Βουλή των εφήβων

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μας το δώσουν μόλις φτάσουμε εκεί.Metropolitan θα μείνουμε πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νikol...!

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ααα οκ....μια χαρα!!!ποπο σε μια εβδομαδα θα ειμαστε εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι.Γιούχου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ρε παιδιά,στο φυλλάδιο τα λέει καθαρά.
Όποιος θέλει μιλάει και το αναλυτικό πρόγραμμα μας το δίνουν εκεί.
Και λιγότερο σπαμ ε;:P
SoZi πού ξέρεις πού θα μείνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου το είπε μία κυριούλα όταν πήρα να ρωτήσω για τα μεταφορικά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αλήθεια είναι πώς θα μένουμε σε δίκλινα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Παιδιά πότε φεύγετε και πόσες μέρες θα μείνετε Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Φεύγουμε Παρασκευή και γυρίζουμε Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Να φανταστώ μιλάς για αυτή την Παρασκευή...Πότε περίπου γράψατε τις εκθέσεις σας στο σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ε πού θες να θυμάμαι;:P
Kάπου Μάρτιο-Απρίλιο μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα μας το δώσουν μόλις φτάσουμε εκεί.Metropolitan θα μείνουμε πάντως.

Στο νοσοκομείο;:lol:
Γιατί κάποτε έμεναν και σε πιο χλιδάτα οι έφηβοι βουλευτές, τύπου Grande Bretagne που ειναι και δίπλα στη Βουλή. Καλή τύχη σας εύχομαι και να γινετε εισηγητές για να σας δω και στην TV!

PS: Μην πάτε σα σούργελα-μικρομέγαλα ή κάτι τέτοιο γιατί θα γελάνε κι οι κότες. Καλό ντυσιματάκι, κομψό, όχι ξέκωλο, αλλά της ηλικίας. Αγόρια κάνα παντελόνι με πουκάμισο ανοιχτό στο λαιμό, απο κάτω κάνα μποτάκι, κοπέλες κανα παντελόνι, μπλουζάκι και μπαλαρίνα.
-----------------------------------------
γεια σας παιδια....πλεον ειμαι κ εγω στην βουλη των εφηβων...αλλα ρε παιδια...εχω δυο αποριες....!πρωτον,σιγουρα πρεπει να μιλησουμε ολοι?εγω ντρεπομαιιιιιι :Pκαι κατι ακομη οταν λεει οτι πρεπει να ειμαστε ευπρεπωσ ντυμενοι?...τι θελει να πει ο ποιητης:P?πειτε μου τι ρουχα θα παρετε να ξερω και εγω :Pχααχαχα :D

Οι εισηγητές μιλάνε μόνο από κάθε ομάδα ή επιτροπή. Όταν λέει ευπρεπώς ενδεδυμένοι, φόρα πχ. αυτά που θα φορούσες αν ήσουν αφηγητρια στην εθνική γιορτή του σχολείου σου. Μην πας σαν τη Γιάννα Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη, δεν είσαι.


PS2: Όταν πάρετε το πρόγραμμα, κάντε μια κοινοποίηση εδώ να δω απο περιέργεια που θα σας πάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Οι εισηγητές μιλάνε μόνο από κάθε ομάδα ή επιτροπή. Όταν λέει ευπρεπώς ενδεδυμένοι, φόρα πχ. αυτά που θα φορούσες αν ήσουν αφηγητρια στην εθνική γιορτή του σχολείου σου. Μην πας σαν τη Γιάννα Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη, δεν είσαι.
Στα τμήματα μιλάει όποιος θέλει και στην ολομέλεια οι εισηγητές και άλλοι 2 από κάθε τμ΄μα με κλήρωση+4 από τους Έλληνες του εξωτερικού που κληρώνονται ξεχωριστά.
PS2: Όταν πάρετε το πρόγραμμα, κάντε μια κοινοποίηση εδώ να δω απο περιέργεια που θα σας πάνε!
Όταν το πάρουμε κάπως δύσκολο,μάλλον μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faidra

Νεοφερμένος

Η faidra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας, παιδια!
είμαι κι εγώ αναπληρωματική στη βουλή των εφήων. Αναρωτιέμαι μήπως έχει κανείς από σας κάποια ενημέρωση για το αν οι αναπληρωματικοί μπορούν έστω να παρακολουθήσουν ως θεατές την ολομέλεια και αν ναι, αν χρειάζεται κάποια ειδική άδεια. Στο σχολείο μου είπαν σήμερα ότι από ό,τι ξέρουν από τις προηγούμενες χρονιές γίνεται, ωστόσο για φέτος δεν έχουν κανένα σχετικό έγγραφο. ευχαριστώ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Yποτίθεται πως όποιος θέλει μπορεί να πάει σαν θεατής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faidra

Νεοφερμένος

Η faidra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
''υποτίθεται"-αυτό είναι το θέμα.
προσπαθώ να βρω τις προυποθέσεις εδώ και δυο μέρες και δε βγάζω καμία άκρη.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Είναι πολύ χοντρό να μη μιλήσουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
που λεει να μαστε ντυμενοι ευπρεπώς? εγώ δεν είδα πουθενά τέτοιο πράγμα!
δλδ τι? κουστούμι κι έτσι? δε παμε καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε δεν θα παμε με φορμίτσα και αθλητικό.Αυτό εννοεί θεωρώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
φορμες δε φοράω ποτέ... αλλα, οκ... θα τη βγάλω καθαρή πιστεύω...
-----------------------------------------
καλα, ας πάμε πρώτ απ όλα και μετα λέμε για τα ρούχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top