Βουλή των εφήβων

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Γραφουν και τα παιδιά της Α Λυκείου?? Γνωριζετε κατι σχετικά με το θέμα..??
-----------------------------------------
Παντως άκουσα οτι οσοι ειναι να γραψουν θα γινει αυριο


Εμάς μας είχαν ενημερώσει μάρτιο-απρίλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Οτι στο σχολείο μας θα γράψουν αύριο το φέρω....τώρα αν θα γράψει και η πρώτη δε γνωρίζω.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mόνο για τη β είναι.Αύριο γράφουν για τη βουλή;Είσαι σίγουρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Το άκουσα όταν ρώτησε μια μαθήτρια την φιλόλογο και αθτή της είπε παιδιά αύριο θα γράψετε...Κοίτα ισως κάνω λαθος αλλα αυτό το άκουσα σιγουρα....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Και στο δικό μας σχολείο το είπαν αλλά δεν είναι σίγουρα για τη Βουλή των εφήβων... Εγγυημένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν παίζει.Μπορεί να είναι για το ευρωκοινοβούλιο or something.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Άρα λέτε να είναι καμία έκθεση που θα γράψουν όλοι οι μαθητές?? οπως πέρισι?? κατι παρόμοιο είχε γινει απ'οτι θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αποκλείεται να είναι για τη βουλή των εφήβων... Μάλλον πρόκειται για το Euroscola...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γεια σου Alessandra.:bye:
Nωρίς το θυμήθηκες.:bye:
Το ξέρουμε πως είσαι κι εσύ εδώ.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickooo

Νεοφερμένος

Η vickooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για τη Βουλή των Εφήβων; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
15 Ιουνιου περιπου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickooo

Νεοφερμένος

Η vickooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
thanks:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Δημιούργησα αυτό το 8εμά γιατί φετός πολλοί συνομήλικοι μου -δευτέρα λυκείου- γράψαμε εκ8έσεις με σκόπο να συμμετέχουμε στη βουλή των εφήβων . Φαντάζομαι πως πολλοί όπως και εγώ 8έλουν να μοιραστούν την αγωνία και τα όνειρά τους αλλά φυσικά και τις απορίες τους σχετικά με την βουλή σε αυτό το 8έμα!!! Γράψτε ό,τι 8έλετε !!!:D:D:D

Εγώ συγκεκριμένα έγραψα για την μετανάστευση - πρόσφυγες και για το ρατσισμό που υφίστανται αυτές οι ομάδες .όμως επειδή οι απόψεις που εξέφρασα , αν και είναι άρτια διατυπωμένες , είναι κάπως ρηξικέλυθες και φοβάμαι ότι δεν 8α με περάσουν . ίσως έπρεπε να επιλέξω ένα πιο σπάνιο θέμα ...:confused: αλλά και ως καλή να την περάσουν στην κλήρωση ...δύσκολα τα πράγματα . Κρίμα :( έχω ήδη απογοητευτεί ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vickooo

Νεοφερμένος

Η vickooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ρε εγω ηθελα απο το γυμνασιο να παω στη βουλη των εφηβων αλλα οσο αρτια εκθεση κ αν εχεις,αν δεν εισαι και λιγο τυχερος δν γινεται τιποτα:(
οταν ακουσα οτι γινεται με κληρωσει στενογχωρηθηκα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Εγώ νομίζω βγαίνουν τον Σεπτέμριο , όταν ανοίγουν τα σχολεία .

τα αποτελέσματα για το ποιός πέρασε βγαίνουν σε ένα μήνα περίπου από τώρα και η συγκέντρωση στη βουλή 8α γίνει λίγο πριν ανοίξουν τα σχολεία τον σεπτέμβριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ειμαι περιεργος να δω πως θα γινει η επομενη συνοδος της ΒτΕ, γιατι το '08 και '09 που ημουν εγω παρατηρητης ηταν ο ορισμος της σπαταλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ έγραψα για την ευρωπαϊκή ενοποίηση. Το θεώρησα λίγο πιο σπάνιο σαν θέμα γι' αυτό και το επέλεξα. Τώρα θα δείξει..
Ευτυχώς που το όριο των λέξεων ήταν 300 και όχι 150 όπως παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειμαι περιεργος να δω πως θα γινει η επομενη συνοδος της ΒτΕ, γιατι το '08 και '09 που ημουν εγω παρατηρητης ηταν ο ορισμος της σπαταλης.

Για δωσε πληροφοριες γιατι ακουγεται ενδιαφερον.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θειο-τραγι

Νεοφερμένος

Η θειο-τραγι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγώ συγκεκριμένα έγραψα για την μετανάστευση - πρόσφυγες και για το ρατσισμό που υφίστανται αυτές οι ομάδες .όμως επειδή οι απόψεις που εξέφρασα , αν και είναι άρτια διατυπωμένες , είναι κάπως ρηξικέλυθες και φοβάμαι ότι δεν 8α με περάσουν.
Κι εγω το ίδιο θέμα επέλεξα! Έπραξες πολυ σωστα, διοτι γίνεται χαμός στην Ελλάδα με το συγκεριμένο ζήτημα τελευταία. Εαν οι απόψεις σου ή οποιουδήποτε άλλου κοπούν λόγω πρωτοτυπίας τότε νομίζω πως ο θεσμός αυτός δεν έχει καμία ουσια. Πάντως, έχοντας παρακολουθήσει προηγούμενες συνεδριάσεις στην τηλεόραση, μπορώ να πω ότι αρκετα παιδια εκφραστηκαν ριζοσπαστικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top