Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μια χαρά :)
Ψυχολογία.

Ωραία!

Αν μαζευτούμε αρκετοί,μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι μαζί για καφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ωραία!

Αν μαζευτούμε αρκετοί,μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι μαζί για καφέ!
Ναι , αν τακτοποιηθώ δεν έχω πρόβλημα. :) Εσύ από Θεσσαλονίκη είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ναι , αν τακτοποιηθώ δεν έχω πρόβλημα. :) Εσύ από Θεσσαλονίκη είσαι;

Όχι δεν είμαι από Θεσσαλονίκη.Χτες πήγα και βρήκα σπίτι.Από βδομάδα θα κάνω και τη μετακόμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Πείτε σε ποια τμήματα μάλλον περνάτε. Εγώ ΜΙΘΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όχι δεν είμαι από Θεσσαλονίκη.Χτες πήγα και βρήκα σπίτι.Από βδομάδα θα κάνω και τη μετακόμιση.
Βρήκες εύκολα; Εγώ λογικά σε λίγες μέρες θα πάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μιθε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ ίσως και να υπάρχει μια μικρή πιθανότητα για οδοντιατρική εκπα ειδάλλως σίγουρα το φυσικό με περιμένει:-) :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Όχι δεν είμαι από Θεσσαλονίκη.Χτες πήγα και βρήκα σπίτι.Από βδομάδα θα κάνω και τη μετακόμιση.
Καλορίζικο! Σε ποια περιοχή;

Βρήκες εύκολα; Εγώ λογικά σε λίγες μέρες θα πάω...
Θα βρεις μην αγνώνεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Καλως ήλθατε στο αχούρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Πώς κολλάει σαν επιλογή το Φυσικό μετά την Οδοντιατρική και όχι ανάποδα ή/και όχι άλλη συναφής επιστήμη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Βρήκες εύκολα; Εγώ λογικά σε λίγες μέρες θα πάω...

Όχι πολύ εύκολα.Μας έλεγαν όλοι οι μεσίτες ότι νοικιάστηκαν τα περισσότερα από τον Ιούλιο.Και πραγματικά σε όσα παίρναμε τηλέφωνο είχαν νοικιαστεί.

Αν είσαι σίγουρη ότι περνάς εκεί καλύτερα να ξεκινήσεις σιγά σιγά το ψάξιμο.

Καλορίζικο! Σε ποια περιοχή;

Ευχαριστώ!

Στην Κων/νου Καραμανλή.5' από το ΠΑΜΑΚ και το Πολυτεχνείο με τα πόδια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όχι πολύ εύκολα.Μας έλεγαν όλοι οι μεσίτες ότι νοικιάστηκαν τα περισσότερα από τον Ιούλιο.Και πραγματικά σε όσα παίρναμε τηλέφωνο είχαν νοικιαστεί.

Αν είσαι σίγουρη ότι περνάς εκεί καλύτερα να ξεκινήσεις σιγά σιγά το ψάξιμο.



Ευχαριστώ!

Στην Κων/νου Καραμανλή.5' από το ΠΑΜΑΚ και το Πολυτεχνείο με τα πόδια είναι.
Καλορίζικοο.
Αλήθεια; Εσύ πήγες σε μεσιτικό γραφείο ή μόνη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγώ δεν ξέρω σίγουρα ακόμα!
ή κομοτηνή ή αθήνα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top