Γενικές φοιτητικές απορίες

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
αααα με συγχωρείτε δεν το γνωριζα.....:) ευχαριστω πολυ νικο....ελπιζς καπως ετσι να γινουν τα πραγματα.....:)
Να μην ελπιζεις.Ετσι θα γινουν.Ετσι θα γινει και με εμενα και με τον bemano οπως και με ολους.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αααα με συγχωρείτε δεν το γνωριζα.....:) ευχαριστω πολυ νικο....ελπιζς καπως ετσι να γινουν τα πραγματα.....:)

Έτσι θα γίνουν.:D
άμα θες να "εμβαθύνεις" περισσότερο (:P), κοίτα στις γνωριμίες/φιλίες στο πανεπιστήμιο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bessy_ts

Νεοφερμένος

Η bessy_ts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μακαρι να εχεις δικιο bemanos.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

bessy_ts

Νεοφερμένος

Η bessy_ts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ....μπορω να πω πως ηρέμησα καπως.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
ΥΓ. Θέλω τη βοήθεια σας....σημερα στην αίτηση για εγγραφη έγραφε....username(=επίθετο) και name(=όνομα)...νομιζω....και ρε παιδια το ονομα μου δν το εγραψα οπως το εχει η ταυτοτητα του....γιατι ξεχασα οτι τα γραφει και εκει...και ετσι αντι για "Dimitrios"που ειναι στην ταυτοτητα εγω εγραψα....."Jim":redface::redface::redface:...λέτε να γινει καμια στραβή και να μην με δεχτουν και να θεωρήσουν ψευδη τα στοιχεια μου?????:worry::worry:πάντως τους εδωσα και επικυρωμενο αντιγραφο της ταυτοτητας μου.....απαντηστε μου please...
Λοιπον παιδια σήμερα πηρα τηλεφωνο στη γραμματεια της σχολης και μου ειπανε οτι ολες οι εγγραφες απο χθες εχουνε γινει σωστα και δν υπαρχει προβλημα...ωστοσο εγω την ρωτησα για τις αποριες μου και μου ειπε οτι δν τιθεται θεμα ανησυχιας για τετοια ζητηματα γιατι εχουν προγραμμα στον υπολογιστη με το οποιο γινεται αυτοματα η μεταφραση απο τα ελληνικα στα αγγλικα (οποτε γιατι να μου ζητησουν να το γραψω εγω ο ιδιος στην αιτηση εγγραφης??:hmm:....τεσπα)και επισης οτι τετοια ζητηματα δν ειναι σοβαρα....σοβαρα ειναι τα θεματα να γραψεις αλλιως τον αριθμο της ταυτοτητας σου κτλπ....
οποτε ειμαι οκ:clapup:....επιτελους μπορω να ησυχασω....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Ερωτησουλα:τα μαθηματα επιλογης ποτε τα δηλωνουμε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
η ανακοινωση για την εναρξη των μαθηματων βγαινει στο σαιτ της σχολης ή του τμηματος???π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου τους νέους φοιτητές..όσοι περάσατε σε άλλη πόλη,όταν θα πάτε για μόνιμη εγκατάσταση θα πάτε μόνοι σας? γιατί συνηθίζεται τις πρώτες μέρες να μένει και η μάνα μας μαζί (συνήθως),ο πατέρας μας ή κανένας αδερφός-ή...θα πάτε με κάποιον ή μόνοι σας ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου τους νέους φοιτητές..όσοι περάσατε σε άλλη πόλη,όταν θα πάτε για μόνιμη εγκατάσταση θα πάτε μόνοι σας? γιατί συνηθίζεται τις πρώτες μέρες να μένει και η μάνα μας μαζί (συνήθως),ο πατέρας μας ή κανένας αδερφός-ή...θα πάτε με κάποιον ή μόνοι σας ? :P

Εγω θα παω με την μανα μου για να με βοηθησει στη μετακομιση και να τακτοποιησω καποια πραγματα(καθαρισμα,φαγητο,ρουχα,κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η ανακοινωση για την εναρξη των μαθηματων βγαινει στο σαιτ της σχολης ή του τμηματος???π
ναι θα βγει λογικά ανακοίνωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά η σχολή ζητάει 6 φωτογραφίες, οι 2/6 διάβασα οτι πάνε στη μέριμνα για σίτιση κ τσι, εγώ όμως δεν μπορώ να πάρω σίτιση, δλδ θα μου είναι άχρηστες αυτές οι 2;

Επίσης αν μπορέσω στο μέλλον να πάρω τη σίτιση θα μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου το 2ο,3ο εξάμηνο;

BTW αφού λένε οτι μερικές φορές τρώνε και εξωσχολικοί τι τρέχουνε με τα χαρτια κτλ κτλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιδιά η σχολή ζητάει 6 φωτογραφίες, οι 2/6 διάβασα οτι πάνε στη μέριμνα για σίτιση κ τσι, εγώ όμως δεν μπορώ να πάρω σίτιση, δλδ θα μου είναι άχρηστες αυτές οι 2;

Επίσης αν μπορέσω στο μέλλον να πάρω τη σίτιση θα μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου το 2ο,3ο εξάμηνο;

BTW αφού λένε οτι μερικές φορές τρώνε και εξωσχολικοί τι τρέχουνε με τα χαρτια κτλ κτλ:P
Μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις αλλού αυτές τις 2 φωτογραφίες. Γενικά τα χαρτιά της σίτισης μπορεί να βγει ανακοίνωση να τα κάνεις πιο μετά. Οι εξωσχολικοί όπως λες μπορεί να τρώνε πληρώνοντας το αντίστοιχο γεύμα με ένα μικρό σχετικά ποσό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έχει κανείς την ιστοσελίδα που δείχνει ποια τμήματα απεργούν πρόχειρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έχει κανείς την ιστοσελίδα που δείχνει ποια τμήματα απεργούν πρόχειρη?

Well?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:

Το θέμα ανοίγει και πάλι και σας παρακαλώ θερμά να μείνετε εντός θέματος!

Μηνύματα μεταφέρθηκαν στα παρακάτω θέματα:
Ο καθημερινός εξοπλισμός του φοιτητή
Σημειώσεις

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini.k

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κι εγω στην αρχη με την μητερα μου θα παω! Σιγουρα χρειαζεσαι καποιον μεχρι να προσαπμοστεις σε ενα καινουριο μερος.. τουλαχιστον μεχρι να 'δικτυωθεις' στην σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αμα κανω παραπανω απουσιες στα εργαστηρια τι παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top