Γενικές φοιτητικές απορίες

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ναι το εγγραψα και παραπανω. Επισης για σιγουρια καπου στο κειμενο της Βεβαιωσης Προσβασης πρεπει να γραφει ''κατοχος του αριθμ' ΧΧΧ-/ΧΧ/ΧΧ/ΧΧΧΧ απολυτηριου ή πτυχιου κτλ κτλ''
α ναι σωστα... ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Οταν λένε η εγγραφη γίνεται ηλεκτρονικά:πρώτα πηγαινείς στη γραμματεια με τα απαραίτητα χαρτια που σου ζητουν και ύστερα ο οκληρώνεις την εγγραφη σου απο το internet??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μήπως γνωρίζεις πότε πρέπει να προσκομισω τα απαιτούμενα χαρτιά;μετά την εγγραφή;
νομιζω οτι δεν υοαρχουν ακριβεις ημερομηνιες...απλα κατα το πρωτο διαστημα φοιτησης σου θα πας στην γραμματεια της λεσχης και θα δωσεις τα δικαιολογητικα(τουλαχιστον οταν μπηκα εγω ετσι καναμε)

Οταν λένε η εγγραφη γίνεται ηλεκτρονικά:πρώτα πηγαινείς στη γραμματεια με τα απαραίτητα χαρτια που σου ζητουν και ύστερα ο οκληρώνεις την εγγραφη σου απο το internet??
οχι..,πωτα κανεις την εγγραφη σου στο ιντερνετ και μετα πηγαινεις στη γραμματεια(με εκτυπωμενη την ηλεκτονικη σου δηλωση-εγγραφη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καταρχας για ποια Σχολη λες και μηπως εχεις καποιο link να διαβασουμε την ανακοινωση; Επειτα τετοια εγγραφα απο ο,τι ειδα ζητανε αν το Απολυτηριο δεν αναγραφει αρριθμο Μητρωου Αρρενων, οποτε κανει την δουλεια ενα δημοσιο εγγραφο οπου αναγραφεται.

Επισης πιστοποιητικα γεννησης βγαζεις απο τον Δημο που εισαι δημοτης πλεον. Και απο το 2006 και επειτα μπορεις να μεταφερεις ΚΑΙ την εγγραφη στα Μητρωα Αρρενων, στο λεω απο προσωπικη εμπειρια γιατι το 2006 που αλλαξε η σχετικη νομοθετικη ρυθμιση, ο πατερας μου μετεφερε την εγγραφη μου απο τα Μητρωα Αρρενων του Δημου οπου γεννηθηκε, σε αυτον που ημαστε δημοτες οταν αποφοιτησα απο το Λυκειο (και ειμαστε και σημερα). Απλα μετα ειχε τρεξιμο με το Πανεπιστημιο, γιατι με ειχαν καταχωρημενο ως εγγεγραμμενο στα παλιο μου Μητρωο Αρρενων (γιατι αυτο αναγραφονταν στο απολυτηριο), και επρεπε να τους ειδοποιησω να το αλλαξουν.
https://awesomescreenshot.com/0883h87g09 Εδω σε αυτο το αποσπασμα ειναι αυτο που λεω για πιστοποιητικο περι εγγραφης αρρενων.
Καλα εκανες και ανεφερες αυτο για το απολυτηριο. Ειπα στο γραμματεα που το σηκωσε, οτι στο απολυτηριο μου αναγραφεται ο "Αριθμος μητρωου αρρενων", αλλα μου λεει "φερε μωρε ενα πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης", στο οποιο ναι μεν αναγραφονται τα "Στοιχεια Μητρωου Αρρενων Τακνων", αλλα οταν στο σάιτ λεει άλλα....
Κατι τετοιο πρεπει να συμβαινει και σε μενα! Μου ειπαν στο Δημο οπου ειμαι οτι το Πιστοποιητικο Γεννησεως δε μπορει να μεταφερθει και να παω να το ζητησω στο ΚΕΠ ή να παω απευθειας στο Δημο οπου βρισκομουν παλια... Λες να βαριοντουσαν τοσο ωστε να μην φιλοτιμηθουν να φερουν 2 κωλοχαρτα στο Δημο που ειμαι πολιτης πλεον? :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
https://awesomescreenshot.com/0883h87g09 Εδω σε αυτο το αποσπασμα ειναι αυτο που λεω για πιστοποιητικο περι εγγραφης αρρενων.
Καλα εκανες και ανεφερες αυτο για το απολυτηριο. Ειπα στο γραμματεα που το σηκωσε, οτι στο απολυτηριο μου αναγραφεται ο "Αριθμος μητρωου αρρενων", αλλα μου λεει "φερε μωρε ενα πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης", στο οποιο ναι μεν αναγραφονται τα "Στοιχεια Μητρωου Αρρενων Τακνων", αλλα οταν στο σάιτ λεει άλλα....
Κατι τετοιο πρεπει να συμβαινει και σε μενα! Μου ειπαν στο Δημο οπου ειμαι οτι το Πιστοποιητικο Γεννησεως δε μπορει να μεταφερθει και να παω να το ζητησω στο ΚΕΠ ή να παω απευθειας στο Δημο οπου βρισκομουν παλια... Λες να βαριοντουσαν τοσο ωστε να μην φιλοτιμηθουν να φερουν 2 κωλοχαρτα στο Δημο που ειμαι πολιτης πλεον? :whatever:

Καλα οτι βαριουνται και τα ξυνουν κανονικοτητα ειναι το μονο σιγουρο...

Πρωτον ολες μα ολες οι ανακοινωσεις που εχω δει ζητανε πιστοποιητικα απο Δημους μονο εαν εχει αλλαξει το Μητρωο αρρενων ή δεν αναγραφεται καν στο Απολυτηριο. Εγω αργοτερα πηγα τετοιο γιατι αλλαξα Μητρωο Αρρενων αφου γραφτηκα στη Σχολη, αλλα αρχικα η εγγραφη εγινε με τον Αριθμο Μηρτωου Αρρενων που υπηρχε στο Απολυτηριο Λυκειου φυσικα.

Δευτερον το πιστοποιητικο γεννησεως ειμαι 99,99999% σιγουρος οτι το βγαζεις απο τον Δημο οπου εισαι δημοτης. Εγω και οι γονεις μου ειμαστε δημοτες εδω και 15 χρονια σε ενα Δημο που απεχει 370χλμ απο τον τοπο γεννησεως ου και καταγωγης των γονεων, και ολα μα ολα αυτα τα χρονια ποτε δεν χρειαστηκε να παω πουθενα αλλου εκτος απο τον Δημο στον οποιο καναμε την μεταδημοτευση για να βγαλω πιστοποιητικο γεννησεως. Εχω αλλαξει τρεις φορες Αστυνομικη Ταυτοτητα επειδη την εχανα, και καθε φορα εβγαζα πιστοποιητικο γεννησεως απο εκει οπου ειμαι Δημοτης.

Anyway συγγνωμη εαν δεν καταφερα να βοηθησω και πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ισχύει πως αν ενας φοιτητής έχει proficiency απαλλάσσεται τα πρώτα εξάμηνα απο τα Αγγλικά; Αν ναι, θα πρέπει να δώσω επικυρωμένο αντίγραφο κατά την εγγραφή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ισχύει πως αν ενας φοιτητής έχει proficiency απαλλάσσεται τα πρώτα εξάμηνα απο τα Αγγλικά; Αν ναι, θα πρέπει να δώσω επικυρωμένο αντίγραφο κατά την εγγραφή ;

Περασες σε καποιο ταγφ? Δεν εχω ακουσει κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλα οτι βαριουνται και τα ξυνουν κανονικοτητα ειναι το μονο σιγουρο...

Πρωτον ολες μα ολες οι ανακοινωσεις που εχω δει ζητανε πιστοποιητικα απο Δημους μονο εαν εχει αλλαξει το Μητρωο αρρενων ή δεν αναγραφεται καν στο Απολυτηριο. Εγω αργοτερα πηγα τετοιο γιατι αλλαξα Μητρωο Αρρενων αφου γραφτηκα στη Σχολη, αλλα αρχικα η εγγραφη εγινε με τον Αριθμο Μηρτωου Αρρενων που υπηρχε στο Απολυτηριο Λυκειου φυσικα.

Δευτερον το πιστοποιητικο γεννησεως ειμαι 99,99999% σιγουρος οτι το βγαζεις απο τον Δημο οπου εισαι δημοτης. Εγω και οι γονεις μου ειμαστε δημοτες εδω και 15 χρονια σε ενα Δημο που απεχει 370χλμ απο τον τοπο γεννησεως ου και καταγωγης των γονεων, και ολα μα ολα αυτα τα χρονια ποτε δεν χρειαστηκε να παω πουθενα αλλου εκτος απο τον Δημο στον οποιο καναμε την μεταδημοτευση για να βγαλω πιστοποιητικο γεννησεως. Εχω αλλαξει τρεις φορες Αστυνομικη Ταυτοτητα επειδη την εχανα, και καθε φορα εβγαζα πιστοποιητικο γεννησεως απο εκει οπου ειμαι Δημοτης.

Anyway συγγνωμη εαν δεν καταφερα να βοηθησω και πολυ..

Καταλαβα, θα με ειδαν μικρο και "ψαρωμενο" και σου λεει που να ξερει απ' αυτα -.- τελος παντων, ευχαριστω για το χρονο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Ισχύει πως αν ενας φοιτητής έχει proficiency απαλλάσσεται τα πρώτα εξάμηνα απο τα Αγγλικά; Αν ναι, θα πρέπει να δώσω επικυρωμένο αντίγραφο κατά την εγγραφή ;

Θα πρέπει να δώσεις αντιγραφο του πτυχίου σου. Το michigan, cambridge κλπ χρειάζονται μετάφραση απο δικηγόρο ή μια υπεύθυνη δηλωση στα ΚΕΠ νομίζω. Ρώτησε την γραμματεία αλλά λογικά θα σου πουν να περιμένεις την δήλωση μαθημάτων και να το πας τότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ισχύει πως αν ενας φοιτητής έχει proficiency απαλλάσσεται τα πρώτα εξάμηνα απο τα Αγγλικά; Αν ναι, θα πρέπει να δώσω επικυρωμένο αντίγραφο κατά την εγγραφή ;
Εξαρτάται. Εμας μας έβαλε να γράψουμε ένα τεστάκι και όποιος έγραψε πάνω από 7.5 πήρε απαλλαγή και απλά πριν την εξεταστική της πήγαμε το πρωτότυπο proficiency να το δει και αυτή μας πέρασε καλούς βαθμούς χωρίς να δώσουμε. Αυτό μόνο για τα Αγγλικά 1. Τα 2 τα κάναμε όλοι κανονικά. Γενικά είναι ανάλογα με τη σχολή και τους καθηγητές των αγγλικων. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Επιπλέον τι παίζει με την ηλεκτρονική εγγραφή; Είναι υποχρεωτικό να την κάνουμε ηλεκτρονικά ή μπορούμε να πάμε στη γραμματεία απευθείας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!! Χθες εκανα εγγραφη ηλεκτρονικα στο απθ...ελεγε για την μετεγγραφη και συμπληρωσα οτι θελω να κανω....αλλα δεν μου εκτυπωθηκε...πρεπει να συμπληρωσω και καποια αλλη αιτηση στη γραμματεια?? Επισης λεει οτι θα μου σταλει καποιος κωδικος αλλα δεν μου σταλθηκε....μηπως επειδη θα παρω μετεγγραφη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
δεν ειναι ποτε απογευμα ανοιχτες. 9-13.00 ειναι μια νορμαλ ωρα. να επιμεινεις :P
και μην παρεις για ερωτηση της οποιας η απαντηση ειναι στο σαιτ της σχολης. :D
Ναι εννοείται δε θα πάρω για κάτι που υπάρχει στο σάιτ...για τις εγγραφές θέλω να ρωτήσω αν πάνε αλφαβητικά ή όχι..επιτέλους να μάθω πρέπει
αν ίσχυε αλφαβητικά δε θα το ανεβάζανε στο σάιτ; :hmm: μήπως θα πάρω τζάμπα και θα με βρίσουν?? :P:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Ναι εννοείται δε θα πάρω για κάτι που υπάρχει στο σάιτ...για τις εγγραφές θέλω να ρωτήσω αν πάνε αλφαβητικά ή όχι..επιτέλους να μάθω πρέπει
αν ίσχυε αλφαβητικά δε θα το ανεβάζανε στο σάιτ; :hmm: μήπως θα πάρω τζάμπα και θα με βρίσουν?? :P:worry::worry:

seriously? ναι θα σε βρίσουν :P αν ήταν να γραφτείτε αλφαβητικά να είσαι σίγουρη πως θα το έλεγε η σελίδα σας. άλλο που δεν θελουν να κανουν την ζωη τους πιο εύκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Ναι εννοείται δε θα πάρω για κάτι που υπάρχει στο σάιτ...για τις εγγραφές θέλω να ρωτήσω αν πάνε αλφαβητικά ή όχι..επιτέλους να μάθω πρέπει
αν ίσχυε αλφαβητικά δε θα το ανεβάζανε στο σάιτ; :hmm: μήπως θα πάρω τζάμπα και θα με βρίσουν?? :P:worry::worry:

Γιατι να σε βρισουν δουλεια τους ειναι. Εδω στο ischool και σε αλλα forum στο internet o καθενας προσπαθει να βοηθησει τους πρωτοετεις και στο κατω κατω δεν εχει και μια υποχρεωση για αυτο να βοηθησουμε θελουμε, στη Γραμματεια που πληρωνονται για αυτο δεν θα το κανουν;

Οπως και καποιος/α παραπανω εγραψε θελει και λιγο τσαμπουκα με τις Γραμματειες γιατι ο κανονας ειναι οτι ξυνονται. Μην ειστε θρασεις αλλα να μην δισταζετε κιολας, συνηθως βαριουνται και αν το αφησε στην καλη τους προαιρεση και περιμενετε αυτοι να παρουν πρωτοβουλιες, δεν προκειται να εξυπηρετηθειτε...



seriously? ναι θα σε βρίσουν :P αν ήταν να γραφτείτε αλφαβητικά να είσαι σίγουρη πως θα το έλεγε η σελίδα σας. άλλος που δεν θελουν να κανουν την ζωη τους πιο εύκολη.

Μην παιρνεις κι ορκο περσι στο ΙΑΚΑ με τις απεργιες τελευταια στιγμη εβγαλαν ανακοινωση για τις εγγραφες. Τι κι αν τους εξηγουσα οτι εγω δεν ειμαι Βολο να πηγαινω στο Πανεπιστημιο να βλεπω τις ανακοινωσεις, μονο μεσω internet μπορω να ενημερωνομαι, αυτοι τον χαβα τους. ''Εχουμε πολυ δουλεια και αντιμετωπιζουμε και προβληματα με τις απολυσεις και δεν μπορουμε τακτικα να ενημερωνουμε την σελιδα (wtf ποσο θελει να βαλεις μια ανακοινωση στη σελιδα??!?!?!?!)''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εντάξει θα πάρω και θα ρωτήσω αυτά που θέλω :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
https://www.auth.gr/units/596
δεξια εχει δικαιολογητικα κλπ

Αυτα ειναι τα δικαιολογητικα για το 2013-2014..
Yπαρχει περιπτωση να αλλαξουν φετος;

Κατι αλλοο..στη λεσχη δε μπορει να μπαινει καποιος δειχνοντας απλως το πασο του και να τρωει δωρεαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Από Δευτέρα λέει αρχίζουν οι εγγραφές ε; Παίρνω τη γραμματεία και μου λέει την άλλη βδομάδα θα βγει ανακοίνωση...:confused: και όχι τίποτα άλλο, είμαι και από επαρχία και πρέπει να ετοιμαστώ, να κλείσω εισιτήρια κλπ. Και επίσης την ρωτάω κάτι άλλα σχετικά με τα δικαιολογητικά και μου λέει "εεε μάλλον, δεν ξέρω, δεν είμαι σίγουρη..." Μες στην ενημέρωση η κοπελιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Από Δευτέρα λέει αρχίζουν οι εγγραφές ε; Παίρνω τη γραμματεία και μου λέει την άλλη βδομάδα θα βγει ανακοίνωση...:confused: και όχι τίποτα άλλο, είμαι και από επαρχία και πρέπει να ετοιμαστώ, να κλείσω εισιτήρια κλπ. Και επίσης την ρωτάω κάτι άλλα σχετικά με τα δικαιολογητικά και μου λέει "εεε μάλλον, δεν ξέρω, δεν είμαι σίγουρη..." Μες στην ενημέρωση η κοπελιά :P
Περίμενε την ανακοίνωση της σχολής σου πρώτα,θα αναφέρει εκεί πότε ξεικνάνε οι εγγραφές και τα απαραίτητα δικαιολογητικά.Αυτά μπορεί να διαφέρουν από σχολή σε σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
παιδιά μηπως ξέρει κανείς αν στο απθ φιλολογιας ειναι χωρισμενοι σε τμηματα?
γιατι κατι τετοιο ακουσα :/
θα ειμαι εκει μεχει να παρω μεταγραφη(ειμαι πολυτεκνη και μεχρι τελος οκτωμβρη μαλλον θα χει τακτοποιηθει η μεταγραφη)
ελπιζω να εχουμε μονο αμφιθεατρα γιατι αλλιως δεν θα ξερω που θα παω ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top