ο μπαμπας μεσα ειμαστε ( ξυπνημα-φαι-τηλεοραση-ps3 - υπολογιστης-κινητο-ps3-γυμναστηριο-φαι-υπολογιστης-φαι-ps3-φαι-υπνος καθε μερα χαχα:P)
αντε να γινουμε ενηλικοι θα μπορουμε να κανομε κατι περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ναι μωρε δεν γινεται να κανουμε κατι
δεν εχουμε λεφτα ειμαστε ανηλικοι και καθομαστε ολη την ωρα και αν δεν παει καπου η μαμα ο μπαμπας μεσα ειμαστε ( ξυπνημα-φαι-τηλεοραση-ps3 - υπολογιστης-κινητο-ps3-γυμναστηριο-φαι-υπολογιστης-φαι-ps3-φαι-υπνος καθε μερα χαχα:P)
αντε να γινουμε ενηλικοι θα μπορουμε να κανομε κατι περισσοτερο

Αντε μακαρι... Εγω θελω ΝΑ ΦΥΓΩ... Δεν μπορω αλλο εδω περα τα ιδια και τα ιδια >:( Εγω θελω να παω λυκειο τουλαχιστοννα εχω μια καποια ανεξαρτησια... Αλλη μια χρονια εμεινε γαμωτο... Να αλλαξω παραστασεις τουλαχιστον... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αντε μακαρι... Εγω θελω ΝΑ ΦΥΓΩ... Δεν μπορω αλλο εδω περα τα ιδια και τα ιδια >:( Εγω θελω να παω λυκειο τουλαχιστοννα εχω μια καποια ανεξαρτησια... Αλλη μια χρονια εμεινε γαμωτο... Να αλλαξω παραστασεις τουλαχιστον... :(

και εγω λυκειο ειιμαι και τουλαχιστον φετος για 20 μερες αυτο κανω:/:
διακοπες σε δυο χρονια μονος θελω να παω με την παρεα αυτο περιμενω:P
και μετα μεχρι καποια ηλικια να μην κανω αυτα που εκανα τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Αντε μακαρι... Εγω θελω ΝΑ ΦΥΓΩ... Δεν μπορω αλλο εδω περα τα ιδια και τα ιδια >:( Εγω θελω να παω λυκειο τουλαχιστοννα εχω μια καποια ανεξαρτησια... Αλλη μια χρονια εμεινε γαμωτο... Να αλλαξω παραστασεις τουλαχιστον... :(

μετα θα θεσ να πας πανεπιστημιο . μετα να βρεις δουλεια . μετα να κανεις οικογενεια η οτιδηποτε αλλο ξερω γω . ετσι παει η φαση οπως καταλαβαινεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ανωνυμε πληγωνεις συναισθηματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αντε να γινουμε ενηλικοι θα μπορουμε να κανομε κατι περισσοτερο

Βέβαια!γιατί με το που γίνεις 18,θα δεις όλη σου την ζωή να ανατρέπεται :P
Τώρα,σοβαρά μιλώντας,σίγουρα έχεις περισσότερη ελευθερία στα 18 από ότι στα 15,αλλά η ρουτίνα ύπνος-φαί-υπολογιστής κτλ,πίστεψέ με,δεν έχει να κάνει με την ηλικία σου,και 18 να πας άμα ΕΣΥ δεν κοιτάξεις να το φτιάξεις,δεν αλλάζει :P
Γενικά μιλάω πάντα ε; δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα :)

κάτι παραπάνω μπορείς να κάνεις,το θέμα είναι αν θα το κάνεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Βέβαια!γιατί με το που γίνεις 18,θα δεις όλη σου την ζωή να ανατρέπεται :P
Τώρα,σοβαρά μιλώντας,σίγουρα έχεις περισσότερη ελευθερία στα 18 από ότι στα 15,αλλά η ρουτίνα ύπνος-φαί-υπολογιστής κτλ,πίστεψέ με,δεν έχει να κάνει με την ηλικία σου,και 18 να πας άμα ΕΣΥ δεν κοιτάξεις να το φτιάξεις,δεν αλλάζει :P
Γενικά μιλάω πάντα ε; δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα :)

κάτι παραπάνω μπορείς να κάνεις,το θέμα είναι αν θα το κάνεις :worry:

αα η μανα μου με λεει οτι στα 18 θα σε αφηνω να βγαινεις μεχρι οτι ωρα θες αρκει να με παιρνεις τηλεφωνο:P
εγω για την ακριβεια θελω να με αρκετα κινητικος στην περιοδο 18-30 εκτος απο το θεμα δουλεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top