Γενικές φοιτητικές απορίες

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
χαζη ερωτηση..
στις 27 οκτωβριου θα κανουμε μαθημα;

Κοίτα...είναι χαζή η ερώτηση όντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύγα

Νεοφερμένος

Η Μύγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το eclass ειναι η πλατφορμα για τις διαφανειες που ανεβαζουν οι καθηγητες.Αλλου κανεις την δηλωση μαθηματων.Νομιζω εδω https://sis.auth.gr/
Μεσα θα πρεπει να μοιαζει με αυτην που εχουμε εμεις του ΔΠΘ https://unistudent.duth.gr/main.asp


Ο ευχαριστω πολυ! Μαλλον εχεις δικιο ....εδω μου βγαζει τα μαθηματα που οντως εχω στο 1ο εξαμηνο :clapup: Να ρωτησω και κατι τελευταιο οσον αφορα τα μαθηματα που δηλωνουμε σε αυτο το site...δηλωνουμε μονο τα επιλογης ( αν εχει το εξαμηνο) ή και τα υποχρεωτικα? Το e-class δηλαδη που θα χρειαστει στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Τα παντα θα δηλωσεις. Στο e-class θα ανεβαζουν οι καθηγητες πραγματα σχετικα με τη σχολη, οπως τις διαφανειες του μαθηματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Να ρωτήσω επειδή είμαι σε σκέψη να ξαναδώσω.. Άμα ξαναδωσω πρέπει να δηλώσω στη σχολή μαθήματα ή δεν χρειάζεται μιας και δεν θα συμμετάσχω στην εξεταστική ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Να τα δηλωσεις, δεν εχεις να χασεις κατι, μονο να κερδισεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ αυτό θα κάνω.. Απλά ακόμα δεν έχει βγει ανακοίνωση στην ασοεε που είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Οπως και δηποτε να τα δηλωσεις,γιατι αν δεν κανεις δηλωση εστω και κενη για 2 συνεχομενα εξαμηνα σε διαγραφουν. (θεωρητικα ετσι λενε,δεν εχω ακουσει απο κανεναν να το εκανε και να τον διεγραψαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εμεις εχουμε ξεκινησει αμφιθεατρα και εργαστηρια(μας εχουν ανατεθει και ασκησεις που πρεπει να παραδωθουν ηλεκτρονικα)και δεν εχουμε παρει τους κωδικους απο την εγγραφη αρα δεν μπορω να βγαλω πασο,να δηλωσω μαθηματα εξαμηνου,να παραδωσω την εργασια,να παρω διαφανειες και σημειώσεις μαθηματων και γενικοτερα να μπω στο σαιτ της σχολης και στο compus!Να ανησυχησω;Καποιος σε παρομοια κατασταση;

Υ.Γ:Στην γραμματεια οι υπαλληλοι εχουν αρκεταααα... προβληματα(σε βαθμο μαλακυνσης)και δεν απαντανε σε τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
γνωριζετε ποσο καιρο θα βρισκεται το πασο στο βιβλιοπωλειο που εχουμε δηλωσει; αν παω μετα απο δυο μερες,θα υπαρχει προβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
γνωριζετε ποσο καιρο θα βρισκεται το πασο στο βιβλιοπωλειο που εχουμε δηλωσει; αν παω μετα απο δυο μερες,θα υπαρχει προβλημα;
2 μήνες θα βρίσκεται εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Nα ρωτήσω κάτι χαζό... Στην εγγραφή για το e-class ζητάει αριθμό μητρώου, εννοεί τον αριθμό μητρώου φοιτητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Ποιό username και password χρησιμοποιούμε για την εγγραφή στο Open eClass του ΟΠΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Ποιό username και password χρησιμοποιούμε για την εγγραφή στο Open eClass του ΟΠΑ;

Δοκίμασε τους κωδικούς για το κέντρο υπολογιστών και ενημέρωσε αν θέλεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια εγω πηρα το username και το password απ τη σχολη μπηκα στο site τα γραφω και μου λεει λαθος κωδικος προσβασης.. ειναι οντως λαθος η μηπως δεν ειναι ετοιμο το site η κατι σχετικο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Δοκίμασε τους κωδικούς για το κέντρο υπολογιστών και ενημέρωσε αν θέλεις. :)
Τζίφος. Εσύ το έχεις δοκιμάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Τζίφος. Εσύ το έχεις δοκιμάσει;

Δε μπαίνει, ίσως θέλει να κάνουμε εγγραφή που γράφει στα δεξιά. Πάντως δε γίνεται ακόμα αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teoooo

Νεοφερμένος

Ο teoooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Aλυσίδες,ειναι τα προαπαιτούμενα- εξαρτώμενα,ναι.. Μπορείς να δηλώσεις,μεχρι ΚΑΙ 36 ώρες συνολικα..Και λιγοτερες, μπορεις να ειναι..Παραπανω, δε δεχεται...

Οι δηλωσεις,ειναι: Απο 29-9 μεχρι 03-10..

Την έκανες την δήλωση σου?Από τις 29 προσπαθώ και λέει ότι δεν έχω την δυνατότητα να τροποποιήσω την δήλωση μου.Ούτε πρόγραμμα έχει βγάλει το τμήμα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Την έκανες την δήλωση σου?Από τις 29 προσπαθώ και λέει ότι δεν έχω την δυνατότητα να τροποποιήσω την δήλωση μου.Ούτε πρόγραμμα έχει βγάλει το τμήμα μου...

Ναι,την εκανα στις 29... Για ξαναμπες,μηπως ειχε μπλοκαρει.. Ουτε σε εμας εχουν βγαλει προγραμμα...Λογικα αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ποιό username και password χρησιμοποιούμε για την εγγραφή στο Open eClass του ΟΠΑ;
Αυτά που μας είχαν δώσει για το κέντρο υπολογιστών απλά στο username θα προσθεσεις και το @dias
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Αυτά που μας είχαν δώσει για το κέντρο υπολογιστών απλά στο username θα προσθεσεις και το @dias
Το βρήκα ήδη αλλά σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top