Γενικές φοιτητικές απορίες

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
παιδια,4 ερωτησεις.1)που ειναι η φοιτητικη λεσχη στο απθ?
2)μπορουμε να φαμε εκει χωρις να δειξουμε το πασο μας?
3)το πασο μας το δινουν στη σχολη?εμενα μου ειπαν οτι το κανουμε ηλεκτρονικα.τι ισχυει?
4)για αναβολη απο το στρατο παιρνουμε αντιγραφο της βεβαιωσης σπουδων ή ζηταμε απο τη γραμματεια αλλοχαρτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παιδια,4 ερωτησεις.1)που ειναι η φοιτητικη λεσχη στο απθ?
2)μπορουμε να φαμε εκει χωρις να δειξουμε το πασο μας?
3)το πασο μας το δινουν στη σχολη?εμενα μου ειπαν οτι το κανουμε ηλεκτρονικα.τι ισχυει?
4)για αναβολη απο το στρατο παιρνουμε αντιγραφο της βεβαιωσης σπουδων ή ζηταμε απο τη γραμματεια αλλοχαρτι?

1) ακριβώς απέναντι από το ΠαΜακ.
2) Depends, άλλες φορές κάνουν έλεγχο, άλλες όχι. Δεν έχει ανοίξει ακόμα όμως νομίζω.
3) Κάνεις αίτηση ηλεκτρονικά, το παίρνεις από κατάστημα Vodafone όταν έρθει.
4) Δυστυχώς δεν γνωρίζω, δεν με απασχόλησε ποτέ το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

okie_dokie

Νεοφερμένος

Η okie_dokie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
είναι κανείς στο πανεπιστήμιο Ιωαννίνων ;;; θέλω βοήθεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkamarious

Νεοφερμένος

Η milkamarious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα!! Μου ειπαν οτι μεχρι να βγαλω το πασο μπορω να χρησημοποιησω την βεβαιωση εγραφης στη σχολη, ισχυει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Καλησπερα!! Μου ειπαν οτι μεχρι να βγαλω το πασο μπορω να χρησημοποιησω την βεβαιωση εγραφης στη σχολη, ισχυει??
Ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Καλησπερα!! Μου ειπαν οτι μεχρι να βγαλω το πασο μπορω να χρησημοποιησω την βεβαιωση εγραφης στη σχολη, ισχυει??

Ναι εχουν την ιδια ισχυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γατακια ειστε...Αυτο το εξαμηνο θα εχω 10 ωρες σερι τις δευτερες, ητοι 9-7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ναι εχουν την ιδια ισχυ...

Οχι. Στο ΚΤΕΛ με τη βεβαίωση εγγραφής έχεις 25% έκπτωση, ενώ αν εχεις πάσο εχεις 50% (αν πας στον τοπο κατοικίας σου).
Δε ξέρω γιατί, αλλά ετσι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Οχι. Στο ΚΤΕΛ με τη βεβαίωση εγγραφής έχεις 25% έκπτωση, ενώ αν εχεις πάσο εχεις 50% (αν πας στον τοπο κατοικίας σου).
Δε ξέρω γιατί, αλλά ετσι είναι...

Για τα ΚΤΕΛ δν ξερω τι ισχυει γιατι δν χρησιμοποιω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Οχι. Στο ΚΤΕΛ με τη βεβαίωση εγγραφής έχεις 25% έκπτωση, ενώ αν εχεις πάσο εχεις 50% (αν πας στον τοπο κατοικίας σου).
Δε ξέρω γιατί, αλλά ετσι είναι...

Όχι. Ακόμα και με το αποδεικτικό της εγγραφής έχεις 50% έκπτωση στην περίπτωση που μετακινείσαι από τον τόπο μόνιμης κατοικίας προς τον τόπο σπουδών και τούμπαλιν. Η περιοριστική ισχύς του αποδεικτικού αυτού έγκειται στο χρόνο παροχής των προνομίων που περιορίζεται στο πρώτο έτος σπουδών και όχι στην ποιότητα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Γατακια ειστε...Αυτο το εξαμηνο θα εχω 10 ωρες σερι τις δευτερες, ητοι 9-7 :P

θα σου κανω συμπαρασταση εγω με το 9-7 τελκά χωρις διάλειμμα τις τρίτες :mad:
σοβαρα τωρα α)ποιος ειπε οτι στο πανεπιστημιο ειναι καλυτερα απο το σχολειο?
β)πρεπει ολες αυτες τις ωρες να καθομαστε στα μαθηματα? γνωρισα μια κοπελα που για καποιους λογους υγειας πρεπει το μεσημερι να τρωει κανονικα να παιρνει καποια φαρμακα και να κοιμαται τι θα γινει, θα πεθανει? ><

ναι ξερω δεν ειναι υποχρεωτικη η παρακολουθηση αλλα οταν ο αλλος σου λεει δεν ανεβαζω τίποτα στο eclass για να σας αναγκαζω να ερχεστε στα μαθηματα τι γινεται -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
σοβαρα τωρα α)ποιος ειπε οτι στο πανεπιστημιο ειναι καλυτερα απο το σχολειο?
αυτοι που 'συμπαραστεκονταν' στον αγωνα σας χρυσωνοντας λιιιιγο το χαπι (δεν τιθεται συγκριση των δυο)
β)πρεπει ολες αυτες τις ωρες να καθομαστε στα μαθηματα? γνωρισα μια κοπελα που για καποιους λογους υγειας πρεπει το μεσημερι να τρωει κανονικα να παιρνει καποια φαρμακα και να κοιμαται τι θα γινει, θα πεθανει? ><

ναι ξερω δεν ειναι υποχρεωτικη η παρακολουθηση αλλα οταν ο αλλος σου λεει δεν ανεβαζω τίποτα στο eclass για να σας αναγκαζω να ερχεστε στα μαθηματα τι γινεται -.-
απο τη στιγμη που δεν ειναι υποχρεωτικης παρακολουθησης δεν σας αναγκαζει κανεις;)
επειδη ομως δεν γινεται και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο να εχουμε, μπορεις να παρεις σημειωσεις απο παιδια που παρακολουθησαν/ να στηριχτεις σε σημειωσεις φοιτητων μεγαλυτερων ετων/να ξεσκαρταρεις ποιοι καθηγητες αξιζουν παρακολουθηση (αναλογως και τη βαρυτητα του μαθηματος) ή (ενα απο τα καλυτερα) να μοιρασεις ωρες παρακολουθησης με καποιον γνωστο/φιλο κλπ.:D

ps ή απλουστατα χανεις την παραδοση και συνεχιζεις τη ζωη σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Γατακια ειστε...Αυτο το εξαμηνο θα εχω 10 ωρες σερι τις δευτερες, ητοι 9-7 :P

αυτοι που 'συμπαραστεκονταν' στον αγωνα σας χρυσωνοντας λιιιιγο το χαπι (δεν τιθεται συγκριση των δυο)
απο τη στιγμη που δεν ειναι υποχρεωτικης παρακολουθησης δεν σας αναγκαζει κανεις;)
επειδη ομως δεν γινεται και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο να εχουμε, μπορεις να παρεις σημειωσεις απο παιδια που παρακολουθησαν/ να στηρχτεις σε σημειωσεις φοιτητων μεγαλυτερων ετων/να ξεσκαρταρεις ποιοι καθηγητες αξιζουν παρακολουθηση (αναλογως και τη βαρυτητα του μαθηματος) ή (ενα απο τα καλυτερα) να μοιρασεις ωρες παρακολουθησης με καποιον γνωστο/φιλο κλπ.:D

ps ή απλουστατα χανεις την παραδοση και συνεχιζεις τη ζωη σου....

επειδη ειναι επαρχια το τμημα το 90% των φοιτητων φευγει αμεσως μετα τις παραδοσεις δεν μενει κανενας εκει και και τους περισσοτερους δεν τους ειδα προθυμους να μοιραστουν τιποτα :P

και κατι ακομα μας ζητησαν οι περισσοτεροι να παρουμε αν δεν εχουμε proficiency εγω αυτη την στιγμη ουτε την οικονομικη δυναντοτητα εχω αλλα απο οτι φαινεται ουτε και τον απλετο χρονο για κατι τετοιο. εχετε να προτινετε κατι? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
επειδη ειναι επαρχια το τμημα το 90% των φοιτητων φευγει αμεσως μετα τις παραδοσεις δεν μενει κανενας εκει και και τους περισσοτερους δεν τους ειδα προθυμους να μοιραστουν τιποτα :P
καλα και επαρχια να μην ειναι παλι δεν μενουμε ολοι πισω για ερωτησεις/κουτσομπολιο
τολμησε το αδιανοητο και ρωτα τους :P αν και επειδη ειναι αρχη και δεν πολυγνωριζεστε μαλλον λογικο ειναι

και κατι ακομα μας ζητησαν οι περισσοτεροι να παρουμε αν δεν εχουμε proficiency εγω αυτη την στιγμη ουτε την οικονομικη δυναντοτητα εχω αλλα απο οτι φαινεται ουτε και τον απλετο χρονο για κατι τετοιο. εχετε να προτινετε κατι? :/:
εμμμ για ποιο λογο; (να το παρετε εννοω) σε ποιο τμημα εισαι εαν επιτρεπεται;
"ζητησαν", μηπως συμβουλευσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
καλα και επαρχια να μην ειναι παλι δεν μενουμε ολοι πισω για ερωτησεις/κουτσομπολιο
τολμησε το αδιανοητο και ρωτα τους :P αν και επειδη ειναι αρχη και δεν πολυγνωριζεστε μαλλον λογικο ειναι

εμμμ για ποιο λογο; (να το παρετε εννοω) σε ποιο τμημα εισαι εαν επιτρεπεται;
"ζητησαν", μηπως συμβουλευσαν;

οχι, ζητησαν και μαλιστα τα αγγλικα λεει θα πρεπει να ειναι καλυτερα απο τα ελληνικα.στις πολιτικες επιστημες.σε επομενα εξαμηνα θα γινεται μαθημα και εργασιες απο καποιους καθηγητες μονο στα αγγλικα λεει-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αν έχουν κάνει ¨τρελο¨ πρόγραμμα για τις παραδόσεις χίλιες φορές να κάτσεις να διαβάσεις μόνος/η σου.Τα μαθήματα με διάβασμα περνιουνται και όχι με παρακολουθήσεις.
Και τα μαθήματα στην Πολιτικών Επιστημων σχεδόν όλα θεωρητικά πρέπει να ειναι.Οπότε κάθεσαι και τα διαβάζεις και στις παραδόσεις πηγαίνεις στην αρχη για να κάνεις γνωριμίες και σε όποια μαθήματα κρίνεις οτι σε βοηθάνε να τα παρακολουθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Αν έχουν κάνει ¨τρελο¨ πρόγραμμα για τις παραδόσεις χίλιες φορές να κάτσεις να διαβάσεις μόνος/η σου.Τα μαθήματα με διάβασμα περνιουνται και όχι με παρακολουθήσεις.
Και τα μαθήματα στην Πολιτικών Επιστημων σχεδόν όλα θεωρητικά πρέπει να ειναι.Οπότε κάθεσαι και τα διαβάζεις και στις παραδόσεις πηγαίνεις στην αρχη για να κάνεις γνωριμίες και σε όποια μαθήματα κρίνεις οτι σε βοηθάνε να τα παρακολουθείς.

ρωτησα γνωστους μου στα αλλα τμηματα της σχολης ανα τη χωρα τι γινεται και μου ειπαν οτι πουθενα δεν ειχαν ποτε τοσες συνεχομενες ωρες. Το οριζει καποιος το ποσες ωρες γινεται μαθημα? το υπουργειο πχ? οπως στα σχολεια? γτι το προγραμμα ξεκινησε με το αρχιζει 10-1 και 2-5 και τωρα το εκαναν ετσι..υποτιθεται εχουμε σιτηση αλλα με προγραμμα 9-7 ποτε θεωρείται οτι γινεται αυτη?
δεν ξερω πως ειναι σε αλλες σχολες απλα πρωτο μαθημα που καναμε με καποιον αρχισε με τα απταιστα αγγλικα που θα πρεπει να ξερουμε το πηγε σε βιβλιοπαρουσιαση που θα πρεπει να κανουμε σε ενα μηνα και την καθιερωμενη εργασια στο τελος του εξαμηνου που τα βιβλια ομως θα πρεπει να τα βρουμε στις βιβλιοθηκες κυριως της αθηνας. οποτε θα αναγκαστω να αγορασω το βιβλιο και κανει 25 ευρω..μετα μας ελεγε για τα κουιζ που βαζει μια στο τοσο για να παιρνει παρουσιες και ολοκληρωσε με το οτι περναει τον εναν στους τρεις. και μας εδωσε 2 συγγραμματα να επιλεξουμε που η υλη ειναι απο 200 εως 800 αι αμ γκονα νται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
εχω καθε μερα δυο 5ωρα με ενδιαμεσο διαλειμμα μιας ωρας :P



9-6 >.< :Ρ

επειδη πολλοι ρωταγαν εγω μπορεσα και εκανα αιτηση για πασο :)
Ποια ειναι η σχολη σου,αν επιτρεπεται ? Γιατι εχετε πολλες ωρες μαθημα !:worry:

ρωτησα γνωστους μου στα αλλα τμηματα της σχολης ανα τη χωρα τι γινεται και μου ειπαν οτι πουθενα δεν ειχαν ποτε τοσες συνεχομενες ωρες. Το οριζει καποιος το ποσες ωρες γινεται μαθημα? το υπουργειο πχ? οπως στα σχολεια? γτι το προγραμμα ξεκινησε με το αρχιζει 10-1 και 2-5 και τωρα το εκαναν ετσι..υποτιθεται εχουμε σιτηση αλλα με προγραμμα 9-7 ποτε θεωρείται οτι γινεται αυτη?
δεν ξερω πως ειναι σε αλλες σχολες απλα πρωτο μαθημα που καναμε με καποιον αρχισε με τα απταιστα αγγλικα που θα πρεπει να ξερουμε το πηγε σε βιβλιοπαρουσιαση που θα πρεπει να κανουμε σε ενα μηνα και την καθιερωμενη εργασια στο τελος του εξαμηνου που τα βιβλια ομως θα πρεπει να τα βρουμε στις βιβλιοθηκες κυριως της αθηνας. οποτε θα αναγκαστω να αγορασω το βιβλιο και κανει 25 ευρω..μετα μας ελεγε για τα κουιζ που βαζει μια στο τοσο για να παιρνει παρουσιες και ολοκληρωσε με το οτι περναει τον εναν στους τρεις. και μας εδωσε 2 συγγραμματα να επιλεξουμε που η υλη ειναι απο 200 εως 800 αι αμ γκονα νται :P
Ποιο μαθημα διδασκει αυτος ο καθηγητης ? Για να σχηματισουμε μια σχετικη εικονα .Ακουγεται λιγο τρομακτικο ,ετσι οπως το περιγραφεις ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ρωτησα γνωστους μου στα αλλα τμηματα της σχολης ανα τη χωρα τι γινεται και μου ειπαν οτι πουθενα δεν ειχαν ποτε τοσες συνεχομενες ωρες. Το οριζει καποιος το ποσες ωρες γινεται μαθημα? το υπουργειο πχ? οπως στα σχολεια? γτι το προγραμμα ξεκινησε με το αρχιζει 10-1 και 2-5 και τωρα το εκαναν ετσι..υποτιθεται εχουμε σιτηση αλλα με προγραμμα 9-7 ποτε θεωρείται οτι γινεται αυτη?
δεν ξερω αν υπαρχει κατι 'επισημο' ως προς τις ωρες αλλα γενικως ετσι ειναι, ο, τι βολευει και σε αιθουσες αν συστεγαζεται με αλλα τμηματα. οπως ειπα (στο τμημα της αθηνας εισαι; ) απλως φευγεις και πας στη λεσχη ή εχεις μαζι σου πακετακι για τα διαλειμματα μεχρι να φυγεις
δεν ξερω πως ειναι σε αλλες σχολες απλα πρωτο μαθημα που καναμε με καποιον αρχισε με τα απταιστα αγγλικα που θα πρεπει να ξερουμε το πηγε σε βιβλιοπαρουσιαση που θα πρεπει να κανουμε σε ενα μηνα και την καθιερωμενη εργασια στο τελος του εξαμηνου που τα βιβλια ομως θα πρεπει να τα βρουμε στις βιβλιοθηκες κυριως της αθηνας. οποτε θα αναγκαστω να αγορασω το βιβλιο και κανει 25 ευρω..μετα μας ελεγε για τα κουιζ που βαζει μια στο τοσο για να παιρνει παρουσιες και ολοκληρωσε με το οτι περναει τον εναν στους τρεις. και μας εδωσε 2 συγγραμματα να επιλεξουμε που η υλη ειναι απο 200 εως 800 αι αμ γκονα νται :P
;) βρες οσους περισσοτερους μεγαλυτερων ετων και ρωτα τους για το φρουτο καθηγητη, τι ακριβως εργασιες ζητα κλπ

welcome to uni life:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Γατακια ειστε...Αυτο το εξαμηνο θα εχω 10 ωρες σερι τις δευτερες, ητοι 9-7 :P

Και εγώ Δευτέρα 10 ωρίτσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top