Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Οχι δεν τους ρωτησα...Το καταλαβα ομως...:iagree::iagree::iagree:
Οταν πηγα να μπω στη σχολη οπως ειπα με σταματησε αυτο το παιδι και αρχισε να μου λεει διαφορα σχετικα με τις διαδικασιες...κοιταξα τοτε την κοπελα που θα με πηγαινε στην αιθουσα για την συμπληρωση των χαρτιων της εγγραφης και μου ειπε να μη δωσω σημασια καθως τα ιδια λεει σε οποιον μπει και ετσι συνεχισαμε να προχωραμε...Μετα πηγαμε σε αυτη την αιθουσα οπου υπηρχαν και αλλοι σπουδαστες(που βοηθουσαν τους νεους με τις διαδικασιες)και αρχισαν να το συζητουν...Δε συμφωνουσαν με οτι εκανε...!!!!!!!:iagree::iagree::iagree:

Καλα μν το δενεις και κομπο οτι δεν ηταν κομματοσκυλα αυτοι ...
Ειναι παγια τακτικη να μην μιλανε για πολιτικα τις πρωτες μερες και να ειναι οσο πιο φιλικοι και κοινοι με τον απλο φοιτητη γινεται
Και σε εμενα αυτο ακριβως καναν ... εγω πηγα διαβασμενος αλλα εκανα τον ψαρακα ... την επομενη μερα το βραδυ μου στειλαν μηνυμα :

<<ΤΑΣΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΕΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ. ΤΙ ΛΕΣ?>>

Ακριβως οτι μου εστειλαν ... ξερεις πολους ξενους να σου προτεινουν να βγεις μαζι τους ενω τους εχεις μιλησει μονο για 5 λεπτα? εγω παντως οχι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλα μν το δενεις και κομπο οτι δεν ηταν κομματοσκυλα αυτοι ...
Ειναι παγια τακτικη να μην μιλανε για πολιτικα τις πρωτες μερες και να ειναι οσο πιο φιλικοι και κοινοι με τον απλο φοιτητη γινεται
Και σε εμενα αυτο ακριβως καναν ... εγω πηγα διαβασμενος αλλα εκανα τον ψαρακα ... την επομενη μερα το βραδυ μου στειλαν μηνυμα :

<<ΤΑΣΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΕΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ. ΤΙ ΛΕΣ?>>

Ακριβως οτι μου εστειλαν ... ξερεις πολους ξενους να σου προτεινουν να βγεις μαζι τους ενω τους εχεις μιλησει μονο για 5 λεπτα? εγω παντως οχι ...

Χαχαχαχα...:lol::lol::lol:
Η αληθεια ειναι πως ουτε κι εγω ξερω...:D:D:D
Δεν ξερω τι να σου πω...μπορει και να'χεις δικιο...εμενα παντως αλλη εντυπωση μου εδωσαν!!!!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλα μν το δενεις και κομπο οτι δεν ηταν κομματοσκυλα αυτοι ...
Ειναι παγια τακτικη να μην μιλανε για πολιτικα τις πρωτες μερες και να ειναι οσο πιο φιλικοι και κοινοι με τον απλο φοιτητη γινεται
Και σε εμενα αυτο ακριβως καναν ... εγω πηγα διαβασμενος αλλα εκανα τον ψαρακα ... την επομενη μερα το βραδυ μου στειλαν μηνυμα :

<<ΤΑΣΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΕΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ. ΤΙ ΛΕΣ?>>

Ακριβως οτι μου εστειλαν ... ξερεις πολους ξενους να σου προτεινουν να βγεις μαζι τους ενω τους εχεις μιλησει μονο για 5 λεπτα? εγω παντως οχι ...
κι εμενα αυτος που με βοη8ησε μου ζητησε τον αριθμο μου δηθεν κ καλα για το ιντερνετ επειδη τον ρωτησα κατι κ του <λεω απο παραταξη εισαι?>κ μου λεει <ναι> κ του λεω δε γινεται να σ δωσω τον αρι8μο μου..μας ειπαν να μη το δινουμε σε παραταξεις..κ μου λεει..<οχι εγω για το ιντερνετ σου ειπα επειδη με ρωτησες> αλλα τελικα δε το εδωσα..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
κι εμενα αυτος που με βοη8ησε μου ζητησε τον αριθμο μου δηθεν κ καλα για το ιντερνετ επειδη τον ρωτησα κατι κ του <λεω απο παραταξη εισαι?>κ μου λεει <ναι> κ του λεω δε γινεται να σ δωσω τον αρι8μο μου..μας ειπαν να μη το δινουμε σε παραταξεις..κ μου λεει..<οχι εγω για το ιντερνετ σου ειπα επειδη με ρωτησες> αλλα τελικα δε το εδωσα..:xixi:

χαχαχαχα...
Καλα εκανες και δε τον εδωσες!!!!:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εγω θα πηγαινα κι ολας στο πετρελη αν δεν γιορταζε μια φιλη μου εκεινη την ημερα ...
Δεν τους καταλαβαινω μια ... αυτη τη δουλεια τους κι εγω την δικια μου ... ασε που μαλλον θα κερνουσαν κι ολας ...
Εκτος αυτου ποτε δεν βγαινεις χαμενος απο παρε δωσε με την εξουσια ... το θεμα ειναι να εισαι συνειδητοποιημενο ατομο ωστε να μην σε κανουν υποχειριο τους ... αλλωστε οπως ειπε καποιος γι'αυτους εισαι μια ψηφος ... και αυτοι κανουν τα παντα για την ψηφο ... οποτε γιατι να μην κερδισεις τπτ απο την ψηφο που δεν θα δωσεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
συμφωνω εν μερει σε αυτο που λες..απλα εγω δε 8ελω να με χρησιμοποιουν για να κερδισουν κατι..δλδ δε 8ελω να κανουν παρεα μαζι μου επειδη εχουν να κερδισουν κατι απο μενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια αδυνατον να το πιστεψω απο τοσα ατομα που ειμαστε εδω μεσα κανεις δεν περασε φωτογραφια-γραφιστικη-διακοσμηση-γραφικων τεχνων-συντηρηση αρχαιοτητων και εργων τεχνης αθηνας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγω θα πηγαινα κι ολας στο πετρελη αν δεν γιορταζε μια φιλη μου εκεινη την ημερα ...
Δεν τους καταλαβαινω μια ... αυτη τη δουλεια τους κι εγω την δικια μου ... ασε που μαλλον θα κερνουσαν κι ολας ...
Εκτος αυτου ποτε δεν βγαινεις χαμενος απο παρε δωσε με την εξουσια ... το θεμα ειναι να εισαι συνειδητοποιημενο ατομο ωστε να μην σε κανουν υποχειριο τους ... αλλωστε οπως ειπε καποιος γι'αυτους εισαι μια ψηφος ... και αυτοι κανουν τα παντα για την ψηφο ... οποτε γιατι να μην κερδισεις τπτ απο την ψηφο που δεν θα δωσεις?:P
Μα δν καταλαβαινω..και πες για παραδειγμα οτι φετος βγαινει το πασοκ δηλαδη αυτοι που ειναι στην Πασπ τι θα κερδισουν??xD Εννοω δεν ειναι Βουλη αλλα πανεπιστημιο...επισης υπαρχουν πολλα παιδια που δν ειναι σε παραταξη?γιατι αν ειναι να μην δινω τον αριθμο μου σε κανενα παιδι απο παραταξη και ειναι ολοι σε μια θα μεινω απεξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μα δν καταλαβαινω..και πες για παραδειγμα οτι φετος βγαινει το πασοκ δηλαδη αυτοι που ειναι στην Πασπ τι θα κερδισουν??xD Εννοω δεν ειναι Βουλη αλλα πανεπιστημιο...επισης υπαρχουν πολλα παιδια που δν ειναι σε παραταξη?γιατι αν ειναι να μην δινω τον αριθμο μου σε κανενα παιδι απο παραταξη και ειναι ολοι σε μια θα μεινω απεξω...

πολυ απλοικα τα σκεφτεσαι. γιατι να μν τα εχεις καλα με ολους?
επισης ολοι αυτοι που ειναι σε παραταξεις υποστηριζουν συγκεκριμενη ιδεολογια και προσπαθουν να δικτυωθουν μεσα απο τα κομματα..ωστε να αποκτησουν κονε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδια πηγα να γραφτω στη Φιλοσοφικη της Θεσσ και εμαθα οτι οι εγγραφες γινονται μονο 9-11 το πρωι .Εγω δεν το ξερα .πηγα 11,15 και με εδιωξαν οι παλιοπουσ...δες τοσο δρομο εκανα...Παντως χαμος γινεται!!!Ολο τυποι με φυλλαδια και βρομιες και ακαταστασια και παιδια που (κομματοσκυλα ισως) που θελουν να σε βοηθησουν!!!Αλλα δεν μου φανηκαν αξιοι εμπιστοσυνης...δεν ξερω...αλλα ΜΠΑΧΑΛΟ!!!!!!!!!!!

Λάθος σε πληροφόρησαν: Οι εγγραφές γίνονται 8-10 (τουλάχιστον για το τμήμα φιλολογίας που είμαι εγώ). Πήγα κι εγώ σήμερα σίγουρος για την εγγραφή μου και στο πανεπιστήμιο ήμουν 10:10 περίπου. Με καλοδέχτηκαν διάφορα μέλη από τις κομματικές παρατάξεις και κινήσαμε το δρόμο για τη γραμματεία. Εσύ είσαι πού το λές; πόσες φορές ανεβοκατέβηκα εκείνο το κτίριο;; Και άσε αυτό. Στον δεύτερο όροφο που ανέβηκα γινόταν χαμός!! ο ένας πάνω στον άλλο. Μέχρι να μπούμε και να βγούμε είδαμε και πάθαμε. Τέλος πάντων, δεν είχε τελικά αίτηση όταν πήγα. Βλέπεις ήταν και 10:10 όχι 10:00!!. Αύριο λοιπόν με το καλό θα ξαναπάω!
ΥΓ. Δεν μένω Θεσσαλονίκη οπότε θα ξαναπηγαίνω..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.m

Νεοφερμένος

Η m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ίίίίίί δεν μ' έχεις βάλει ακόμα στη λίστα :mad:....?Καλά,λοιπόν, θα με βάλω μόνη μου:P! 19 !~Giwt@~! Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Ιωαννίνων
Κ εγωωω...20 m.m Φιλολογια Ιωαννινων..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Περασα στο Ατει κοιν. εργασιας πατρας γραφτηκα χθες κ ειδα και για σπιτια ειμαι β'εξαμηνο κανεις συμφοιτητης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotos1480

Νεοφερμένος

Ο sotos1480 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω περασα στο Τμήμα Τεχνολογίας Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Τ.Ε.Ι. Ηπείρου Α εξαμηνο:jumpy:

κανενας αλλος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina 18

Νεοφερμένος

Η ματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κανενας απθ αρχιτεκτονικη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
στη φιλοσοφικη ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

..::Sara::..

Νεοφερμένος

Η. .::Sara::.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κανείς Γεωπονία Θεσααλονίκης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Υπάρχει γεωπονία στην Θεσσαλονίκη???????????
Μονο για Αθήνα ξέρω...
Μα καλα και εσυ στην Θεσσαλονίκη?????????????????????
Τί να κάνεις? πες μου....οχι πες μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eua1991

Νεοφερμένος

Η eua1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα παιδιά... Εγώ πέρασα Μηχανικών Επιστήμης Υλικών στα Γιάννενα... Υπάρχει κάποιος-α από εδώ που πέρασε στην ίδια σχολή?
Σαν πρωτάκι νιώθω ...χεχεχεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moussee

Νεοφερμένος

Η moussee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
γεια σας παιδια τ κανετε??εγω περασα στ δετ τησ ασοεε.....υπαρχει κανεις π ν περασε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_91

Νεοφερμένος

Η anastasia_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας!!!!!! περασα στο τμημα επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου παντειου!!!! υπαρχει εδω αλλος???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top