Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Καλορίζικοο.
Αλήθεια; Εσύ πήγες σε μεσιτικό γραφείο ή μόνη σου;
Ευχαριστώ!:)
Πήγα σε πολλά μεσιτικά.Ακόμα και όταν βλέπαμε ένα ενοικιαστήριο στο δρόμο και παίρναμε τηλέφωνο πάλι μεσιτικό γραφείο έβγαινε.Σπάνια ιδιώτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

panosxalkida

Νεοφερμένος

Ο panosxalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κανενας για Ιωαννινα? Ειμαι νεος οχι μονο στο σαιτ, αλλα και στην πολη των Ιωαννινων, και ψαχνω παρεα!
Αγορια, κοριτσια, ο,τι να 'ναι, αρκει να εχουμε κοσμο να βγαινουμε!
Φοιτητης δεν λεει να καθεσαι μεσα! Ειδικα στα Γιαννενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Στην Κων/νου Καραμανλή.5' από το ΠΑΜΑΚ και το Πολυτεχνείο με τα πόδια είναι.

Μια χαρά, κοντά σε λέσχη και κέντρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μια χαρά, κοντά σε λέσχη και κέντρο :)

Ναι είναι καλή περιοχή και όπως είπες κοντά σε λέσχη,κέντρο και σχολή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
για κομοτηνη,κανεις;; :(

εγω ή θεσσαλονικη ή το πιο πιθανο κομοτηνή , σε ποια σχολή περνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Νομικη εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέπω έχει κόσμο για φιλοσοφική εκπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nana27

Νεοφερμένος

Η nana27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κάποιος για ηράκλειο; Τει;; :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κανείς στα Γιάννενα;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κανενας για Ιωαννινα? Ειμαι νεος οχι μονο στο σαιτ, αλλα και στην πολη των Ιωαννινων, και ψαχνω παρεα!
Αγορια, κοριτσια, ο,τι να 'ναι, αρκει να εχουμε κοσμο να βγαινουμε!
Φοιτητης δεν λεει να καθεσαι μεσα! Ειδικα στα Γιαννενα!

ισως να ειμαι εκει! τι σχολη θες?

Κανείς στα Γιάννενα;; :D

ελπιζω εγω! τ σχολη θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
κ εγω! :) αλλα εχω 18820 κ βρισκομαι στ οριο τν προβλεψεων!

Κι εγώ κοντά είμαι με 18.836 Περνάμε σίγουρα και οι δύο μην αγχώνεσαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κι εγώ κοντά είμαι με 18.836 Περνάμε σίγουρα και οι δύο μην αγχώνεσαι... :P

μακαρι γτ η αλεξ/πολη ειναι αρκετα μακρια γ εμενα! μακαρι σ 4 μερες συμφοιτητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μακαρι γτ η αλεξ/πολη ειναι αρκετα μακρια γ εμενα! μακαρι σ 4 μερες συμφοιτητες!

Μην αγχώνεσαι σου λέω θα περάσεις σίγουρα :clapup: Από πού είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι σου λέω θα περάσεις σίγουρα :clapup: Από πού είσαι;

Μ αρεσει που σκεφτεσαι θετικα γτ εγω οσο περνανε οι μερες γινομαι ολο και περισ απαισιοδοξη!:worry:
Απο Αρτα ειμαι! Εσυ πατρα,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μ αρεσει που σκεφτεσαι θετικα γτ εγω οσο περνανε οι μερες γινομαι ολο και περισ απαισιοδοξη!:worry:
Απο Αρτα ειμαι! Εσυ πατρα,ε?

Ναι, από Πάτρα :) Να σου πω κάτι... Δεν αξίζει στο ελάχιστο να είσαι απαισιόδοξη, γιατί η απαισιοδοξία και η ανασφάλειά η δική σου και όλων μας, είναι τροφή στη βιομηχανία των εκτιμήσεων και των ατεκμηρίωτων προβλέψεων. Εσύ ό,τι μπορούσες να κάνεις το έκανες και από κει και πέρα σε λίγες μέρες θα ξέρεις πού περνάς, που σε διαβεβαιώ θα είναι η Ιατρική Ιωαννίνων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ναι, από Πάτρα :) Να σου πω κάτι... Δεν αξίζει στο ελάχιστο να είσαι απαισιόδοξη, γιατί η απαισιοδοξία και η ανασφάλειά η δική σου και όλων μας, είναι τροφή στη βιομηχανία των εκτιμήσεων και των ατεκμηρίωτων προβλέψεων. Εσύ ό,τι μπορούσες να κάνεις το έκανες και από κει και πέρα σε λίγες μέρες θα ξέρεις πού περνάς, που σε διαβεβαιώ θα είναι η Ιατρική Ιωαννίνων :D

Σ' ευχαριστω πολυ, εχεις δικαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top