Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

sofia.hal

Νεοφερμένος

Η sofia.hal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σοφία, στο ίδιο τμήμα με την αδερφή μου πέρασες:P

αααααα πολυ ωραια!!! πες της να μου στειλει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ελενη τι κανεις? Καιρο εχουμε να τα πουμε..:xixi:
Πηγες Γιαννενα? :)

ναι ναι πηγα...βρηκα και σπιτι...τωρα ειμαι δραμα και στις 25 θα παω για εγγραφη...αντε σε περιμενουμε κ σενα...θα μας αργησεις βεβαια λιγο αλλα τλκ θα μας ερθεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλέ, πέρασε μια φίλη μου Βιοτεχνολογία! (χμ, ακόμη τη ζηλεύω..) :P Μη διανοηθείς να μην πας! Μόνο αυτό σε λέω!!! :mpam:

Χαχαχα:P Εννοείται πως θα πάω, δεύτερη επιλογή μου ήταν άλλωστε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggy

Νεοφερμένος

Η vaggy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
κ εγώ ιωάννινα πέρασα...βρεφονηπιοκομία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
στην ουσία και εγώ γιάννενα περασα μονο που το τμημα μου ειναι στο αγρίνιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ναι ναι πηγα...βρηκα και σπιτι...τωρα ειμαι δραμα και στις 25 θα παω για εγγραφη...αντε σε περιμενουμε κ σενα...θα μας αργησεις βεβαια λιγο αλλα τλκ θα μας ερθεις:)
Και εγω μαλλον 25 θα παω για την εγγραφη..:P
Θα..ερθω αλλα ακομα δεν ξερω ποτε, πολλα παιζουν :fss::fss:

Σημερα εμαθα πως περασαν αλλες δυο κοπελες Λογοθεραπεια Ιωαννινων απο το σχολειο μας αλλα α εξαμηνο. Κριμα γιατι η μια ειναι πολυ καλη..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μαλλον το topic πρεπει να μετονομασθει σε "Βρές παρέα στα γιάννενα" ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μαλλον το topic πρεπει να μετονομασθει σε "Βρές παρέα στα γιάννενα" ...


Δεν είναι κακή ιδέα. :fss: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια εγω Ξανθη περασα πολιτικων μηχανικων κανενας αλλος εκει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μαλλον το topic πρεπει να μετονομασθει σε "Βρές παρέα στα γιάννενα" ...
Γιατι το λες αυτο ??? :what:
Τοσο πολυ σε κουρασαμε ??? :hmm:
Αν ναι πες το..:thanks:
Θα ανοιξω δικο μας θεμα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Και εγω μαλλον 25 θα παω για την εγγραφη..:P
Θα..ερθω αλλα ακομα δεν ξερω ποτε, πολλα παιζουν :fss::fss:

αν πας κ εσυ 25 τοτε λογικα θα σε δω...ειναι κ στο ιδιο κτιριο οι σχολες μας...αν ειναι παμε μετα κ για κανενα καφεδακι να εξερευνησουμε την πολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batraxaki

Νεοφερμένος

Η batraxaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κανείς ΗΜΜΥ Χανιά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αν πας κ εσυ 25 τοτε λογικα θα σε δω...ειναι κ στο ιδιο κτιριο οι σχολες μας...αν ειναι παμε μετα κ για κανενα καφεδακι να εξερευνησουμε την πολη:)
Δεν ξερω ποια μερα ακριβως θα παω γιατι δεν εξαρταται απο εμενα..:what:μπορει 23 μπορει και 25
Λογικα για να πας τοσο αργα μετα θα μεινεις και στα Γιαννενα ε?? :hmm:
Παμε για καφε οποια μερα θες, θα ανταλαξουμε κινητα...:D
Τα υπολοιπα τα λεμε μεσω μσν..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Κανείς ΗΜΜΥ Χανιά; :)
Εγώ!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Επιτέλους βρήκα κάποιο σε αυτή τη σχολή. Νόμιζα ότι θα είμαι ο μόνος από εδώ που πέρασε σε αυτή τη σχολή.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Δεν ξερω ποια μερα ακριβως θα παω γιατι δεν εξαρταται απο εμενα..:what:μπορει 23 μορει 25
Λογικα για να πας τοσο αργα μετα θα μεινεις και στα Γιαννενα ε?? :hmm:
Παμε για καφε οποια μερα θες, θα ανταλαξουμε κινητα...:D
Τα υπολοιπα τα λεμε μεσω μσν..:P

θα κατσω 2-3 μερες κ θα ξαναφυγω...εισαι μσν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batraxaki

Νεοφερμένος

Η batraxaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Επιτέλους βρήκα κάποιο σε αυτή τη σχολή. Νόμιζα ότι θα είμαι ο μόνος από εδώ που πέρασε σε αυτή τη σχολή.......


Συνάδελφος δηλαδή;; :P Τί έγινε, γράφτηκες; Πότε λες να πας; Ξέρεις καθόλου τί παίζει; Προσωπικά, δεν έχω ιδέα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve7

Νεοφερμένος

Ο steve7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια περασε κανεις κομοτηνη???(και ιδιαιτερα τεφαα???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και 23 pera_brexei τει κοινωνικης εργασιας Ηρακλειου
-----------------------------------------


Την εγγραφή θα την κάνω τώρα αν και μπορώ και αργότερα...
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα για το που θα νοικιάσω...Εσύ που νοίκιασες;????Από Ρέθυμνο είμαι...;););););)
Στο κεντρο να πω την αληθεια δν το εψαξα και πολυ.2 σπιτια ειδα ενω στα τει κοντα πανω απο 35...κοιτα το συζητησα με κατι φοιτητες μηχανολογιας 2 ετος και μου ειπαν καλυτερα στα τει γιατι αλλιως θα χανω τα μαθηματα λογω κινησης στο γιοφυρο..παντος αν βρεις κοντα στα τει κοιτα να μην εχει μεγαλη ανηφορα γιατι το χειμωνα μου ειπαν οτι ειναι πολυ δυσκολο και πολλοι φευγουν.επισης να μην βαλεις πρωτη επιλογη ρετιρε γιατι αν εξω κανει κριο μεσα θα κανει κριο και αντιστιχα για την ζεστη ετσι αν σου δοθει η επιλογη διαλεξε κατι που να ειναι 2 οροφο,κατι ενδιαμεσα. επισης να μην παρεις ισογειο γιατι κατι κουλα ακουσα...να παρεις με αυτονομη θερμανση οπου και αν εισαι και να ρωτησεις για τα κοινοχρηστα γιατι κατι ειπαν για το βοθρο μερικοι κοντα στα τει...οτι πληρωνουν εξτρα...και να ξερεις αν πας κεντρο να ψαξε για μεσιτικο γραφειο αν πας στα τει δν χρειαζεται εχει χιλια ενοικιαζεται τουλαχιστον οταν πηγα εγω..α και μην πας καν στις βαγιες αν το ακουσεις η δεις..ειναι πολυ μακρια απο την σχολη...εκτος και αν εχεις αμαξι η μηχανακι..παντως αν πας στα τει κοντα ολες οι οικοδομες ειναι με φοιτητες,ειλικρινα.στο κεντρο δν ξερω αν μαζευονται σε καποιο σημειο αλλα εχω ακουσει για εναν δρομο κοντα στα λιονταρακια που λεγεται κοραης νομιζω...επισης μακρια αργα το βραδυ απο αγια τριαδα και σαμαρα.κοιτα εγω εχω κρατησει τηλεφωνα γιατι οπως σου ειπα 35 σπιτια ειδα...αν θες στα δινω αλλα να ξερεις οτι μερικα εχουν ανηφορες και πλην που ηδη σου εχω πει..αλλα υπαρχουν και αλλα που ειναι οκ...το καλυτερο που ειδα αυτο που νοικιασα εχει και ενα ιδιο νομιζω ο ιδιοκτητης στον 1 οροφο με αυτονομη θερμανση και παρα πολυ ευρυχωρο εχει θεα ολο το ηρακλειο και ειναι το τελευταιο ανοικιαστο εκτος αν το νοικιασαν τωρα που ελειπα εχει ομως ενα μεγαλο μειονεκτημα...ενω ειναι κοντα στα τει χωρις ανηφορα και ολα τα σχετικα εχει απο κατω ακριβως το δημοτικο και τα παιδια κανουν πολυ φασαρια απο οτι εχω ακουσει απο τα παιδια του 1 οροφου...ποτε θα πας για την εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια εγω Ξανθη περασα πολιτικων μηχανικων κανενας αλλος εκει;;;

και εγω ΗΜΜΥ Ξάνθη πέρασα...θα τα πουμε έκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Στο κεντρο να πω την αληθεια δν το εψαξα και πολυ.2 σπιτια ειδα ενω στα τει κοντα πανω απο 35...κοιτα το συζητησα με κατι φοιτητες μηχανολογιας 2 ετος και μου ειπαν καλυτερα στα τει γιατι αλλιως θα χανω τα μαθηματα λογω κινησης στο γιοφυρο..παντος αν βρεις κοντα στα τει κοιτα να μην εχει μεγαλη ανηφορα γιατι το χειμωνα μου ειπαν οτι ειναι πολυ δυσκολο και πολλοι φευγουν.επισης να μην βαλεις πρωτη επιλογη ρετιρε γιατι αν εξω κανει κριο μεσα θα κανει κριο και αντιστιχα για την ζεστη ετσι αν σου δοθει η επιλογη διαλεξε κατι που να ειναι 2 οροφο,κατι ενδιαμεσα. επισης να μην παρεις ισογειο γιατι κατι κουλα ακουσα...να παρεις με αυτονομη θερμανση οπου και αν εισαι και να ρωτησεις για τα κοινοχρηστα γιατι κατι ειπαν για το βοθρο μερικοι κοντα στα τει...οτι πληρωνουν εξτρα...και να ξερεις αν πας κεντρο να ψαξε για μεσιτικο γραφειο αν πας στα τει δν χρειαζεται εχει χιλια ενοικιαζεται τουλαχιστον οταν πηγα εγω..α και μην πας καν στις βαγιες αν το ακουσεις η δεις..ειναι πολυ μακρια απο την σχολη...εκτος και αν εχεις αμαξι η μηχανακι..παντως αν πας στα τει κοντα ολες οι οικοδομες ειναι με φοιτητες,ειλικρινα.στο κεντρο δν ξερω αν μαζευονται σε καποιο σημειο αλλα εχω ακουσει για εναν δρομο κοντα στα λιονταρακια που λεγεται κοραης νομιζω...επισης μακρια αργα το βραδυ απο αγια τριαδα και σαμαρα.κοιτα εγω εχω κρατησει τηλεφωνα γιατι οπως σου ειπα 35 σπιτια ειδα...αν θες στα δινω αλλα να ξερεις οτι μερικα εχουν ανηφορες και πλην που ηδη σου εχω πει..αλλα υπαρχουν και αλλα που ειναι οκ...το καλυτερο που ειδα αυτο που νοικιασα εχει και ενα ιδιο νομιζω ο ιδιοκτητης στον 1 οροφο με αυτονομη θερμανση και παρα πολυ ευρυχωρο εχει θεα ολο το ηρακλειο και ειναι το τελευταιο ανοικιαστο εκτος αν το νοικιασαν τωρα που ελειπα εχει ομως ενα μεγαλο μειονεκτημα...ενω ειναι κοντα στα τει χωρις ανηφορα και ολα τα σχετικα εχει απο κατω ακριβως το δημοτικο και τα παιδια κανουν πολυ φασαρια απο οτι εχω ακουσει απο τα παιδια του 1 οροφου...ποτε θα πας για την εγγραφη?

Σ'ευχαριστω πααααααρα πολυ για τις πληροφοριες...Να'σαι καλα!!!!!:thanks::thanks::thanks:
Σημερα το πρωι πηγα για την εγγραφη...
:D:D:D
Ηταν πολυ ωραια...Ολοι ηταν πολυ ευγενικοι και προθυμοι να βοηθησουν!!!!!!
Να σε ρωτησω:Το σπιτι που νοικιασες ηταν επιπλωμενο;;;Η τιμη πως σου φανηκε?????

Αν θελεις θα μπορουσαμε να γνωριστουμε αφου θα ειμαστε στην ιδια σχολη(αν και σε διαφορετικα εξαμηνα)...:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top