Βοήθεια/Απορίες στην ΑΕΠΠ - Ασκήσεις

Τι πιστεύετε για την ΑΕΠΠ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 53)
  • Εύκολη

    Ψήφοι: 30 56.6%
  • Δύσκολη

    Ψήφοι: 23 43.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Για ξανά δες το.Κάτι δεν μου κάνει.Προσπάθησε να το τρέξεις στο μυαλό σου λίγο στη αρχή.

διερμηνευτής όλα οκ!
μια χαρά είναι

εδιτ: απλά είναι κακογραμμένο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
3 γραμμή κάτω από την ΌΣΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
3 γραμμή κάτω από την ΌΣΟ.

αν μου πεις και τι έχει γιατί εγώ το βλέπω ολόσωστο ;)
α1>α2 καταλαβαίνεις αν είναι φθίνουσα ή αύξουσα.

α1 πρώτος αριθμός
α2 δεύτερος

edit: και ξαναλέω, το τρέχω σε διερμηνευτή, με κάθε περίπτωση βγαίνει όπως το ζητάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ο αλγόριθμος τελειώνει όταν : σημαιούλα<>0

Αν α1>α2 -->'φθίνουσα'

αν α<σημαιούλα2, όπου σημαιούλα2=α2 τότε κάνεις την σημαιούλα=1.Και μετά τελειώνει ο αλγόριθμος.
Αν δώσεις δηλαδή διαδοχικά τους αριθμούς 20,10,5 τότε σου τελείωνει.Γιατί; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Λάθος είναι ;)

Εδώ ο σωστός, ας αρχίσει ο πόλεμος :D


εδιτ: kai to λάθος σου είναι ότι οι αριθμοί που θα συνεχίζει να δίνει ο χρήστης πρέπει να κάνουν και αυτή αύξουσα/φθίνουσα σειρά. και όχι να συγκρίνουν με τον α2

Δεν συγκρίνω με τον α2 , αφού στον α2 θέτω τον αμέσως επόμενο αριθμό που βάζει ο χρήστης και μετά συγκρίνω με αυτόν πάλι.Δεν μου φαίνεται πολύ διαφορετικός ο δικός σου απλά έβαλες περισσότερα flagάκια.
Έτσι μου φαίνεται.Εκτός και αν μου ξεφεύγει κάτι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ο αλγόριθμος τελειώνει όταν : σημαιούλα<>0

Αν α1>α2 -->'φθίνουσα'

αν α<σημαιούλα2, όπου σημαιούλα2=α2 τότε κάνεις την σημαιούλα=1.Και μετά τελειώνει ο αλγόριθμος.
Αν δώσεις δηλαδή διαδοχικά τους αριθμούς 20,10,5 τότε σου τελείωνει.Γιατί; :)

σημαιούλα ← 1
αλλιώς
σημαιούλα2 ← α

αντίστεψε το και είμαστε οκ! :whistle::whistle::whistle::whistle:
όπως και να χει, λάθη τέτοια στο γραπτό δεν κάνω :)

Δεν συγκρίνουν με τον α2 , αφού στον α2 θέτω τον αμέσως επόμενο αριθμό που βάζει ο χρήστης και μετά συγκρίνουν με αυτόν πάλι.Δεν μου φαίνεται πολύ διαφορετικός ο δικός σου απλά έβαλες περισσότερα flagάκια.
Έτσι μου φαίνεται.Εκτός και αν μου ξεφεύγει κάτι.:hmm:

άσε είμαι τυφλός
γενικώς το διάβασα πολύ γρήγορα και νόμιζα ότι σύκρινες με το α2 ( το οποίο και δεν τον άλλαζες)



Μια ερώτηση έχω, στο γραπτό μπορώ να αφήνω κενές γραμμές?
Αν ναι έως πόσες?
Ξέρετε για πιθανές flag και έτσι που δεν μπορούμε να προβλέψουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
άσε είμαι τυφλός
γενικώς το διάβασα πολύ γρήγορα και νόμιζα ότι σύκρινες με το α2 ( το οποίο και δεν τον άλλαζες)

Μια ερώτηση έχω, στο γραπτό μπορώ να αφήνω κενές γραμμές?
Αν ναι έως πόσες?
Ξέρετε για πιθανές flag και έτσι που δεν μπορούμε να προβλέψουμε
it's ok!:P
Ναι με τις κενές γραμμές δεν έχουν πρόβλημα.
Άλλωστε στο σχολικό τετράδιο του μαθητή ,λέει ότι καλό είναι μεταξύ των εντολών να υπάρχουν κενά έτσι ώστε αυτές να είναι ευκολότερο να διαχωριστόυν.Οπότε 2 σε 1 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ορίστε και η δική μου.Έχω πάρει και την περίπτωση που ο χρήστης μπορεί να δώσει ίδιους αριθμούς.Παίζω με χαρακτήρες και λογικές.

Code:
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ χψω
ΜΕΤΑΒΛΗΤΕΣ
  ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ: α, πρ
  ΑΚΕΡΑΙΕΣ: πλ
  ΛΟΓΙΚΕΣ: λ1, η_ταξινόμηση_βρέθηκε
  ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ: π1, π2
ΑΡΧΗ

  πλ <- 0
  λ1 <- ΑΛΗΘΗΣ
  η_ταξινόμηση_βρέθηκε <- ΨΕΥΔΗΣ

  ΔΙΑΒΑΣΕ α

  ΟΣΟ λ1 ΕΠΑΝΑΛΑΒΕ

    πλ <- πλ + 1

    πρ <- α

    ΔΙΑΒΑΣΕ α

    ΑΝ α <> πρ ΚΑΙ ΟΧΙ η_ταξινόμηση_βρέθηκε ΤΟΤΕ
      ΑΝ α > πρ ΤΟΤΕ
        π1 <- 'αύξουσα'
      ΑΛΛΙΩΣ
        π1 <- 'φθίνουσα'
      ΤΕΛΟΣ_ΑΝ
      η_ταξινόμηση_βρέθηκε <- ΑΛΗΘΗΣ
      ΓΡΑΨΕ 'από αυτή την στιγμή οι αριθμοί πρέπει να δίνονται με: ', π1, ' σειρά, αλλιώς τερματίζεται ο αλγόριθμος.'

    ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

    ΑΝ α <> πρ ΚΑΙ η_ταξινόμηση_βρέθηκε ΤΟΤΕ

      ΑΝ α > πρ ΤΟΤΕ
        π2 <- 'αύξουσα'
      ΑΛΛΙΩΣ
        π2 <- 'φθίνουσα'
      ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

      ΑΝ π1 <> π2 ΤΟΤΕ
        λ1 <- ΨΕΥΔΗΣ
      ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

    ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

  ΤΕΛΟΣ_ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ

  ΓΡΑΨΕ 'δόθηκαν: ', πλ, ' αριθμοί σε: ', π1, 'σειρά'

ΤΕΛΟΣ_ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
it's ok!:P
Ναι με τις κενές γραμμές δεν έχουν πρόβλημα.
Άλλωστε στο σχολικό τετράδιο του μαθητή ,λέει ότι καλό είναι μεταξύ των εντολών να υπάρχουν κενά έτσι ώστε αυτές να είναι ευκολότερο να διαχωριστόυν.Οπότε 2 σε 1 :D

Ωραία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παίζει να βάλουν απο ποιές σκοπιές η πληροφορική μελετά τα δεδομένα ή ούτε καν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ορίστε και η δική μου.Έχω πάρει και την περίπτωση που ο χρήστης μπορεί να δώσει ίδιους αριθμούς.Παίζω με χαρακτήρες και λογικές.

Code:
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ χψω
ΜΕΤΑΒΛΗΤΕΣ
  ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ: α, πρ
  ΑΚΕΡΑΙΕΣ: πλ
  ΛΟΓΙΚΕΣ: λ1, η_ταξινόμηση_βρέθηκε
  ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ: π1, π2
ΑΡΧΗ

  πλ <- 0
  λ1 <- ΑΛΗΘΗΣ
  η_ταξινόμηση_βρέθηκε <- ΨΕΥΔΗΣ

  ΔΙΑΒΑΣΕ α

  ΟΣΟ λ1 ΕΠΑΝΑΛΑΒΕ

    πλ <- πλ + 1

    πρ <- α

    ΔΙΑΒΑΣΕ α

    ΑΝ α <> πρ ΚΑΙ ΟΧΙ η_ταξινόμηση_βρέθηκε ΤΟΤΕ
      ΑΝ α > πρ ΤΟΤΕ
        π1 <- 'αύξουσα'
      ΑΛΛΙΩΣ
        π1 <- 'φθίνουσα'
      ΤΕΛΟΣ_ΑΝ
      η_ταξινόμηση_βρέθηκε <- ΑΛΗΘΗΣ
      ΓΡΑΨΕ 'από αυτή την στιγμή οι αριθμοί πρέπει να δίνονται με: ', π1, ' σειρά, αλλιώς τερματίζεται ο αλγόριθμος.'

    ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

    ΑΝ α <> πρ ΚΑΙ η_ταξινόμηση_βρέθηκε ΤΟΤΕ

      ΑΝ α > πρ ΤΟΤΕ
        π2 <- 'αύξουσα'
      ΑΛΛΙΩΣ
        π2 <- 'φθίνουσα'
      ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

      ΑΝ π1 <> π2 ΤΟΤΕ
        λ1 <- ΨΕΥΔΗΣ
      ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

    ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

  ΤΕΛΟΣ_ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ

  ΓΡΑΨΕ 'δόθηκαν: ', πλ, ' αριθμοί σε: ', π1, 'σειρά'

ΤΕΛΟΣ_ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

εσύ μας αλλάζεις τα ζητούμενα :D
αλγόριθμο είπαμε, και μόνο ζητούμενο την σειρά τους..

όπως και να χει nice one, μου άρεσε


ερώτηση
αλγόριθμοι σε μικρά
προγράμματα σε κεφαλαία σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εσύ μας αλλάζεις τα ζητούμενα :D
αλγόριθμο είπαμε, και μόνο ζητούμενο την σειρά τους..

όπως και να χει nice one, μου άρεσε

Σελ.25 : Αλγόριθμος είναι μια πεπερασμένη σειρά ενεργειών, αυστηρά καθορισμένων και εκτελέσιμων σε πεπερασμένο χρόνο, που στοχεύουν στην επίλυση ενός προβλήματος.

Αμφιβάλεις για το αν έκανα αλγόριθμο ή όχι; :P

Επίσης το τετράδιο εργασιών έχει τα προγράμματα και την άλλη την "μπούρδα" με πεζά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σελ.25 : Αλγόριθμος είναι μια πεπερασμένη σειρά ενεργειών, αυστηρά καθορισμένων και εκτελέσιμων σε πεπερασμένο χρόνο, που στοχεύουν στην επίλυση ενός προβλήματος.

Αμφιβάλεις για το αν έκανα αλγόριθμο ή όχι; :P

Επίσης το τετράδιο εργασιών έχει τα προγράμματα και την άλλη την "μπούρδα" με πεζά.

:D

Αχά, άρα δεν παίζει σημασία ε?
Τυπικά μου λέγαν πέρσυ ( φέτος δεν κάνω ), στο φροντηστήριο ότι προγράμματα κεφαλαία...

όπως και να χει, κεφαλαία θα τα βάλω γω να μαι σίγουρος

Άλλη μια ερώτηση, έχεις ένα πίνακα δεδομένο

στον αλγόριθμο λέμε
Code:
αλγόριθμος λέων
δεδομένα // πιν //

ενώ σε πρόγραμμα θα λέγαμε
Code:
πρόγραμμα λέων
μεταβλητές
πραγματικές: πιν[100]
?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δεν ασχολούμαι με την ψευδογλώσσα.

Και σε εμένα με κεφαλαία μου λένε γιατί υπάρχουν κάποιοι που κόβουν όταν έχεις μικρά, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω...το τετράδιο εργασιών τα έχει με πεζά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Άλλη μια ερώτηση, έχεις ένα πίνακα δεδομένο

στον αλγόριθμο λέμε
Code:
αλγόριθμος λέων
δεδομένα // πιν //
ενώ σε πρόγραμμα θα λέγαμε
Code:
πρόγραμμα λέων
μεταβλητές
πραγματικές: πιν[100]
?
Yes!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
άσκηση ζητά να υπολογίσεις κάτι

το υπολογίζεις, το εμφανίζεις? :D

--------
edit: 2η ερώτηση
γράψε, σε προγράμματα
εμφάνισε, σε αλγόριθμους

υπάρχουν και άλλοι τρόποι εμφάνισης?
π.χ αν σου ζητά να εμφανίσεις πίνακα από ότι θυμάμαι λες
Code:
ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ // ΠΙΝ[100] //
ή
ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ // ΠΙΝ //
Ποιό από τα 2?

Άλλος τρόπος εμφάνισης δεν υπάρχει ε? εννοώ γράψε, εμφάνισε, αποτελέσματα φτάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
άσκηση ζητά να υπολογίσεις κάτι

το υπολογίζεις, το εμφανίζεις? :D

--------
edit: 2η ερώτηση
γράψε, σε προγράμματα
εμφάνισε, σε αλγόριθμους

υπάρχουν και άλλοι τρόποι εμφάνισης?
π.χ αν σου ζητά να εμφανίσεις πίνακα από ότι θυμάμαι λες
Code:
ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ // ΠΙΝ[100] //
ή
ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ // ΠΙΝ //
Ποιό από τα 2?

Άλλος τρόπος εμφάνισης δεν υπάρχει ε? εννοώ γράψε, εμφάνισε, αποτελέσματα φτάνουν
Σε ολα χρησιμοποιησε το ΓΡΑΨΕ,το εμφανισε ειναι για παιδια:P
Αυτο το τελευταιο με τα αποτελεσματα δεν ειμαι σιγουρος αν θα το δεχτουν,για να εισαι καλυμμενος κανε μια επαναληψη με Για και εμφανισε τα στοιχεια του πινακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σε ολα χρησιμοποιησε το ΓΡΑΨΕ,το εμφανισε ειναι για παιδια:P
Αυτο το τελευταιο με τα αποτελεσματα δεν ειμαι σιγουρος αν θα το δεχτουν,για να εισαι καλυμμενος κανε μια επαναληψη με Για και εμφανισε τα στοιχεια του πινακα.

Ναι μα σε αλγόριθμο δεν επιτρέπεται να βάλεις γράψε.. correct me if i am wrong

οκ, το σκέφτηκα να το κάνω έτσι αλλά νομίζω το αποτελέσματα είναι μέσα στην ύλη και είναι και λίγο πιο σύντομος τρόπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Ναι μα σε αλγόριθμο δεν επιτρέπεται να βάλεις γράψε.. correct me if i am wrong

οκ, το σκέφτηκα να το κάνω έτσι αλλά νομίζω το αποτελέσματα είναι μέσα στην ύλη και είναι και λίγο πιο σύντομος τρόπος
Φυσικα και επιτρεπεται το γραψε σε αλγοριθμο,μια ζωη αυτο χρησιμοποιω και δεν μου εχει προσαψει κανενας τιποτα.
Οσο για το τελευταιο σου ειπα δεν ειμαι σιγουρος,για σιγουρια καν'το με την επαναληψη,εκτος και αν πει καποιος που το ξερει σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τελικός απολογισμός μαθήματος : λογική 0 , απευθυνόμενο κατά κύριο λόγο σε καμμένα άτομα.....μόνο turbo-x που δεν σου ζητάνε να κάνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top