Γενικές φοιτητικές απορίες

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τι να σου πω δεν ξερω..οταν ολοκληρωθηκε η εγγραφη πηρα ενα χαρτι με κωδικους και ενα αλλο που ελεγε βεβαιωση σπουδων..
E ναι αυτο το χαρτι μετα το εδωσες?? και δεν κρατας κανενα πανω σου τωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
δεν εχω οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κάποιος στο τμήμα Διοικησης επιχειρησεων στην Πατρα πότε ξεκινάνε τα μαθήματα(Στο πανεπιστήμιο της Πάτρας)???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κάποιος στο τμήμα Διοικησης επιχειρησεων στην Πατρα πότε ξεκινάνε τα μαθήματα(Στο πανεπιστήμιο της Πάτρας)???:confused:
Στο site της σχολης σου αν ψαξεις σιγουρα θα υπαρχει απαντηση στο ερωτημα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια ο αυξων αριθμος που περιλαμβανεται μεσα στον αριθμο μητρωου των φοιτητων ειναι η σειρα επιτυχιας στη σχολη ή οχι ? Σας παρακαλω βοηθηστε με γιατι μπορει να εχει γινει λαθος στον αριθμο μητρωου μ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ρε παιδια ο αυξων αριθμος που περιλαμβανεται μεσα στον αριθμο μητρωου των φοιτητων ειναι η σειρα επιτυχιας στη σχολη ή οχι ? Σας παρακαλω βοηθηστε με γιατι μπορει να εχει γινει λαθος στον αριθμο μητρωου μ !
Σε εμας δεν ειναι, λογικα ουτε και σε εσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Νομίζω είναι αλφαβητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κάποιος στο τμήμα Διοικησης επιχειρησεων στην Πατρα πότε ξεκινάνε τα μαθήματα(Στο πανεπιστήμιο της Πάτρας)???:confused:
Κανονικά 1η Οκτώβρη, αλλά μη-κανονικά, όταν τελειώσουν οι απεργίες.

Παιδιά η σχολή μου έβγαλε ανακοίνωση ότι τα μαθήματα ξεκινούν γενικά στις 24 όμως εμένα μου είπαν ότι στο πρώτο έτος πάει αρχές Οκτώβρη. Τι ισχύει; Βγαίνει ξεχωριστή ανακοίνωση για το πρώτο έτος ή οχι;
Όχι, το πρώτο έτος ξεινάει μαζί με τα υπόλοιπα. Ό,τι ανακοίνωση βγάλει η γραμματεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
αμα παρω τηλεφωνο στη σχολη υπαρχει περιπτωση να μου πουν για την εναρξη των μαθηματων ενω δεν εχει βγει ανακοινωση στο σαιτ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Πολυ δυσκολο, αλλα δεν θα χασεις κατι αν παρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Οκ..γιατι εχω ακουσει οτι μερικες φορες η ανακοινωση βγαινει 1 μερα πριν την εναρξη...1 μερα μονο μου χρειαζεται για να να φτασω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αμα παρω τηλεφωνο στη σχολη υπαρχει περιπτωση να μου πουν για την εναρξη των μαθηματων ενω δεν εχει βγει ανακοινωση στο σαιτ??

Λογικά θα σου απαντήσουν πως θα βγει ανακοίνωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε παιδια ο αυξων αριθμος που περιλαμβανεται μεσα στον αριθμο μητρωου των φοιτητων ειναι η σειρα επιτυχιας στη σχολη ή οχι ? Σας παρακαλω βοηθηστε με γιατι μπορει να εχει γινει λαθος στον αριθμο μητρωου μ !

Σε πολλές σχολές είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
αυτοι που σηκωνουν το τηλεφωνο στις γραμματειες ειναι παντα τοσο ευγενικοι???(ειρωνικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
αυτοι που σηκωνουν το τηλεφωνο στις γραμματειες ειναι παντα τοσο ευγενικοι???(ειρωνικο)
Eμενα ειναι πολυ υπομονετικοι και ευγενικοι. Μου εξηγουν ολα οσα τους ρωταω και δεν με βριζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ρε σεις εμαθα κατι κ με ανυσηχησε στην εγγραφη μας εδωσαν ενα χαρτι που λεει βεβαιωση εγγραφης στο ταδε τμημα αυτο λοιπον πρεπει να παμε να το δωσουμε,αφου βγαλουμε φωτοτυπια, στην στρατολογια για να παρουμε αναβολη απο τον στρατο γιατι αλλιως θα μας καλεσουν!δεν το ειχα παρει χαμπαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ρε σεις εμαθα κατι κ με ανυσηχησε στην εγγραφη μας εδωσαν ενα χαρτι που λεει βεβαιωση εγγραφης στο ταδε τμημα αυτο λοιπον πρεπει να παμε να το δωσουμε,αφου βγαλουμε φωτοτυπια, στην στρατολογια για να παρουμε αναβολη απο τον στρατο γιατι αλλιως θα μας καλεσουν!δεν το ειχα παρει χαμπαρι
ε σιγα μωρε εχεις παρει ηδη αναβολη μεχρι τον δεκεμβρη.Απλα πηγαινεις στο ΚΕΠ και τους δινεις το χαρτακι σου αυτο και σου κανουν εκεινοι την αναβολη και ολα κομπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Μπαίνω στην online πλατφόρμα του πανεπιστημίου Ιωαννίνων https://cronos.cc.uoi.gr και ο firefox με προειδοποιεί για μη έγκυρο πιστοποιητικό ασφαλείας. Αν βάλω αυτή τη σελίδα στις εξαιρέσεις, δε νομίζω να έχω κάποιο privacy problem, έτσι; Αφού είναι αξιόπιστη ιστοσελίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    290.1 KB · Εμφανίσεις: 130

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Δε θα έχεις θέμα.
Συμβαίνει με πολλές επίσημες ιστοσελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δε θα έχεις θέμα.
Συμβαίνει με πολλές επίσημες ιστοσελίδες.

...που δεν έχουν πληρώσει για να πάρουν πιστοποιητικά και χρησιμοποιούν τα δωρεάν!

Αλλά αν χρησιμοποιείς κάποιον opensource browser (όπως ο firefox) δεν θα έχεις πρόβλημα με ειδοποιήσεις ανασφαλούς περιεχόμενου,
γιατί αυτοί έχουν εντάξει στις λειτουργίες τους αρχείο για ασφαλείς ιστοσελίδες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top