Βοηθήματα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών

endri1994

Νεοφερμένος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ξερετε κανα καλο βοηθημα φυσικης το οποιο εχει καλες ασκισεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ξερετε κανα καλο βοηθημα φυσικης το οποιο εχει καλες ασκισεις?

Αν μιλάς για κατεύθυνση το καλύτερο είναι του Μαθιουδάκη-Παναγιωτακόπουλου. Το μόνο κακό είναι ότι την ύλη την έχει χωρίσει νομίζω σε 2 μέρη οπότε θέλει κοντά στα 50 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Tελικα το study4exams ειναι καλο? Βοηθαει καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει,
είμαι β' λυκείου και επειδή δεν θέλω να κάνω φροντιστήρια και μαθήματα θέλω να αρχίσω να εντάσσω την ύλη της ΄γ στο προσωπικό μου διάβασμα.
Είμαι θετική κατεύθυνση και έχω πολύ καλές βάσεις, χωρίς κενά από τις προηγούμενες χρονιές. Θέλω να μου πείτε από που θα με συνέφερε να αρχίσω την ύλη των μαθηματικών, μιγαδικούς ή συναρτήσεις, ώστε να μπορέσω να κάνω κάτι.
θα πάρω βοήθημα μαθηματικών ή του παπαδάκη ή του στεργιου-νακη και αν μπορειτε να μου πειτε και ποιο είναι καλύτερο για να διαβαζω και να λύνω ασκλησεις χωρίς καθηγητή...


ευχαριστώω! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endri1994

Νεοφερμένος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια ξερετε κανενα καλο βοηθημα φυσικης κατευθ. εκτος του μαθιουδακη,που εχει καλες ασκησεις και συνθετες για περισσοτερη εξασκηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το ενα ειναι: των Β. ΒΛΑΧΟΣ Γ. ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΝΔΡΟΥΤΣΑΚΗΣ Σ.ΤΡΙΑΝΤΗΣ
και το αλλο του: ΤΣΟΥΝΗ
ειδικα το δευτερο εχει αρκετα τσιμπημενες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
παιδια ξερετε κανενα καλο βοηθημα φυσικης κατευθ. εκτος του μαθιουδακη,που εχει καλες ασκησεις και συνθετες για περισσοτερη εξασκηση?
εγω φίλε μου φέτος χρησιμοποιούσα μονο το βοήθημα του Σαββαλα......ειναι πολυ ωραιο εχει συνθετες ασκησεις,ερωτησεις πανω στην θεωρια, επεξηγησεις, θεματα παρομοια πανελλαδικων και τα παλαιοτερα θεματα....γενικα θα το αγαπησεις αμα σου αρεσει η φυσικη και διαβαζεις.....
(δεν κανω διαφήμιση)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω κανω του σαββαλα. Εχει πολλες ασκησεις(και απλες και συνθετες) αλλα και θεματα προηγουμενων εξετασεων. Πιστευω πως θα σε βοηθησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spyroszarzonis

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος Ζαρζώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά πιο βοήθημα θεωρείτε το καλύτερο για την Ανάπτυξη εφαρμογών; Θέλω να έχει μέσα αρκετά παραδείγματα και δύσκολες ασκήσεις γιατί λόγω σχολής που θέλω πρέπει να τα πάω όσο το δυνατόν καλύτερα σε αυτό το μάθημα...
Σας ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bounce

Νεοφερμένος

Ο bounce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υπάρχουν βιβλία του Μπάρλα και του στεργίου-νάκη σε μορφή pdf???αν έχει κάποιος θα το εκτιμούσα να μου τα έστελνε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
του Σαββαλα δεν ειναι ενδιαφερον αφου οι ασκησεις του ειναι της πλακας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ)

για μαθηματικα προτεινω Μπαρλα στη κατευθυνση και στη γενικη παιδεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Για φυσική κοιτάξτε και τον Γκρίτζαλη. Ειδικά στο Β τόμο έχει στο τέλος γύρω στα 40 προβλήματα που εξετάζουν σε βάθος όλη την ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μαθηματικά κατ:Στεργιου-Νακης
Μαθηματικα γενικης:Μπαρλας που τα υπερκαλυπτει ολα
Φυσικη κατ:Μαθιουδακης-Παναγιωτακοπουλος και αργοτερα στις επαναληψεις πέρνεις κάποιο που έχει θέματα εξετάσεων
Αεππ:Ντζιος-Κοψινης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

liofagos

Νεοφερμένος

Ο liofagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδια οσον αφορα τα μαθηματικα κατευθυνσης στο φροντ δουλευουμε με μπαρλα και προστοπαρων ειμαι ικανοποιημενος, βεβαια μου εχουν μεινει απο τον αδερφο μου 2 τευχη ενος Γεωργακιλα, φαινονται πολυ ψαγμενα και οι ασκησεις του ειναι υψηλου επιπεδου. Οποιος τα ξερει ας μου πει, ειναι καλυτερο να τα αφησω και να αρχισω να δουλευω με αυτα το Μαρτη ή να δουλεύω και με τα 2 ταυτοχρονα; Ξαναλεω οι ασκησεις του ειναι αρκετα τσιμπημενες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Bιολογία Γ Λυκείου θετικής κατεύθυνσης ποιο προτείνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Bιολογία Γ Λυκείου θετικής κατεύθυνσης ποιο προτείνετε;
Σαββαλας. Ειναι ενα πρασινο βιβλιο με 4 συγγραφεις.Τον εναν τον λενε πιταροκοιλη:hehe:
Αλλα δεν πρεπει να το ψαξεις πολυ γιατι καποια στιγμη ξεφευγει.
Ο καθηγητης σου πρεπει να σε κατευθυνει ωστε να μην χασεις την μπαλα:whistle:

Εμενα ας πουμε μου ελεγε να διαβασω συγκεκριμενα κομματια και καποιες ασκησεις, ενω μου εδινε και ασκησεις που ειχε φτιαξει μονη της, καποιες ηταν πολυ ψαγμενες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Mάλλον αυτό θα εννοείς! :P



Eυχαριστώ για την πρόταση. Είμαι σε φάση αναζήτησης προσπαθώντας να βρω το σχετικά ''καλύτερο'' ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top