Βουλή των Εφήβων 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

green-eye-beauty

Νεοφερμένος

Η green-eye-beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιά,θέλω πάρα πολύ να μπω στην βουλή τον εφήβων. βασικά, θέλω αρχικά να γράψω μια άριστη έκθεση. το θέμα είναι ότι δεν έχω ιδέα με ποιο θέμα να ασχοληθώ. πείτε καμία πρόταση άμα θέλετε..εκτός από τα γνωστά ανεργία-ρατσισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάτι για την εκπαίδευση ίσως;
Θα ήταν πολύ ωραίο να διαβαστούν τέτοια θέματα από τη σκοπιά ενός μαθητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδιά,θέλω πάρα πολύ να μπω στην βουλή τον εφήβων. βασικά, θέλω αρχικά να γράψω μια άριστη έκθεση. το θέμα είναι ότι δεν έχω ιδέα με ποιο θέμα να ασχοληθώ. πείτε καμία πρόταση άμα θέλετε..εκτός από τα γνωστά ανεργία-ρατσισμός
Για το πώς θα βγούμε απ' την κρίση.


Θα σε κάνουν κατευθείαν Υπουργό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχ.

Νομίζω τα ''από καρδιάς'' θέματα αγκίζουν.
Απλά θα κάνει παράθεση της πραγματικότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

green-eye-beauty

Νεοφερμένος

Η green-eye-beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
λέτε? :P
ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα λάβω και γω μερος σε αυτο το προγραμμα guys.
Break a leg!:P
Μετα απο 4 χρονια το σχολειο μου ξανασυμμετάσχει.:D

Περισσότερες πληροφορίες στο: www.efivoi.gr

Οι αιτησεις συμμετοχης ηταν μεχρι 21 Μαρτιου 2011.
Ποιοι άλλοι θα συμμετέχετε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
καθως πας...περνα απ το σπιτι μου να παρεις ενα καφασι ντοματες να τους ριξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aπο το Λαμβανω Μερος στο προγραμμα μεχρι την εκλογή αναμεσα σε όσους αρίστευσαν απο κλήρωση έχουμε ακομα καιρό αλλα ΑΝ επιτύχω δεν θα παραλείψω.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί η Βουλή των Εφήβων να μην έχει τα αναμενόμενα αποτελέσματα και οι ομιλίες των εφήβων από το ένα αυτί να τους μπαίνουν και από το άλλο να τους βγαίνουν, δεν παύει να είναι μια ευκαρία να γνωρίσεις νέα άτομα,της ηλικίας σου και να μοιραστείς μαζί τους μια 3ημερη φανταστική εμπειρία.
Από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω ότι εκείνες οι 3 μέρες έχουν χαραχθεί στο μυαλό μου.Πέρασα τέλεια και θα χω να το λέω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Εγώ πάντως, αν με πάρουν, θα προτιμήσω τα γιαούρτια (που είναι και πιο επίκαιρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω πιστεύω πως αυτη η αλληλεπίδραση που επιτυγχάνεται με άλλα παιδιά είναι κατι συναρπαστικό για αυτό και λαμβάνω μέρος.Έτσι και αλλιώς δεν με ενδιαφέρει να αξιωθώ να καθίσω στα έδρανα της Βουλής,αλλά να έχω μια θετική εμπειρία από όλη αυτή τη διαδικασία.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
θα συμμετασχω και εγω.!

σας ειπαν ποιο θα ειναι το θεμα πανω κατω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eπιλεγεις επιτοπου απο 5 ομαδες θεματων.
Εγω μαλλον θα γραψω για την Οικονομια.:P
Εσυ τι θα γραψεις και ποτε θα γραψεις;Εγω την Πεμπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εμας αυριο θα ειναι....

ποιοες ειναι οι αλλες ομαδες θεματων?

και πες μου και καποια οδηγια που σας εδωσαν γιατι εμας το μονο που ειπαν αυριο γραφετε.......

οτι μπορεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα της δεις εκεινη τη στιγμη που θα γραψεις το θεμα.Πες μου τι σκεφτεσαι να γραψεις για να σου πω αν υπαρχει τετοιο θεμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
σας τις ειπαν ποιες ειναι???
δεν ξερω τι ακριβως....γιατι δεν ξερω τις ομαδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Θα της δεις εκεινη τη στιγμη που θα γραψεις το θεμα.Πες μου τι σκεφτεσαι να γραψεις για να σου πω αν υπαρχει τετοιο θεμα.:)

:blink:
Στο σκουλ μας επιτρέπεται να φέρουμε ήδη έτοιμες εκθέσεις και να τις αντιγράψουμε μετά στο πισι.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aλλο τι προβλέπεται και άλλο τι πραγματικά γινεται!:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MangaLover

Νεοφερμένος

Ο MangaLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο μένα. Μόλις γράφτηκα στο φόρουμ ! Και ειπα να ξεκινήσω απο εδώ μιας και με ενδιαφέρει και μενα. Δήλωσα συμμετοχή και γράφω την Πέμπτη. Λεω να κατσω αυριο να ασχοληθώ και να προετοιμάσω 2-3 θέματα λίγο μιας και στο σχολείο μας δεν μας επιτρέπουν να φέρουμε τιποτα παραπανω απο 2-3 γραμμες με σημειωσεις! Κοιταξα τα πιο πιθανα θεματα απ'το site της "Βουλης των Εφηβων" και είναι αρκετα ενδιαφεροντα. Εσεις τι λετε να προτιμησετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
κ εγω δινω αυριο...αλλα δεν μας εχει ενημερωσει κανεις γ τ θεματα,η υπευθυνη καθηγητρια (του δικαιου) λεει οτι θα τα δουμε αυριο κατ ευθειαν κ θ διαλεξουμε..οποτε μαλλον θ διαλεξω εκεινη την ωρα...παντως ειναι πολυ δυσκολο ν επιλεγεις στς 300...αλλα οπως και να ζει αξιζει η προσπαθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top