Βουλή των Εφήβων 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vickooo

Νεοφερμένος

Η vickooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
πραγματικα..αμα ειναι ετσι γιατι να στελνουμε ολοι;)
ρωτησα γιατι ακουγα σημερα να λενε ολοι:ε και γιατι θα γραψεις μωρε αφου περνανε μονο οσοι εχουν μεσο κ διαφορα τετοια:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εμεισ παιδια τη γραψαμε εχτεσ την εκθεση για τη βουλη των εφηβων. Η καθηγητρια μασ ειχε δωσει απο πριν τα θεματα κ ετσι ειμασταν ολοι προετοιμασμενοι κ οσο για το οριο λεξεων εγω εγραψα γυρω στισ 370 και μου τισ πηρε, παρατηρησα ομωσ οτι πανω απο 380 δν παιρνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμας παντως πανω απο 330 δεν τις δεχοτανε το συστημα.Τι κουλα πραγματα ειναι αυτά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αν και λιγο καθυστερηενα :D ηθελα να πω πως εγραψα και εγω!την προηγουμενη πεμπτη.
επελεξα να γραψω για την οικονομια.πιστευω πως ηταν καλα δομημενο.
και γω κομπλαρα οταν ειδα οτι δεν σε αφηνει να πας παρακατω με τις 50 λεξεις αλλα οκ.εν τελη μπορω να πω πως βγηγε και καλυτερο.
οσο για τις 300 λεξεις θεωρω πως ειναι καλος αριθμος λεξεων καθως δεν ζητουσε το κλασσικο δοκιμιο που γραφουμε ολα αυτα τα χρονια στο σχολειο.
απλως ηθελε να ειναι προσεγμενο το υφος και να αποφευχθουν οι αοριστολογιες.
καλη μας επιτυχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρε παιδιά πόσα forum με βουλή των εφήβων υπάρχουν???
οταν βγουν τα αποτελέσματα ειδοποιήστε !!!
έχω λάβει και εγώ μέρος ...είμαι σίγουρη ότι δν 8α περάσω αν και επίσης είμαι σίγουρη ότι η έκ8εση μου είναι πολύ καλή και το αξίζω...αλλά αφού μπλέκεται και η κλήρωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
ρε παιδιά πόσα forum με βουλή των εφήβων υπάρχουν???
οταν βγουν τα αποτελέσματα ειδοποιήστε !!!
έχω λάβει και εγώ μέρος ...είμαι σίγουρη ότι δν 8α περάσω αν και επίσης είμαι σίγουρη ότι η έκ8εση μου είναι πολύ καλή και το αξίζω...αλλά αφού μπλέκεται και η κλήρωση....


Tα αποτελεσματα βγαινουν πριν κλεισουν τα σχολεια, κατα τη διαρκεια των εξετασεων(τουλαχιστον περσυ ετσι εγινε).
Λογικα θα το ανακοινωσει το σχολειο σας.

Ειχα επιλεγει περσυ, αλλα τελικα δεν πηγα...Επεσε την ιδια μερα με την πολυημερη.
Καλη σας επιτυχια παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Α ναι?Εγώ είχα την εντύπωση ότι έβγαιναν κάπου στον Ιούλιο...Αλλά δεν παίρνω κι όρκο...Για να το λες εσύ,ως παλιότερη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Α ναι?Εγώ είχα την εντύπωση ότι έβγαιναν κάπου στον Ιούλιο...Αλλά δεν παίρνω κι όρκο...Για να το λες εσύ,ως παλιότερη...:P

Πέρσυ πάντως βγήκαν πριν το τέλος των εξετάσεων.. Αρχές Ιουνίου νομίζω, κάπου εκεί.
Για όσους επιλεγούν θα τους ειδοποιήσει το σχολείο τους τι πρέπει να κάνουν, η ημερομηνία εξάλλου βγαίνει μέσα Αυγούστου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πέρσυ πάντως βγήκαν πριν το τέλος των εξετάσεων.. Αρχές Ιουνίου νομίζω, κάπου εκεί.
Για όσους επιλεγούν θα τους ειδοποιήσει το σχολείο τους τι πρέπει να κάνουν, η ημερομηνία εξάλλου βγαίνει μέσα Αυγούστου..
Ναι,σωστά....Έτσι κι αλλιώς,οι πιθανότητες είναι ελάχιστες έως μηδαμινές...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ναι,σωστά....Έτσι κι αλλιώς,οι πιθανότητες είναι ελάχιστες έως μηδαμινές...;)

Πόσοι επιλέγονται από την περιοχή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πόσοι επιλέγονται από την περιοχή σου?
Δεν είμαι 100% σίγουρη...Νομίζω πως παίρνουν 4 απ' όλη την Κορινθία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δεν είμαι 100% σίγουρη...Νομίζω πως παίρνουν 4 απ' όλη την Κορινθία...

Ε, εντάξει δεν είναι και μηδαμινές οι πιθανοτητες:P Λίγη τύχη θέλει μόνο στην κλήρωση, αν έχεις γράψει καλή έκθεση, και εξάλλου μπορεί να βγεις και αναπληρωματικός, κάτι είναι κι αυτό.
Σε εμάς πέρσυ έπαιρναν 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ε, εντάξει δεν είναι και μηδαμινές οι πιθανοτητες:P Λίγη τύχη θέλει μόνο στην κλήρωση, αν έχεις γράψει καλή έκθεση, και εξάλλου μπορεί να βγεις και αναπληρωματικός, κάτι είναι κι αυτό.
Σε εμάς πέρσυ έπαιρναν 3.
Μμμμ...Ε,δεν είναι όμως λίγο άδικο αυτό με την κλήρωση..?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μμμμ...Ε,δεν είναι όμως λίγο άδικο αυτό με την κλήρωση..?;)

Καλά, φυσικά και είναι γιατί μπορεί να αδικούνται κάποιοι που είναι καλύτεροι
και είναι λίγο άδικο όταν όλοι φτάνουν σε εκείνο το σημείο.

Εμένα έτσι κι αλλιώς δε με ενδιέφερε και ιδιαίτερα, απλά με πίεσε η καθηγήτρια να λάβω μέρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καλά, φυσικά και είναι γιατί μπορεί να αδικούνται κάποιοι που είναι καλύτεροι
και είναι λίγο άδικο όταν όλοι φτάνουν σε εκείνο το σημείο.

Εμένα έτσι κι αλλιώς δε με ενδιέφερε και ιδιαίτερα, απλά με πίεσε η καθηγήτρια να λάβω μέρος
Άλλο κουλό κι αυτό...Κολλήματα,τι να πεις...Άμα δεν το θες από μόνος σου,δε λέει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Άλλο κουλό κι αυτό...Κολλήματα,τι να πεις...Άμα δεν το θες από μόνος σου,δε λέει τίποτα...

Το ξέρω.. Βέβαια υπήρχε το κίνητρο του ξενοδοχείου, αλλά δε με ενθουσιάζει η ιδέα να βγάζω λόγους στα έδρανα της Βουλής. :redface:

Εξάλλου, γι' αυτό παραχώρησα και τη θέση μου στον αναπληρωματικό, σιγά μην έχανα 7 μέρες στην Ολλανδία για τη Βουλή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Πόσοι επιλέγονται από την περιοχή σου?

από την αθήνα ξέρετε πόσοι εκλέγονται ????:D:D:D

Το ξέρω.. Βέβαια υπήρχε το κίνητρο του ξενοδοχείου, αλλά δε με ενθουσιάζει η ιδέα να βγάζω λόγους στα έδρανα της Βουλής. :redface:

Εξάλλου, γι' αυτό παραχώρησα και τη θέση μου στον αναπληρωματικό, σιγά μην έχανα 7 μέρες στην Ολλανδία για τη Βουλή..

καλά έκανες που άφησες παρα μερους τα εγωιστικά και τα μικροαστικά σκεπτικά του τύπου τώρα 8α δειχτώ εγώ , και παραχώρησες τη 8έση σου σε κάποιον που 8α το ή8ελε πολύ περισσότερο!!! (ας το κάνει κάποιος φέτος και για μένα αν δεν περάσω - που δεν θα περάσω -):clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
από την αθήνα ξέρετε πόσοι εκλέγονται ????:D:D:D

Όσοι και οι βουλευτές της κάθε περιοχής
π.χ απ' τον δικό μου νομό εκλέγονται 3 βουλευτές, άρα πάνε και 3 μαθητές κ.ο.κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Όσοι και οι βουλευτές της κάθε περιοχής
π.χ απ' τον δικό μου νομό εκλέγονται 3 βουλευτές, άρα πάνε και 3 μαθητές κ.ο.κ

αυτό ρωτάω ...μήπως γνωρίζατε πόσοι είναι οι βουλευτές της περιοχής μου !!!???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaapollon

Νεοφερμένος

Η georgiaapollon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια! Τωρα εγινα μελος του foroum γιατι ηθελα να ενημερωθω για την βουλη των εφηβων!Πηρα μερος και εγραψα για το φυσικο περιβαλλον της Ελλαδας και τροπους διαχειρισης του.!Περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα γιατι νιωθω τυχερη και θελω παρα πολυ να παω στην Βουλη! :) Η εκθεση μου ειναι πολυ καλη πιστευω! Εξαλλου εχω παρει μερος και σε αλλους διαγωνισμους και πετυχα! Προσφατα πηρα το 2ο βραβειο στον πανελληνιο διαγωνισμο ποιησης!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top