Βοήθεια/Απορίες για πανελλήνιες και απολυτήριο

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Δεν μπορει τωρα.

Επανειλημμενως τονιζουν οι καθηγητες οτι οποιος εχει εστω και μια μικρη σκεψη στο μυαλο του για στρατιωτικες,να το δηλωσει.
Να το δηλωσεις και να μην ενδιαφερθεις μετα,δεν πειραζει.
Να μην το δηλωσεις εξ'αρχης πειραζει.


Δεν ξερω αν τελικα θα καταφερει να το αλλαξει,αλλα θελει τρεξιμο και να χτυπαει πορτες,να ρωταει διευθυντες και να παρακαλεσει εαν μπορει να γινει κατι.
Στα 18 παντως πρεπει να ειμαστε γενικα υπευθυνοι,αν και δεν ξερω για ποιο λογο δεν τις δηλωσε τις στρατιωτικες εξαρχης ο φιλος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
παιδια μια βοηθεια! αν παρεις μεσο ορο τετραμηνων στην γ' λυκειου 18 και στις πανελληνιες γραψεις 10, τι απολυτηριο θα εχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
στο απολυτήριο μετράνε και οι βαθμοί που έγραψες πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στο απολυτήριο μετράνε και οι βαθμοί που έγραψες πανελλήνιες;


Ναι εννοείται. Σε εμας είπαν πως αυτοί που δεν έγραψαν καλά στις πανελλήνιες πρέπει να γράψουν καλά στις ενδοσχολικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
αν έχει βγάλει πανελλήνιες κάποιος γύρω στο 15,και στις ενδοσχολικές έχει γράψει πάνω απο 18,υπάρχει ελπίδα να βγάλει απολυτήριο πάνω απο 18?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
αν έχει βγάλει πανελλήνιες κάποιος γύρω στο 15,και στις ενδοσχολικές έχει γράψει πάνω απο 18,υπάρχει ελπίδα να βγάλει απολυτήριο πάνω απο 18?
Πάρτε κι εσείς ένα προγραμματάκι για υπολογισμό βαθμού απολυτηρίου ---> ΚΛΙΚ



Παράκληση: Μη μου ζαλίσετε κι εσείς τα φρύδια όπως τα παιδιά της Α και της Β.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • G LYKEIOY.xls
    40.5 KB · Εμφανίσεις: 219

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ!!πω ίσα ίσα βγαίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Παιδια...(παιζει να ειμαι off topic:worry: αλλα δεν ηξερα που να το γραψω)...μιας και θα σπουδασω στο εξωτερικο χρειαζομαι και τους ελεγχους των προηγουμενων ταξεων του λυκειου. Δεν μπορω ομως να βρω αυτον της β-λυκειου..αν παω σχολειο και ζητησω να μου τον ξαναεκτυπωσουν δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα ετσι.??(δεν θα μου το αρνηθουν δλδ)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδια...(παιζει να ειμαι off topic:worry: αλλα δεν ηξερα που να το γραψω)...μιας και θα σπουδασω στο εξωτερικο χρειαζομαι και τους ελεγχους των προηγουμενων ταξεων του λυκειου. Δεν μπορω ομως να βρω αυτον της β-λυκειου..αν παω σχολειο και ζητησω να μου τον ξαναεκτυπωσουν δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα ετσι.??(δεν θα μου το αρνηθουν δλδ)??
Σιγα να μην στο αρνηθουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Παιδια...(παιζει να ειμαι off topic:worry: αλλα δεν ηξερα που να το γραψω)...μιας και θα σπουδασω στο εξωτερικο χρειαζομαι και τους ελεγχους των προηγουμενων ταξεων του λυκειου. Δεν μπορω ομως να βρω αυτον της β-λυκειου..αν παω σχολειο και ζητησω να μου τον ξαναεκτυπωσουν δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα ετσι.??(δεν θα μου το αρνηθουν δλδ)??

δε χρειάζεσαι ελέγχους των προηγούμενων τάξεων! Απολυτήριο λυκείου χρειάζεσαι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
δε χρειάζεσαι ελέγχους των προηγούμενων τάξεων! Απολυτήριο λυκείου χρειάζεσαι !
Ακου που σου λεω, εκει τα πραγματα ειναι τοοσο περιεργα που παιζει να το ζητησουν κιολας (χωρις να μαι 100% σιγουρη)
Για καλο και για κακο εγω θα τα παρω μαζι μου..μην τρεχουμε μετα..που να γυρνας ελλαδα για εναν ελεγχο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ακου που σου λεω, εκει τα πραγματα ειναι τοοσο περιεργα που παιζει να το ζητησουν κιολας (χωρις να μαι 100% σιγουρη)
Για καλο και για κακο εγω θα τα παρω μαζι μου..μην τρεχουμε μετα..που να γυρνας ελλαδα για εναν ελεγχο;)
Ναι δεν ειναι απιθανο να το ζητανε.Παρτα ολα μαζι σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ναι δεν ειναι απιθανο να το ζητανε.Παρτα ολα μαζι σου!;)
Aυτο θα κανω για να 'μαστε σιγουροι!!!:)

Fax - email and so many ways . Εσύ έλα ελλάδα αν θες :P
Εγω θα ερθω:pfff::P
Θα μου λειψει η ελλαδιτσα ουτως η αλλως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Penoglaki

Νεοφερμένος

Ο Penoglaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Βασικά ότι λέει ο τίτλος :) Δεν με ενδιαφέρει αν χρειαστεί να επαναλάβω την τάξη από την αρχή, είναι το λιγότερο που με ανησυχεί.Είχα ρωτήσει την διευθύντρια του σχολείου μου και μου απάντησε πως όχι δεν γίνεται. Ρωτάω εδώ όμως τώρα διότι μπαίνουμε στο έτος του Νέου Λυκείου, που φέρνει μαζί του ένα σωρό αλλαγές. Μήπως μία από αυτές είναι και η επανέκδοση ενός νέου απολυτηρίου για όποιον το επιθυμεί; Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας!

Σημείωση Συντονιστή: Τα μηνύματα #337-340 προήλθαν από συγχώνευση νήματος με τίτλο "Υπάρχει περίπτωση για βελτίωση απολυτηρίου ;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Βασικά ότι λέει ο τίτλος :) Δεν με ενδιαφέρει αν χρειαστεί να επαναλάβω την τάξη από την αρχή, είναι το λιγότερο που με ανησυχεί.Είχα ρωτήσει την διευθύντρια του σχολείου μου και μου απάντησε πως όχι δεν γίνεται. Ρωτάω εδώ όμως τώρα διότι μπαίνουμε στο έτος του Νέου Λυκείου, που φέρνει μαζί του ένα σωρό αλλαγές. Μήπως μία από αυτές είναι και η επανέκδοση ενός νέου απολυτηρίου για όποιον το επιθυμεί; Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας!
Βασικα ρε συ οτι αλλαγες προκειται να γινουν θα εχουν ισχυ λογικα μονο για τις επομενες ταξεις. Εμας παντως στο σχολειο μας ειπαν οτι το απολυτηριο ειναι ενα και καποια παιδια απο προηγουμενες χρονιες που ζητησαν νεο τους ειπαν πως δεν γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καμία απολύτως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εδώ δεν μας αφήνουν να βελτιώσουμε τον βαθμό σε μάθημα στο πανεπιστήμιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Το απολυτήριο βγαίνει μία και μόνο φορά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Penoglaki

Νεοφερμένος

Ο Penoglaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος για τον οποίο δεν είναι δυνατή αυτή η επανέκδοση; Πιστεύω πως δεν είμαι ο μοναδικός μαθητής που θα ήθελε μια δεύτερη ευκαιρία.. Μόνο σε εμένα φαίνεται ανούσιο; Εκτός αν υπάρχει σοβαρός ή πειστικός λόγος, εκεί πάω πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top