Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
'βιομηχανία των εκτιμήσεων και των ατεκμηρίωτων προβλέψεων' βιομηχανια; ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
'βιομηχανία των εκτιμήσεων και των ατεκμηρίωτων προβλέψεων' βιομηχανια; ο.Ο

Όπως το ακούς φίλε μου... ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Ολόκληρη η διαδικασία των Πανελλαδικών είναι μια πολύ προσοδοφόρα βιομηχανία απ' την προετοιμασία των υποψηφίων μέχρι και την ανακοίνωση των βάσεων. Δεν ξέρεις τι τζίρο κάνουν οι εφημερίδες καθημερινά εκθέτοντας εκτιμήσεις, στερούμενες επιστημονικού κύρους τις περισσότερες φορές, μόνο και μόνο για να χτυπήσουν στην ανασφάλεια και την αγωνία των παιδιών και κυρίως των γονιών τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παιδιά κανένας για Κρήτη φέτος ???

Kατα πασα πιθανοτητα εγωω.


Kι εγώ Κρήτη! Φυσικό..100% θα έλεγα :P;)

Και εγω αν όλα πανε καλα Πανεπιστήμιο Κρήτης, Ηράκλειο! :D

Ηράκλειο κανείς? ?? :P

Ρε παιδιά... Ας μας πει κάποιος για Πάτρα?? Καλά είναι?
αν περάσω εκεί, η πόλη αξίζει για να παραμείνω? Έχει και εστία
και στο Ηράκλειο έχει εστίες απλά είναι δύσκολο να πάρεις δωμάτιο γιατί είναι σε ξενοδοχεία.


Κάποιος για ηράκλειο; Τει;; :D:D

Κρητσικάκια μου... πολλά πολλά φιλάκια :kissing::kissing::kissing::kissing: :redface::redface::redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κ εγω νομικη , θεσσαλονικη δηλωσες;

Ναι,τη δηλωσα αλλα μετα την κομοτηνη λογω του οτι εχω περισσοτερους γνωστους εκει..Εσυ εισαι στο μεταιχμιο για θεσ/νικη ; ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται; Να κανονισουμε αν βρουμε και αλλους απο κομοτηνη να συναντηθουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
κ εγω νομικη , θεσσαλονικη δηλωσες;

Ναι,τη δηλωσα αλλα μετα την κομοτηνη λογω του οτι εχω περισσοτερους γνωστους εκει..Εσυ εισαι στο μεταιχμιο για θεσ/νικη ; ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται; Να κανονισουμε αν βρουμε και αλλους απο κομοτηνη να συναντηθουμε! :)

Ναι εντάξει το πιο πιθανο ειναι να περασω κομοτηνη 18479 εβγαλα. εσυ; εννοειται.. να κανονιζαμε αν ειναι την πρωτη μερα π θ ειναι λιγο awkward :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosxalkida

Νεοφερμένος

Ο panosxalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ισως να ειμαι εκει! τι σχολη θες?
ελπιζω εγω! τ σχολη θες?

Εγω Μηχανικων Υπολογιστων ( με 10% λογω οικονομικων δυσκολιων -_- ). Ειμαι πολυ κοντα στα μορια ( <100 ) και ελπιζω να μπω! Αντε να βρεθουμε να βγουμε ολοι οι "Γιαννιωτες"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ναι εντάξει το πιο πιθανο ειναι να περασω κομοτηνη 18479 εβγαλα. εσυ; εννοειται.. να κανονιζαμε αν ειναι την πρωτη μερα π θ ειναι λιγο awkward :P



Εχεις ελπιδες και για θεσ/νικη παντως! Και εγω 18450 εχω. Ναι βεβαια να κανονισουμε.. Δεν ξερω για εσενα,αλλα εγω ανυπομονω να εγκατασταθω εκει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω Μηχανικων Υπολογιστων ( με 10% λογω οικονομικων δυσκολιων -_- ). Ειμαι πολυ κοντα στα μορια ( <100 ) και ελπιζω να μπω! Αντε να βρεθουμε να βγουμε ολοι οι "Γιαννιωτες"!

Μακαρι! Απο Γιαννενα εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κι εγώ κοντά είμαι με 18.836 Περνάμε σίγουρα και οι δύο μην αγχώνεσαι... :P

εγω 18974 και ειμαι ειτε πατρα οριακα, ειτε γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εχεις ελπιδες και για θεσ/νικη παντως! Και εγω 18450 εχω. Ναι βεβαια να κανονισουμε.. Δεν ξερω για εσενα,αλλα εγω ανυπομονω να εγκατασταθω εκει :D

same κ γω! ανυπομονω! στην κομοτηνη εχει κ κρυο οποτε θα ειναι τελεια το χειμώνα! εγώ θ παω απο την ημερα των βασεων για σπιτι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Είσαι σίγουρα Πάτρα εσύ ;)

μακαρι, αν και ειμαι απο αθηνα. λογω εκθεσης (13) φευγω απο αθηνα. ισως να ειναι και καλυτερα ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nana27

Νεοφερμένος

Η nana27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα μερικές πληροφορίες για το ηράκλειο αν ξέρει καποιος,όπως για τη συγκοινωνία, για τις περιοχές που νοικιάζουν συνήθως φοιτητές! και οτι άλλο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μακαρι, αν και ειμαι απο αθηνα. λογω εκθεσης (13) φευγω απο αθηνα. ισως να ειναι και καλυτερα ετσι...

Εγώ είμαι από Πάτρα και τώρα που περνάω Γιάννενα το έχω φιλοσοφήσει το ζήτημα αρκετά. Σίγουρα το να μένεις μόνος σου σε μια ξένη πόλη στα 18 είναι δύσκολο αρκετά στην αρχή. Μέχρι να κάνεις παρέες θα 'χεις τις μοναξιές σου και γι αυτό θα πηγαίνεις και αρκετά συχνά στην πόλη σου. Επίσης το κύριο πρόβλημα είναι το οικονομικό... Αν δε σου τρέχουν απ' τα μπατζάκια τότε θα στριμωχτείς και δε θα απολαμβάνεις τις ίδιες ανέσεις όπως στο πατρικό σου αλλά το μάθημα που παίρνεις απ' το να ζεις μόνος σου και η μερική ανεξαρτητοποίηση νομίζω είναι στα πλεονεκτήματα. Τώρα σε περίπτωση που πληροίς τα εισοδηματικά κριτήρια μπορείς να κάνεις αίτηση για μετεγγραφή και ό,τι γίνει ;) Καλή φοιτητική ζωή στην Πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
same κ γω! ανυπομονω! στην κομοτηνη εχει κ κρυο οποτε θα ειναι τελεια το χειμώνα! εγώ θ παω απο την ημερα των βασεων για σπιτι .



Και εγω το πιθανοτερο παρασκευη να είμαι εκει για να ψαξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ΠΑΤΡΑΡΑ ΜΟΝΟΟΟΟΟ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και εγω το πιθανοτερο παρασκευη να είμαι εκει για να ψαξω..

λπν αν ειναι να βρουμε κ αλλους κ να κανονισουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosxalkida

Νεοφερμένος

Ο panosxalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μακαρι! Απο Γιαννενα εισαι?

Οχι, εγω απο Χαλκιδα ειμαι, αλλα η μητερα μου ειναι απο τα Γιαννενα, αρα γνωριζω την πολη αρκετα καλα... Απο που εισαι εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ili7

Νεοφερμένος

Η ili7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη κανείς;:Ρ

και εγώ μάλλοννν :)
είμαι γύρω στα 1400 πάνω από την περσινή βάση για πολιτικών μηχανικών...λέτε να είμαι μέσα? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
και εγώ μάλλοννν :)
είμαι γύρω στα 1400 πάνω από την περσινή βάση για πολιτικών μηχανικών...λέτε να είμαι μέσα? :/

Δεν ξέρω, να σου πω μπράβο ή συλλυπητήρια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top