Γενικές φοιτητικές απορίες

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ειστε πολύ μπροστά... :p

Ουυυ :P

Μα δεν είναι δυσκολο να γράψει τα στοιχεία σου και να πατήσει print πια... ελεος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Εμείς απλά πάμε και τους λέμε θέλω βεβαίωση, λέμε αριθμό μητρώου και σε 2 λεπτά έτοιμη. :whistle:
εμεις ουτε αριθμο μητρωου λεμε...της δινουμε το βιβλιαριο σπουδων κ τον βλεπει μονη της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εμεις ουτε αριθμο μητρωου λεμε...της δινουμε το βιβλιαριο σπουδων κ τον βλεπει μονη της.:P

Εγώ δεν έχω τέτοιο. :( Ακόμα καλύτερο πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω τέτοιο. :( Ακόμα καλύτερο πάντως :P
καλα κ εγω που εχω δεν το χρησιμοποιω ιδιαιτερα...ακομα απορω γτ μας το εχουν δωσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Επειδη βλεπω οτι καποιοι κανατε αιτηση για εκδοση φοιτητικου πασου, ηθελα να ρωτησω. Την αιτηση την κανεις ηλεκτρονικα απο εδω; Μπορώ να την κάνω ακόμα και τώρα άμα θελω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά γράφτηκα σμρ στην ασοεε όμως δεν μου δώσανε πιστοποιητικο εγγραφης οπως μου λένε ότι δώσανε σε άλλες σχολές... Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος που γράφτηκε στην ασοεε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Παιδιά γράφτηκα σμρ στην ασοεε όμως δεν μου δώσανε πιστοποιητικο εγγραφης οπως μου λένε ότι δώσανε σε άλλες σχολές... Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος που γράφτηκε στην ασοεε ?

Δεν έδωσαν, από βδομάδα ή κάτι τέτοιο μου είπαν για να καταχωρήσουν πρώτα τα στοιχεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεν έδωσαν, από βδομάδα ή κάτι τέτοιο μου είπαν για να καταχωρήσουν πρώτα τα στοιχεία!

Ευχαριστώ πολύ φίλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

donin

Νεοφερμένος

Ο donin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Επειδη βλεπω οτι καποιοι κανατε αιτηση για εκδοση φοιτητικου πασου, ηθελα να ρωτησω. Την αιτηση την κανεις ηλεκτρονικα απο εδω; Μπορώ να την κάνω ακόμα και τώρα άμα θελω;

Ναι,μπορεις,αρκει να εχεις παρει τους κωδικους ,ειτε ηλεκτρονικα ειτε απο τη γραμματεια της σχολης σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elim

Νεοφερμένος

Η elim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αααα...:redface:λοιπον, μαλλον κατα την εγγραφη μου εγραψα στα στοιχεια αντι για εκδοτικη αρχη ημερομηνια εκδοσης!!! τι λετε να κανω; μπορω να παω να το αλλαξω; δεν μενω και διπλα και παιρνω τηλεφωνο στην γραμματεια και δεν το σηκωνουν1:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Για φωτογραφία ακαδημαϊκής ταυτότητας: Εγώ φωτογράφησα τη μικρή φωτογραφία σε λευκό φόντο (προσοχή στον φωτισμό) και ύστερα με το εργαλείο αποκομμάτων των Windows απομόνωσα την εικόνα που ήθελα. Εν συνεχεία μετατροπή σε jpeg και resize (google it). Έτσι έκανα πέρσι, έτσι και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τα χαρτιά για σίτιση ξέρει κανείς μέχρι πότε μπορούμε να τα καταθέσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Τα χαρτιά για σίτιση ξέρει κανείς μέχρι πότε μπορούμε να τα καταθέσουμε;

30/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VickyLedger

Νεοφερμένος

Η VickyLedger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αααα...:redface:λοιπον, μαλλον κατα την εγγραφη μου εγραψα στα στοιχεια αντι για εκδοτικη αρχη ημερομηνια εκδοσης!!! τι λετε να κανω; μπορω να παω να το αλλαξω; δεν μενω και διπλα και παιρνω τηλεφωνο στην γραμματεια και δεν το σηκωνουν1:/:
Λογικά θα το διαπιστώσουν μόνοι τους, κατά τον έλεγχο των στοιχείων σου και θα σε καλέσουν στο κινητό σου (φαντάζομαι σας ζήτησαν να το συμπληρώσετε κατά την εγγραφή). Επομένως, δεν χρειάζεται να ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elim

Νεοφερμένος

Η elim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Λογικά θα το διαπιστώσουν μόνοι τους, κατά τον έλεγχο των στοιχείων σου και θα σε καλέσουν στο κινητό σου (φαντάζομαι σας ζήτησαν να το συμπληρώσετε κατά την εγγραφή). Επομένως, δεν χρειάζεται να ανησυχείς.

δεν μας ζητησαν κινητο μονο σταθερο.... ευχαριστω παντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παιδια η γραμματεια μου εδωσε κωδικους με τους οποιους μπηκα στο estudents και εβαλα δικο μου συνθηματικο! Μετα πηγα eclass εκανα αιτηση και εβαλα το ιδιο username με αυτο π μου εδωσαν στο ΤΕΙ για ευκολια!! Εγινε δεκτη η αιτηση επιβεβαιωσα τη διευθυνση και αφου ολα καλα τωρα δε με αφηνει να μπω ουτε ευδοξο ουτε e-class και δε βρισκει το username μου :/ Μονο estudents μπαινει!! Τι να κανω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδια η γραμματεια μου εδωσε κωδικους με τους οποιους μπηκα στο estudents και εβαλα δικο μου συνθηματικο! Μετα πηγα eclass εκανα αιτηση και εβαλα το ιδιο username με αυτο π μου εδωσαν στο ΤΕΙ για ευκολια!! Εγινε δεκτη η αιτηση επιβεβαιωσα τη διευθυνση και αφου ολα καλα τωρα δε με αφηνει να μπω ουτε ευδοξο ουτε e-class και δε βρισκει το username μου :/ Μονο estudents μπαινει!! Τι να κανω;;

Εγω παλι δεν μπορω να μπω στο e-students.Μπηκα, αλλαξα κωδικο και παω να ξαναμπω και μoυ λεει οτι βαζω λαθος κωδικο και ειμαι σιγουρη οτι βαζω τον σωστο. Τα 'χω παιξει, δε ξερω τι να κανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω παλι δεν μπορω να μπω στο e-students.Μπηκα, αλλαξα κωδικο και παω να ξαναμπω και μoυ λεει οτι βαζω λαθος κωδικο και ειμαι σιγουρη οτι βαζω τον σωστο. Τα 'χω παιξει, δε ξερω τι να κανω!

Βαλε οτι ξεχασες το συνθηματικο!

Ενταξει εχω λαβει email επιβεβαιωσης και πρεπει να περιμενω email εγκρισης απο το eclass!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Βαλε οτι ξεχασες το συνθηματικο!

Μου ζηταει το e-mail ενω δεν μου ζητησε τη πρωτη φορα που μπηκα στο e-students και δεν το δεχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Επειδη βλεπω οτι καποιοι κανατε αιτηση για εκδοση φοιτητικου πασου, ηθελα να ρωτησω. Την αιτηση την κανεις ηλεκτρονικα απο εδω; Μπορώ να την κάνω ακόμα και τώρα άμα θελω;

Ναι, μπορείς να την κανεις οποτε θέλεις. Εγω το πήρα σημερα το πάσο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top