Βρήκατε σπίτι;

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Λέει ότι η γραμματεία δέχεται όλους τους φοιτητές καθημερινά από τις 12:00 μέχρι τις 13:30 και δεν θα γίνει αλφαβητικά από όσο ξέρω τουλάχιστον στην φαρμακευτική και όχι σε όλο το πανεπιστήμιο Πατρών. Οι βεβαιώσεις από το σχολείο, ακτινογραφία και 8 φωτογραφίες ταυτότητας και πιστοποιητικό γεννήσεως(χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρη για το τελευταίο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
βρηκα κ εγω σπιτι στα Ανω Πετραλωνα με 300 ευρω το μηνα γυρω στα 30τ.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theok2005

Νεοφερμένος

Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λέει ότι η γραμματεία δέχεται όλους τους φοιτητές καθημερινά από τις 12:00 μέχρι τις 13:30 και δεν θα γίνει αλφαβητικά από όσο ξέρω τουλάχιστον στην φαρμακευτική και όχι σε όλο το πανεπιστήμιο Πατρών. Οι βεβαιώσεις από το σχολείο, ακτινογραφία και 8 φωτογραφίες ταυτότητας και πιστοποιητικό γεννήσεως(χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρη για το τελευταίο).

Οκ, ευχαριστώ.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Οκ, ευχαριστώ.:no1:
Για καλό και κακό πάρε και ένα τηλέφωνο στην γραμματεία να μην ξεχάσεις τίποτα και πας τσάμπα.Γιατί έχω ακούσει μερικά τέτοια άκυρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε τίποτα για τους θερμοπομπους; Βρήκα ένα ωραίο σπιτάκι αλλά έχει θερμοπομπούς για θέρμανση και δν ξέρω αν συμφέρει....:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Από όσο ξέρω πληρώνεις μόνο με Δ.Ε.Η και όχι πετρελαιο, φυσικό αέριο και τέτοια.Γιατί δεν ρωτάς τον ιδιοκτήτη θα ξέρει καλύτερα σίγουρα. Στο λέω γιατί και εγώ ρώτησα για την θέρμανση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ξέρω ότι πληρώνεις μόνο ΔΕΗ! Απλά φοβάμαι μήπως πληρώνεις πάρα πολλά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
εγώ βρηκα ενα σπιτακι μουρλια στη Λαρισα..42τ.μ. με μπαλκονι,3ος οροφος,ολοκαινουριο! 350 ευρω αλλα αξιζε τον κοπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Δε βλεπω ομως φωτογραφιες....εγω αυριο θα βγαλω που θα παω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
και γω θα βγαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι είναι οι θερμοσυσωρευτές και αν συμφέρουν??? Απαντήστε κάποιος...PLEASE.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας παιδες.. Ειμαι απο Θεσσαλονικη και περασα Αθηνα.. Αξιωματικων Αστυνομιας..
Η σχολη ειναι στην Αμυγδαλεζα (Θρακομαδεκονες)..
Ξερεις κανεις-καμια ποσο περιπου ειναι το ενοικιο σε αυτη τη περιοχη??
Βολευει καμια αλλη περιοχη εκει κοντα??
Ψαχνεται κανεις για συγκατοικηση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Και εγω εχθες γυρισα απο κεφαλονια...βρηκα ενα σπιτι με ενα δωματιο και ξεχωριστη κουζινα με τραπεζαρια και σκαλα που ανεβαινεις στη σοφητα οπου εχει αρκετο χωρο...πολυ ωραιο ειναι με θεα ολο το αργοστολι...βεβαια εχει 360? αλλα μαλλον τα αξιζει περισσοτερο απο κατι αλλα που ηταν κουζινα κρεβατοκαμαρα ενας χωρος,ουτε χωρο για τραπεζι δεν ειχε και τα ειχαν 300-320...ελεος φωτια ειναι τα ενοικια και γενικα στο αργοστολι πολυ ακριβα ειναι τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
@tasos-manager : Αν δεν κάνω λάθος, πλέον όσοι περνάνε στη σχολή αξιωματικών μένουν μέσα στις εγκαταστάσεις της στην Αμυγδαλέζα για όλα τα χρόνια, και δεν νοικιάζουν σπίτια.

Αλλιώς, φίλος μου που ήταν παλιά στη σχολή, έμενε στους Αμπελοκήπους, κοντά στην παλιά σχολή, (Μεσογείων με Κατεχάκη κοντά), και κάθε μέρα τους πηγαινοέφερνε λεωφορείο της σχολής.

Δεν αξίζει να νοικιάσεις σπίτι εκεί πέρα, είναι εξωφρενικά μακριά από την πόλη και έχει μόνο μονοκατοικίες κλπ.. αλλιώς πρέπει να μείνεις στο Μενίδι που δε θα στο συνιστούσα.

Κοίταξε να επιβεβαιώσεις πρώτα πάντως αν θα μείνεις μέσα στη σχολή όλα τα χρόνια, και αν θέλεις ένα σπίτι για τα Σαββατοκύριακα, καλύτερα να βρεις κάτι κοντά στην παλιά σχολή της αστυνομίας για να σε βολεύει το λεωφορείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_18

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας:bye:, καταρχήν ειμαι καινουρια στο forum και πέρασα και εγω θεσσαλονικη,βρήκα σπίτι στην Ανω Τουμπα με 400?:!:,2αρι,σε καλη κατάσταση(....που λέει ο λογος) αλλα ήταν οτι καλύτερο σε σχέση με τα άλλα ερειπια που είδα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Γεια σας:bye:, καταρχήν ειμαι καινουρια στο forum και πέρασα και εγω θεσσαλονικη,βρήκα σπίτι στην Ανω Τουμπα με 400?:!:,2αρι,σε καλη κατάσταση(....που λέει ο λογος) αλλα ήταν οτι καλύτερο σε σχέση με τα άλλα ερειπια που είδα.....
Θα είσαι γειτόνισσα με έναν φίλο μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ βρήκα κοντά στη Δελφών (Θεσσαλονίκη), δυάρι(περίπου 70τμ) 350ευρώ...... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_18

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
A ωραια θα 'χω και παρεα!!!;)
Σιγά βρε γιατί μόνο αυτός θα ναι?Όλο φοιτητές είναι εκεί:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
A ωραια θα 'χω και παρεα!!!;)

και μ'εμένα θα είσαι γειτόνισσα όταν θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top