Γενική δημοσκόπηση για την κατοχή ξενόγλωσσων πιστοποιητικών

ποια πτυχια ξενων γλωσσων εχετε στην κατοχη σας?
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 68)

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στα αγγλικά πρέπει καταρχάς να έχω ό,τι μπουρδίτσα του στυλ elementary υπάρχει,το Β1 βαριόμουν να το δώσω,(μου είχαν χαρίσει άλλωστε την πέμπτη τάξη λόγω βαθμού:xixi:).Από εκεί και πέρα,lower,advance,proficiency από michigan και edexcel και από cambridge μόνο το proficiency έδωσα,για γελοίο λόγο και έτυχε να το παρω.
Στα γαλλικά τώρα έχω ένα Α2 και μετά από μία αποτυχημένη προσπάθεια κατάφερα να πάρω και το Β2 με τα χίλια ζόρια.Τη μίσησα αυτή τη γλώσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
'Eπεσες στην περίοδο που ήταν δύσκολα τα θέματα και απαιτητικοί οι διορθωτές.:( Εγώ αντίθετα τα βρήκα πανεύκολα και νομίζω ότι οι διορθωτές μου έβαλαν υπερβολικά μεγάλο βαθμό.

Υ.Γ Από τον καθηγητή σου έμεινες ευχαριστιμένος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αγγλικά Β1,Β2 και τον Μαίο θα δώσω ένα πιστοποιητικό για να δω σε τι επίπεδο είμαι!


Ααααα!!Και εγω ξέχασα να τα πω...

Λοιπόν αγγλικά έχω το
Pet του Cambridge (Β1) ---->Pre lower
London test of English level 3-Edexcel-(B2) ----->Lower

Και σύντομα θα δώσω το Bulats του Cambridge να δω που βρίσκομαι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Τα γαλλικά γράφονται με δύο λ. (κανένας μοντερατέρ;) Και αλφαβητικά τα γαλλικά και τα ισπανικά προηγούνται των γερμανικών και των ιταλικών αντιστοίχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Τα γαλλικά γράφονται με δύο λ. (κανένας μοντερατέρ;) Και αλφαβητικά τα γαλλικά και τα ισπανικά προηγούνται των γερμανικών και των ιταλικών αντιστοίχως
τωρα αυτο με τα αλφαβητικα τι σε πειραζει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Προσπαθώ να βάλλω σε μια τάξη τα πράγματα όταν γίνονται αυθαιρεσίες ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
'Eπεσες στην περίοδο που ήταν δύσκολα τα θέματα και απαιτητικοί οι διορθωτές.:( Εγώ αντίθετα τα βρήκα πανεύκολα και νομίζω ότι οι διορθωτές μου έβαλαν υπερβολικά μεγάλο βαθμό.

Υ.Γ Από τον καθηγητή σου έμεινες ευχαριστιμένος;
Μπορεί αλλά και πάλι δε μου άρεσαν.:PΑπό την καθηγήτρια δεν είχα παράπονο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ήμουν έτοιμη να πω, κανείς δεν είδε τα Γαλλικά; Ό,τιναναι.

Αγγλικά έχω lower, advanced του Cambridge και φέτος πάμε για prof.
Γαλλικά έχω Α1, Β1, Β2, C2 και sorbonne 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αγγλικα Β2. Μονο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
το εντεξελ δεν ειναι απο πανεπιστημιο...


Και στο χαρτί πάνω, αν θυμάμαι καλά, γιατι λέει: "London University"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ποτε πηρες το πιστοποιητικο;
Μηπως πριν τον Μαιο του 2007 που εξαγοραστηκε απο την Pearson o ΕDEXCEL?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Και στο χαρτί πάνω, αν θυμάμαι καλά, γιατι λέει: "London University"?
Mήπως λέει απλά london tests of english;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
London university λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Toτε το πηρατε πριν τον Μαιο του 2007 που εξαγοραστηκε απο την Pearson.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
τον μαη δινω β1 στα γερμανικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasOp

Νεοφερμένος

Ο KostasOp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ αγγλικά και γαλλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αγγλικα Β1, Γ1, λοουερ κεμπριτζ, προφισιενσυ κεμπριτζ και μισιγκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
παιδια δηλαδη το εντεξελ δεν ειναι πτυχιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eιναι πιστοποιητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top