Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παιδιά... Ας μας πει κάποιος για Πάτρα?? Καλά είναι?
αν περάσω εκεί, η πόλη αξίζει για να παραμείνω? Έχει και εστία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ωραια ειναι κατεμε:clapup:εχει κ εστια ναι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ρε παιδιά... Ας μας πει κάποιος για Πάτρα?? Καλά είναι?
αν περάσω εκεί, η πόλη αξίζει για να παραμείνω? Έχει και εστία

Μια χαρά είναι! Εγώ είμαι ευχαριστημενη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Μια χαρά είναι! Εγώ είμαι ευχαριστημενη:)

αν δεν κανω λα8οσ κα8ε πεμπτη εχει πιτσα:clapup::clapup:??στην εστια για φαγητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
αν δεν κανω λα8οσ κα8ε πεμπτη εχει πιτσα:clapup::clapup:??στην εστια για φαγητο
Νομίζω ότι πίτσα έχει τις Τρίτες το απόγευμα. :D

Υπάρχει και σχετικό γκρούπ στο fb! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εεε αφού έχει και πίτσα η εστία, τι να πω... Με έχετε πείσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν ανήκω στο χρονικό πλαίσιο (ενδιαφερόντων) των πρωτοετών φοιτητών. :D

Περιμενεις φαίνεται να οανε 2ο-3ο ετος για να ανηκεις στο πλαισιο ενδιαφεροντων τους, ως πιο "ξεβγαλμενες" πλεον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Περιμενεις φαίνεται να οανε 2ο-3ο ετος για να ανηκεις στο πλαισιο ενδιαφεροντων τους, ως πιο "ξεβγαλμενες" πλεον :P

:lol:

δεν έχω τέτοιες προσδοκίες ούτε ταξινομώ έτσι τις κοπέλες...;):P

Η λέξη "ξεβγαλμένες" με παραπέμπει σε άλλου είδους συνειρμούς, που δεν μ' αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:lol:

δεν έχω τέτοιες προσδοκίες ούτε ταξινομώ έτσι τις κοπέλες...;):P

Η λέξη "ξεβγαλμένες" με παραπέμπει σε άλλου είδους συνειρμούς, που δεν μ' αρέσουν.

Ναι, ομολογουμενως δεν ηταν και η καταλληλοτερη λεξη(ακουστηκε καπως χυδαιο) που μπορουσα να χρησιμοποιησω, αλλα νομιζω περιπου θα κτλβες τι θελω να πω :P
Τεσπα, κάνοντας παρεα με εμας τους 1ετης θα ξαναθυμηθειςμτα δικα σου και θα χαρεις χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Ναι αμέ...χαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κανενας μελλοντικος Αθηναιος φοιτηττης/τρια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Και εγώ με τη σειρά μου(αν δεν ανεβει πάνω από 720 μορια) φυσικο πάτρας!!! Πάτρα ολε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ετσι ολοι πατρα:clapup::clapup:
στο τελοσ φαση 8α εχει να περασετε ολοι πατρα εκτοσ απο μενα
(ειμαι 1000+ απο την περσινη βαση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δηλώνω παρών για την Αθήνα αν και δεν βλέπω και τόσους πολλούς για Αθήνα φέτος :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δηλώνω παρών για την Αθήνα αν και δεν βλέπω και τόσους πολλούς για Αθήνα φέτος :-P

Να χαιρεσαι γι'αυτο, γιατι θα πηξετε με τις μετεγγραφες που θα σας ερθουν, 100% :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Και εγώ με τη σειρά μου(αν δεν ανεβει πάνω από 720 μορια) φυσικο πάτρας!!! Πάτρα ολε :P

φίλε συμφοιτητη, είσαι σίγουρα μέσα! Αν θελήσεις βοήθεια για τη σχολή ή οτιδήποτε αλλο σχετικό, βιβλία σημειώσεις κλπ πες μου!:)

EDIT: Ξαναδιάβασα το μνμ μου και αν δε με ήξερα θα ορκιζόμουν ότι γράφει κάποιο κομματοσκυλο! χαχα
Άσχετο, αλλά μην μλεξετε με παρατάξεις! Καλύτερα να ζητήσετε βοήθεια από γνωστούς ή παιδιά από μεγαλύτερο έτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Δηλώνω παρών για την Αθήνα αν και δεν βλέπω και τόσους πολλούς για Αθήνα φέτος :-P

μολις γιναμε 2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δηλώνω παρών για την Αθήνα αν και δεν βλέπω και τόσους πολλούς για Αθήνα φέτος :-P

μολις γιναμε 2 :P
Κάντε το 3 (εκτός αν δεν μετράνε αυτοί που πάνε για 2ο πτυχίο) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Δηλώνω παρών για την Αθήνα αν και δεν βλέπω και τόσους πολλούς για Αθήνα φέτος :-P

μολις γιναμε 2 :P

Κάντε το 3 (εκτός αν δεν μετράνε αυτοί που πάνε για 2ο πτυχίο) :P
Λογικά μετράνε.4 μαζί με εμένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top