Γενικό -  Γιατί διαλέξατε Θεωρητική;

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Γιατί με ενδιαφέρουν σχολές από το 1ο πεδίο. Αλλά είμαι και άσχετη στη φυσική κλπ κλπ.:P Μ' αρέσουν πάρα πολύ τα μαθήματα της κατεύθυνσης μου. Πιο πολύ αγαπάω τα Λατινικάάάάάάάά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Λατρεύω τα Αρχαία..!!:happy: ...μπορώ να διαβάζω με τις ώρες..!! Μ'ενδιαφέρουν σχολές του πρώτου πεδίου αλλά και τρίτου,που θα ανοίξω με Βιολογία... Μισώ αφάνταστα Μαθηματικά,Χημεία & Φυσική!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
μαρια αν ομως τελικα περασεις σε σχολη του τριτου πεδιου θα εχεις πολλη χημεια και βιολογια... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Και στο τμήμα Λογοθεραπείας? :worry: Περισσότερο αυτή η σχολή μ' ενδιαφέρει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τη διάλεξα επειδή τα Θεωρητικά μαθήματα μου είναι πιο υποφερτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Διάλεξα θεωρητική διότι τα αρχαία με εξιτάρουν....

Μοῦ ἄρεσε πολὺ τὸ ῥῆμα «μὲ ἐξιτάρουν»...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κατά κύριο λόγο γιατί είχα στόχο να γίνω φιλόλογος ή δικηγόρος και έπειτα το ότι ήμουν καλή στα θεωρητικά χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια. Κυρίως όμως το πρώτο.
Οι γονείς μου και κάποιοι καθηγητές πίστευαν ότι θα πήγαινα θετική :P Το ίδιο και πολλά παιδιά... Το καλοκαίρι που θα πηγαίναμε β' λυκείου ήταν αρκετά δύσκολο γιατί θα έπρεπε να αποφασίσω!!
Τελικά έκανα το δικό μου και δεν το μετάνιωσα καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δεν εχω γενικα καποιο προβλημα με μαθηματικα, φυσικη κλπ, αλλα παντα μου αρεσαν πιο πολυ τα θεωρητικα μαθηματα, ο τροπος που τα μελεταμε και γενικα οι σχολες που μπορουμε να ακουλουθησουμε μεσα απο την θεωρητικη...;)
δεν εχω μετανιωσει καθολου για την επιλογη αυτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schopenhauer

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εν αντιθέσει με τα θετικά μαθήματα που η σχέση μας είναι αυτό που λέμε από μακριά και αγαπημένοι , στα θεωρητικά είμαι σχετικά καλός και οι σχολές μου σαν τους προλαλήσαντες είναι στο 1ο πεδίο. Ίσως να ναι και το βίτσιο μου στην Ιστορία μιας και του χρόνου θα τις πάρω και τις 2 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Οποιοσδήποτε λόγος και διαλέξατε αυτη την κατεύθυνση (εξαίρεση αυτοί που στοχεύουν σε συγκεκριμένες σχολές 1ου πεδίου) θεωρώ ότι κάνετε λάθος. Εδικά κάποιοι που πάνε 1ο και στοχεύουν στα τει του 3ου. (δε νομιζω να υπάρχει μεγαλύτερη χαζομάρα από αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μα γιατί ήταν εύκολο φυσικά, η θετική θέλει διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
αν νομιζεις οτι η θεωρητικη δεν θελει πολυ διαβασμα κανεις ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ!!! Οι φιλοι μου που ειναι θεωρητικοι διαβαζουν πιο πολλες ωρες απο εμας τους θετικους... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Την επέλεξα γιατί μου άρεσαν οι περισσότερες από τις σχολές!!! Επίσης λάτρευα τα Λατινικά!!! (βίτσιο ε;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Μα γιατί ήταν εύκολο φυσικά, η θετική θέλει διάβασμα.
η θεωρητική θέλει πολύ περισσότερο

Την επέλεξα γιατί μου άρεσαν οι περισσότερες από τις σχολές!!! Επίσης λάτρευα τα Λατινικά!!! (βίτσιο ε;;;)
:D δεκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
αν νομιζεις οτι η θεωρητικη δεν θελει πολυ διαβασμα κανεις ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ!!! Οι φιλοι μου που ειναι θεωρητικοι διαβαζουν πιο πολλες ωρες απο εμας τους θετικους... ;)

19600 μόρια από θετική δεν θα τα έβγαζα ούτε με 10 χρόνια διάβασμα, ενώ από θεωρητική τα πήρα κι έφυγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και πού πήγες...; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
19600 μόρια από θετική δεν θα τα έβγαζα ούτε με 10 χρόνια διάβασμα, ενώ από θεωρητική τα πήρα κι έφυγα!
:P νομικη ε; ή κανά σαασ ψυχολογίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Και πού πήγες...; :)
Εκανα την βλακεία να παω Αγγλική Φιλολογία :P
Επιανα Ιατρική το ζώον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Γιατί μου έκαναν μάγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Γιατί έχω μαλώσει με τη Φυσική και είπα ότι δε θα την ξαναπλησιάσω ποτε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top