Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Thodwris

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κανεις ΤΕΙ ηλεκτρολογιας Καβαλα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω περασα διαχειριση περιβαλλοντος κ φυσ.πορων αγρινιο......κανεις αλλος??:P
κι'εγω αγρινιο περασα αλλα στη διοικηση επιχειρησεων αγροτικων πρ κ τροφιμων.. μαζι θα ειμαστε..:bye:
-----------------------------------------
στην ουσία και εγώ γιάννενα περασα μονο που το τμημα μου ειναι στο αγρίνιο!
κι'εγω αγρινιο περασα.. σε ποια σχολη περασες εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τελεια! Θα τα πουμε!!
-----------------------------------------
και εγω ΗΜΜΥ Ξάνθη πέρασα...θα τα πουμε έκει..
τελεια!!! Θα τα πουμε εκει λοιπον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια απθ κανεις;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια απθ κανεις;;;;;
Αχ, αν ψάξεις λίγο πιο πίσω στα μηνύματα θα βρεις κάποιον! Νομίζω έχουν περάσει κανά δυο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ρε παιδια περασε κανεις κομοτηνη???(και ιδιαιτερα τεφαα???)
ενας φιλος μου και κια φιλη μου περασαν τεφαα κομοτηνης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter1991

Νεοφερμένος

Ο peter1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια απθ κανεις;;;;;
και εγω αγγλικη φιλολογια περασα αλλα Αθηνα!!!κοιτα πιο πισω και 8α βρεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια απθ κανεις;;;;;
Εχει περασει ενα ακομα παιδι απο την Ξανθη στην αγγλικη φιλολογια απθ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εχει περασει ενα ακομα παιδι απο την Ξανθη στην αγγλικη φιλολογια απθ..:)
ναι;;και εγω απο Ξανθη ειμαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πααααααρα πολυ για τις πληροφοριες...Να'σαι καλα!!!!!:thanks::thanks::thanks:
Σημερα το πρωι πηγα για την εγγραφη...:D:D:D
Ηταν πολυ ωραια...Ολοι ηταν πολυ ευγενικοι και προθυμοι να βοηθησουν!!!!!!
Να σε ρωτησω:Το σπιτι που νοικιασες ηταν επιπλωμενο;;;Η τιμη πως σου φανηκε?????

Αν θελεις θα μπορουσαμε να γνωριστουμε αφου θα ειμαστε στην ιδια σχολη(αν και σε διαφορετικα εξαμηνα)...:iagree::iagree::iagree:
ναι ειναι πολυ καλυ οι ανθρωποι κοντα στο Ηρακλειο..ναι ειναι επιπλωμενο εχω μαλιστα και εικονες απο το δικο μου αλλα ειναι ανω κατω :D παντος αν νοικιασεις αυτο που σου λεω ειναι πιο ευρυχωρο...το δικο μου ειναι πιο τετραγωνισμενο ενω το αλλο πιο μακροστενο..εχουν ολα καινουργιο ψυγειο καινουργιο,ειρ-κοντισιον καλοριφερ θεση για πληντυριο ειναι σε πολυ καλη κατασταση..απλα να ξερεις εχουν ενα μεινονεκτημα ενω εχουν ματια ο αποροφητηρας ειναι κοντα και ετσι δν γινεται να το βγαλεις και να βαλεις φουρνακι..αυτο που ειχε μεινει ξενοικιαστο ηταν στο 1 οροφο απο την μερια του δρομου ισια 5 βηματα απο τα τει διπλα απο το σουπερ μαρκετ κοντα στην σταση τα' χεις ολα διπλα σου δηλαδη.προσεχε απλα το θεμα με ρο δημοτικο που σου ειπα ειναι ακριβως απο κατω..κανει 330.Σε σχεση με τα αλλα της περιοχης ψιλοτσιμπαει αλλα ειναι απο τα καλυτερα.αληθεια οταν πηγες για την εγγραφη ειχε κοσμο?ηταν μπουγιο?τι εγινε με τις παραταξεις επεσαν ολες επανω σου?πηγες με την μητερα σου η μονη??ποση ωρα κρατησε η διαδικασια??εισαι ακομα στο Ηρακλειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγώ Δήμητρα!!! Τόση ώρα ψάχνω να βρω άτομο που να πέρασε στη φιλολογία Θεσσαλονίκης!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες και καλή ακαδημαϊκή (πλέον) χρονιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ΕΓΩ ΔΗΜΗΤΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ (ΠΛΕΟΝ) ΧΡΟΝΙΑ!!!
Ευχαριστούμεεεεεε!!!!!!!! Επίσης!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπερα....περασα ιστορικο αρχαιολογικο Ιωαννινων.....!! πρωτη μου επιλογη δηλαδη....!! τεταρτος περασα..!! κανενας <<συναδελφος?>>...............?
-----------------------------------------
και εγω ιστορικο αρχαιολογικο ωραια!!!!!!!
-----------------------------------------


βαλε και εμενα! ιστορικο αρχαιολογικο!!!!!!!

Κι εγώ αν το δήλωνα πρώτη επ[ιλογή θα περνούσα πρώτος. Θα ήμασταν και μαζί!!
-----------------------------------------
Ευχαριστούμεεεεεε!!!!!!!! Επίσης!!!! :)

Παρακαλώ. Να' σαι καλά!!:D Γραφτήκατε στις σχολές σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Παρακαλώ. Να' σαι καλά!!:D Γραφτήκατε στις σχολές σας;
Εγώ όχι ακόμα... Κατά τις 23 του μηνός υπολογίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγώ όχι ακόμα... Κατά τις 23 του μηνός υπολογίζω

Εγώ λέω κατά τη Δευτέρα. Θυμισέ μου πού ακριβώς πέρασες;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κανένας άλλος Φιλολογία Θεσσαλονίκης;
:bravo::bravo:
-----------------------------------------
Ευχαριστώ. Και σε σένα πολλά συγχαρητήρια :no1:

Ευχαριστώ κι εγώ!:D Από την Πάτρα είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Παιδια πηγα να γραφτω στη Φιλοσοφικη της Θεσσ και εμαθα οτι οι εγγραφες γινονται μονο 9-11 το πρωι .Εγω δεν το ξερα .πηγα 11,15 και με εδιωξαν οι παλιοπουσ...δες τοσο δρομο εκανα...Παντως χαμος γινεται!!!Ολο τυποι με φυλλαδια και βρομιες και ακαταστασια και παιδια που (κομματοσκυλα ισως) που θελουν να σε βοηθησουν!!!Αλλα δεν μου φανηκαν αξιοι εμπιστοσυνης...δεν ξερω...αλλα ΜΠΑΧΑΛΟ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top