Ιστορία - Βοήθεια/Απορίες στην Ιστορία

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ δεν τη διαβάζω πια. :P
Έτσι κι αλλιώς 19.5 έγραψα στο διαγώνισμα, αφήστε που δεν μ'έχει βάλει στο μάτι η καθηγήτρια γιατί στις εξετάσεις με το 20αρι μου πήρα το αίμα μου πίσω :D
Για διάβασμα ούτε λόγος, πως έγραψα τόσο καλά ούτε εγώ ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ιστορια...!!!!!!!!!!:stars::read::help::focus::papas::giveup::wake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
η ιστορια δεν ειναι και πολυ δυσκολη φετος(ισως εξαρταται και απο την καθηγητρια)
εγω στο τελος πηρα 20 ιστορια χαχαχαχαχ
απο ιστορια δημοτικου δεν θυμαμαι τιποτα ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
η ιστορια δεν ειναι και πολυ δυσκολη φετος(ισως εξαρταται και απο την καθηγητρια)
εγω στο τελος πηρα 20 ιστορια χαχαχαχαχ
απο ιστορια δημοτικου δεν θυμαμαι τιποτα ελεος!
και μονο που τν βλεπω 2 σελιδεσ...κατι παθαινω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
προσπαθησε να διαβαζεις με συστημα και οχι περιληπτικα...
προσπαθησε αυτα που διαβαζεις να τα καταλαβαινεις και να μπορεις να το θυμηθεις μετα...

ΠΟΤΕ ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ γιατι θα τα θυμασαι μονο για 1-2 μερες και μετα θα τα βρεις σκουρα...
με δικα σου λογια...:D:D:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ευχαριστω!αυτο θα κανω και θα τν παρω με ποι πολυ ορεξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
και προπαντως συγκεντρωσου...

κλεισε τα ολα(υπολογιστες τηλεορασεις...)
και σκεψου μονο αυτα που λεει το βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ναι,αλλα με το που λεω αυριο εχω ιστορια ....βαριεμαι και τεμπελιαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
χμμμμμ κανε ενα διαλυμμα....
παρε καποιον τηλεφωνο βγες καμια βολτα
και σε καμια ωρα ξαναπροσπαθησε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
καλα,θα δω τι θα κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:up::s:cold::help::stars::read::xalara::giveup::readrules::crazy::lol2::wake::hehe:
ιστορια...!!!!!!!!!!:stars::read::help::focus::papas::giveup::wake:
Συμφωνο.Εμεις βαθμους θα παρουμε μετα τα χριστουγεννα και ακου τι μας βαζει>Διαγωνισμα τριμηνου την Τριτη(τελευταια μερα) και την τελευταια ωρα!Ειναι Τρελη!!!!!(Εγω θα λειπω γιατι θα παω Αθηνα τη Δευτερα το βραδυ!!!!χε,χε!
-----------------------------------------
Συγνωμη<συμφωνω>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καπου το εχω ξαναγραψει,αλλα επαναλαμβανω οτι η ιστορια ειναι απο τα πιο ωραια μαθηματα,αρκει και ο καθηγητης να κανει το μαθημα ενδιαφερον.ειδικα της γ γυμνασιου ειναι η καλυτερη που εχω διδαχτει ποτε...:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Χμμμ. Ούτε στο μάθημα προσέχω, ούτε διαβάζω. Ό,τι θυμάμαι από την πέμπτη δημοτικού γράφω και λέω. Βασικά θέλω να περάσει ανώδυνα η χρουνια όσον αφορά αυτό το μάθημα. Ανυπομονώ για την του χρόνου ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η χρουνια?:lol:ναι,και εγω τη βαριομουν αυτη την ιστορια και δε διαβαζα...μαλιστα στο τελος δε διαβαζα καθολου και στις εξετασεις επρεπε να μαθω για πρωτη φορα απ'εξω ολοκληρα κεφαλαια :D παρολα αυτα επαιρνα 18 γιατι καθομουν ησυχη στο μαθημα :D περσυ βεβαια 20,σε ολα τα τριμηνα...:inlove:τη λατρευω την περσυνη ιστορια,νομιζω ακομα εχω το βιβλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
η χρουνια?:lol:ναι,και εγω τη βαριομουν αυτη την ιστορια και δε διαβαζα...μαλιστα στο τελος δε διαβαζα καθολου και στις εξετασεις επρεπε να μαθω για πρωτη φορα απ'εξω ολοκληρα κεφαλαια :D παρολα αυτα επαιρνα 18 γιατι καθομουν ησυχη στο μαθημα :D περσυ βεβαια ολα 20,σε ολα τα τριμηνα...:inlove:τη λατρευω την περσυνη ιστορια,νομιζω ακομα εχω το βιβλιο...

Nαι η ιστορία της γ γυμνασίου είναι η καλύτερη που έχω κάνει..Και η πιο ενδιαφέρουσα.. :inlove:


Όχι σαν τη φετινή...:P

Τι με νοιάζει εμένα τι ήταν ο Χαμουραμπί και ο Ναβουχοδονόσορας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Χαμουραμπι :lol::lol::lol:
ειναι το συνθημα μας :lol::lol:

ευτυχως η καθηγητρια μας παρέλειψε ολα αυτα τα κεφαλαια με χαμουραμπι και ναβουχο και προχωρησαμε αμεσως σε μινωικό,μυκηναϊκο και κυκλαδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Χαμουραμπι :lol::lol::lol:
ειναι το συνθημα μας :lol::lol:

ευτυχως η καθηγητρια μας παρέλειψε ολα αυτα τα κεφαλαια με χαμουραμπι και ναβουχο και προχωρησαμε αμεσως σε μινωικό,μυκηναϊκο και κυκλαδικό.


Χαμουραμπί: Χαμούρα+μέλλισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Χαμουραμπι :lol::lol::lol:
ειναι το συνθημα μας :lol::lol:

ευτυχως η καθηγητρια μας παρέλειψε ολα αυτα τα κεφαλαια με χαμουραμπι και ναβουχο και προχωρησαμε αμεσως σε μινωικό,μυκηναϊκο και κυκλαδικό.

ΠΑΛΙ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Χαμουραμπί: Χαμούρα+μέλλισα :P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:σωστοοοοοοοοοοος!!!!


νι.ειναι αυτο ακριβως που λεμε "η ιστορια επαναλαμβανεται"
:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εμεις παλι τριτη αν δεν εχουν καταληψη θα κανουμε γιορτη η θα παμε εκκλησια...εκεινη την ημερα κι εμεις εχουμε ιστορια...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top