Βοήθεια/Απορίες για πανελλήνιες και απολυτήριο

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...απλά θα σου αφαιρέσουν μονάδες......
Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Δεν επιτρέπεται αφαίρεση μονάδων για τέτοιο λόγο. Απολύτως καμία επίπτωση δεν θα έχει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν δεν εγραψες επιθετο δεν σου κοβουν μοναδες με τιποτα. Τωρα αμα εγραψες και επιθετο δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
δεν νομιζω να στο μηδενισουν..σιγουρα θα εχουν δει και αλλες τετοιες περιπτωσεις...μην το σκεφτεσαι καθολου τωρα...οτι εγινε εγινε...ειναι και θεμα βαθμολογικου κεντρου ομως..αυτη ειναι και η βλακεια του μαθηματος..αλλα διαφωνω σε αυτο που λετε οτι φταει ο επιτηρητησ...ο επιτηρητης δεν εχει καμια δουλεια να ασχολειται με τι εγραψε ο μαθητης...δηλαδη εγω μπορει να εγραφα στο τελος της περιληψης το ονομα μου...δεν ειναι υποχρεωμενος να ψαχνει ολο το γραπτο...αλλο τωρα αν υπαρχουν καλοι επιτηρητες που θα τυχον και θα το δουν και θα στο πουν...αλλα ξαναλεω δεν νομιζω να στο μηδενισουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Δεν επιτρέπεται αφαίρεση μονάδων για τέτοιο λόγο. Απολύτως καμία επίπτωση δεν θα έχει.


Μονάδες μπορεί να αφαιρεθούν (ελάχιστες βέβαια) επειδή δεν ταιριάζει να πεις το όνομά σου στο τέλος μιας ομιλίας. Συνήθως συστείνεσαι με το κοινό στην αρχή.
Για κανέναν άλλο λόγο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σίγουρα δεν υπάρχει λόγος να φλιπάρεις λόγω μιας τέτοιας ατυχίας (απροσεξία να την πω? :/). Το ποιο πιθανο ειναι να το προσπερασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,στην εκθεση στο τελεος εγραψα το ονομα μου...Κανεις δεν μου ειχε πει οτι απαγορευεται...Ειμαι μαθητης του 19 και κινδυνευω με μηδενισμο να χασω το πολυτεχνιο...Τι θα κανω ;; Αν καποιος μπορει να με βοηθησει παρακαλω ας το κανει με καποιο τροπο...Δεν μπορω να κοιμηθω 1 μια βδομαδα τωρα....

συγγνωμη ρε παιδια γτ του βαζετε -4 του παιδιου?
πασχετε?
εκανε ενα λαθος ωραια,γ αυτο ειμαστε εδω να τον καθησυχασουμε ή να του πουμε αν γινεται ή οχι...θα θελατε να ειστε στη θεση του? ειστε απλα τραγικοι.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγώ από ο΄,τι έχω καταλάβει και από τους καθηγητές στο σχολείο-οι οποίοι είναι οι διορθωτές των πανελληνίων-αν κάποιος είναι καλός άνθρωπος μπορεί να το προσπεράσει και να μη δώσει διάσταση άντε να σου κόψει καμία μονάδα για το λόγο που είπε ο spyroskaftanis αλλά άμα πέσει σε καποιον που είναι νομότυπος και ηλίθιος μπορεί να δώσει μεγάλυτερες διαστάσεις αλλά και πάλι δεν νομίζω να στη μηδενίζουν ...είναι άδικο και σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο να τους πας μέχρι και δικαστήριο τους αλήτες επικαλούμενος άγνοια...δεν φταις εσύ που δεν στο είπε κανείς ...ας έκαναν καλύτερα τη δουλειά τους -αν και δεν νομίζω να μην ειπώθηκε , απλά επειδή είχες άγχος δεν το άκουσες-. Καλά σου λένε τα παιδιά ...γράψε καλά στα άλλα και μην ανησυχείς για αυτό ...αντιμετωπίζεται με τον έναν ή τον άλλο τρόπο...

Καλά σήμερα΄με την έκθεση έγινε χαμός. Διαπιστώσαμε ότι στα περισσότερα γραπτά η ομιλία που τους ζητούσε το έμα να γράψουν έκλεινε με την φράση: "Σας ευχαριστώ που με ακούσατε" και ακολουθούσε το όνομα του υποψηφίου!!!!

Καθόμασταν μέχρι τις 1 να σβήνουμε τα ονόματα, με γόμα και με προσοχή μην τρυπήσει το φύλλο!!

Πάντως, για αυτό φταίει το Υπουργείο που δεν δίνει οδηγίες. Δεν είναι καινούργιο το φαινόμενο. Στις εξετάσεις ξένων γλωσσών όταν ζητείται να γράψουν γράμμα ή ομιλία, η εκφώνηση λέει "στο τέλος θα υπογράψετε με το όνομα τάδε" και λέει ένα συγκεκριμένο όνομα, που να το έχουν όλοι και να αποφευχθεί το παραπάνω φαινόμενο. Τόσο δύσκολο είναι να εφαρμοστεί αυτό και στην έκθεση; ας πει κάποιος φιλόλογος καλύτερα

Τι γίνεται αν αφού έχεις κολλήσει τα αριθμητήρια διαπιστωθεί στη συνέχεια λάθος; πχ ο μαθητής άλλαξε χρώμα στυλό από μπλέ σε μαύρο, ή καταλάθος του θυμήθηκε στο τέλος να γράψει το όνομά του στο καθαρό στην 1η σελίδα κλπ;
Μπορείς να του δώσεις άλλο τετράδιο; μάλλον όχι αφού τα αριθμητήρια τα κολλησες...
Ειναι επαναλαμβανομενο το φαινομενο να γραφουν τα παιδια το ονομα τους στο τελος μιας εκθεσης γι αυτο δινεται και οδηγια απο την επιτροπη αφου το υπουργειο δεν προνοει.... Στο εξεταστικο κεντρο που ημουνα επιτηρητρια σημερα η απορια των παιδιων ηταν αλλη.... Αν η ημεριδα ειναι το ιδιο με τη εφημεριδα!!!!!!!!!!!! Φυσικα δεν ηταν δυνατο να τους δωθει διευκρινιση για κατι τετοιο


το βρήκα και το παρέθεσα..προφανώς μιλάει επιτηρήτρια άρα χαλαρααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos9321

Νεοφερμένος

Ο nikos9321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Φιλε μην πανικοβαλεσαι!Και οι βαθμολογητες ανθρωποι ειναι!Ο φιλολογος μου που διορθωνει ειχε δει μια μερα ενα(σχετικα καλο) γραπτο που ειχε στο τελος ονομα και απλα το μουτζουρωσε(υποτιθεται παρανομο αλλα ενταξει καταλαβαινουν οτι υπαρχει αγχος κλπ)...πιθανοτατα να το αγνοησουν η να το διαγραψουν(το ονομα εννοειται και οχι το γραπτο)...τωρα αν εισαι καντεμης και πεσεις σε τυπικο και μα***** εξεταστη υπαρχει και μια μικρη περιπτωσε να σου το διαγραψει αλλα επαναλαμβανω πολυ μικρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εγώ πέρυσι που έδινα, είχα έναν συμμαθητή του 19, που στην βιολογία γενικής έγραψε και αυτός το όνομα του πάνω στην κόλλα. Και φυσικά δεν του τη μηδένισαν. Πήρε 18 και κάτι. Εντάξει μην αγχώνεσαι, και οι βαθμολογητές δεν είναι μηχανήματα, άνθρωποι είναι και γνωρίζουν ότι πάνω στο άγχος μας μπορεί να κάνουμε κάποια λάθη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ρωτα τον λυκιαρχη σου αν υπηρξε καποιο προβλημα με το γραπτο σου,γιατι για να μηδενισθει γραπτο πρεπει να συνταχθει πρωτοκολλο με παροντα τον λυκιαρχη.Αν εφυγε απο το σχολειο σου "καθαρο"",τοτε μην ανησυχεις για τιποτα,οποιος εξεταστης το δει απλως θα το σβησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν αρχικά... Να σου το μηδενίζουν δεν παίζει με την καμία... Οπότε άραξε...

Στην δε ομιλία που είχαμε να γράψουμε φέτος, είναι λάθος να έχεις υπογραφή, ούτως ή άλλως, οπότε πιθανότατα θα χάσεις κάτι, λόγω αστοχίας στο επικοινωνιακό πλαίσιο...

Αλλά, αυτό με την άγνοια των υποψηφίων δεν το δέχομαι... Όσο άγχος και να χει, οφείλει έστω και λίγο να έχει συναίσθηση του τι κάνει... Ρε φίλε, κολλάμε μαύρη αδιαφανή ταινία πάνω από τα στοιχεία σου και τον αριθμό του τετραδίου, για να πας να γράψεις και μέσα τα στοιχεία σου??? Λες να είναι αισθητική προσθήκη η ταινία ή μέσο απόκρυψης των στοιχείων σου...

Είπαμε, δίνουμε πανελλήνιες, αλλά το έχουμε ξεφτιλίσει... Δεν έχουμε το ακαταλόγιστο, όπως προσπαθούν να δείξουν μερικοί εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
συγνωμη αλλα αυτο που ειπατε με τους επιτηρητές γιατι δεν το ειδαν...ηταν ακυρο!
δουλεια τους δεν ειναι να ψαχνουν τι εχει γραψει ο καθενας γιατι τοτε θα εφευγε απο το σχολειο ο τελευταιος μαθητης στις 10 το βραδυ!
ειναι καθαρα ευθυνη του μαθητη!
τεσπα ευχομαι να πανε ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Κάτι παρόμοιο συνέβη σε μια γνωστή μου υποψήφια, επίσης μεγάλης ηλικίας, στο μάθημα της Βιολογίας Γενικής. Τρελαμένη όπως ήταν από το διαγράμμα που επί μισή ώρα το σβηνε και το γραφε (από πρωτογενή σε δευτερογενή και τούμπαλιν), όταν ξεκίνησε να απαντήσει στο Δ1 που το είχε αφήσει τελευταιο (περιγραφή 2ου σταδιου κλπ κλπ), έχοντας τσαντιστεί από την τεράστια παπαγαλία που απαιτούσε η συγκεκριμένη απάντηση (με τα κάθε είδους κύτταρα), το παράτησε, και όπως είχε γραψει πάνω δεξιά στην κόλλα Δ1, ακριβ'ως από κάτω στο κενό έκανε ένα Χ μεγαλούτσικο (απ ότι μου είπε της βγήκε αυθόρμητα και ασυναίσθητα, κάτι σαν διαμαρτυρία για τα θέματα...). Δίνοντας το τετραδιο και πηγαίνοντας να υπογράψει η επιτηρήτρια (και να βαλει το δικό της Χ) της λέει "τι είναι αυτό το Χ κάτω από τη λέξη Δ1 και μάλιστα στο τέλος του γραπτού?"κλπ κλπ. Μαζεύοντας τα πράγματά της, η καθηγήτρια της είπε να μείνει μήπως και το σβήσει . ώστε να μην της δημιουργηθεί τυχόν πρόβλημα , ήρθε κι ο δντης ο οποίος τους είπε να μην δώσουν σημασία και να το αφήσουν ως έχει. Ωστόσο η φίλη μου αναστατώθηκε....Τελικά έμεινε ως έχει.

Πάντως για την περίπτωση του φίλου, θεωρώ πως σε καμιά περίπτωση δεν ευθύνεται ο ίδιος, θα έπρεπε στις οδηγίες, ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΩΝ ΠΤΥΧΙΩΝ, να λέει "μην υπογράψετε με το δικό σας όνομα, αλλά ως John, Jean, juan, Maria, Mary ή οτιδήποτε τελος πάντων. Κι αυτό για να προλάβει την αυθόρμητη κίνηση του μαθητή (και καθενός εντέλει) να βάζει το όνομά του. Και δεν νομίζω να εξετάζονται οι μαθητές στην Έκθεση από το αν παρασύρονται στο να βάλουν ή όχι τ' όνομά τους. Άντε, γιατί πολλά φάουλ είχαν αυτές οι εξετάσεις, ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥΣ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πάντως για την περίπτωση του φίλου, θεωρώ πως σε καμιά περίπτωση δεν ευθύνεται ο ίδιος, θα έπρεπε στις οδηγίες, ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΩΝ ΠΤΥΧΙΩΝ, να λέει "μην υπογράψετε με το δικό σας όνομα, αλλά ως John, Jean, juan, Maria, Mary ή οτιδήποτε τελος πάντων. Κι αυτό για να προλάβει την αυθόρμητη κίνηση του μαθητή (και καθενός εντέλει) να βάζει το όνομά του. Και δεν νομίζω να εξετάζονται οι μαθητές στην Έκθεση από το αν παρασύρονται στο να βάλουν ή όχι τ' όνομά τους. Άντε, γιατί πολλά φάουλ είχαν αυτές οι εξετάσεις, ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥΣ....

Μα δεν χρειαζόταν υπογραφή!!!!

Γιατί να σου πει να υπογράψεις με κάποιο όνομα, εφόσον δεν χρειάζεται???:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Έχετε πάει σε πολλές ημερίδες και να ακούσετε τον άλλον να κλείνει με το όνομά του; Τον ομιλητή τον συστήνει ο διοργανωτής με 2 λόγια στο κοινό. Άντε το πολύ πολύ σε καμιά χαλαρή ομιλία αν θέλει να καλαμπουρίσει να ξεκινήσει λέγοντας είμαι ο τάδε από την δείνα εταιρεία και μπλα μπλα. Αν θα σου κόψουν, θα σου κόψουν ορθά από λάθος στο επικοινωνιακό πλαίσιο. Μίλησα πάντως με γνωστή μου που είναι σε επιτροπή σχολείου σε αυτες τις πανελλήνιες και μου είπε πως τα τετράδια τα τσεκάρουν μέσα-έξω για παρατυπίες πριν τα στείλουν στα βαθμολογικά κέντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εμας μια κοπελα εβαλε ονομα και μολις το ειδε ο επιτηρητησ φωναξε τον διαυθυντη για να τον ρωτησει τι να κανει...οι επιτηρητηεσ εχουν ενημερω8ει για ολα...αλλα οι περισσοτεροι τα περναν ολα στο φλου...εγω παντως ξερω πως δεν κανει να βαζεις ονομα στον επιλογο...γενικα πανω στο τετραδιο δεν πρεπει να περιεχει τπτ που μπορει να δηλωση την ταυτοτητα σου (ακομα και για τα αστερακια στην υποσημειωση ελεγαν καποιοι επιτηρητεσ..)τεσπα...δεν νομιζω να σου το μηδενισουν,ουτε και να σου κοψουν μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεανδρος

Νεοφερμένος

Ο λεανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ο βλακας ο επιτηρητης δεν εκανε τιποτα παρολο που το ειδε !! και νταξει το γραπτο μου ειναι αριστο τοσο στις απαντησεις οσο και στην εμφανιση δεν νομιζω να νομιζει οτι ειμαι κανας βλακας...Για το διαδικτυο του εγραψα πραγματα που δεν θα εχει ξαναακουσει ποτε του! αλλα τελοςπαντων,εγω ηρεμησα τωρα,αμα γινει κατι ειμαι 18 χρονον κατευθειαν μηνυση θα φανε και ο επιτηρητης και στο σχολειο που δεν μας ειπε τιποτα για αυτο...και ΟΝΤΩΣ δεν μας ειπε γιατι το σιγουρεψα κι απο αλλους...Και ρε παιδια μην ακουω μλκιες τωρα,αμα ηθελε καποιος να κανει "νοημα" μεσο του γραπτου του μπορουσε να κανει κατι καλυτερο απο το ΠΙΟ προφανες,δηλαδη να γραψει το ονομα του,μπορει να πεταξει ενα χ στο περιθωριο να μην φαινεται και τελειωσε αμα ειναι συνενοημενος...Ευχαριστω παντως ρε παιδια,το εκτιμω αυτο μου εφυγε οχι ενα βαρος,ενα βουνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Συγνωμη κιολας,δηλαδη ο επιτηρητης πρεπει να βλεπει τι καθε παπαρια που γραφει ο καθε μαθητης?η' απλως να τον επιτηρει?μηπως να διαβαζε και ολη την εκθεση για να δει μην αναφερει πουθενα το ονομα του ο χαζος μαθητης?εγω φιλε μου πιστευω πως θα σε μηδενισουν...αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Συγνωμη κιολας,δηλαδη ο επιτηρητης πρεπει να βλεπει τι καθε παπαρια που γραφει ο καθε μαθητης?η' απλως να τον επιτηρει?μηπως να διαβαζε και ολη την εκθεση για να δει μην αναφερει πουθενα το ονομα του ο χαζος μαθητης?εγω φιλε μου πιστευω πως θα σε μηδενισουν...αυτα...

Kαλά τι του λες του παιδιού;Είναι δυνατόν;;;;
Και ναι η δουλειά του επιτηρητή είναι να βλέπει αν υπάρχει κάποιο εμφανές σημάδι που μπορεί να αποκαλύψει το όνομα του μαθητή.Ρώτα αν θες κάποιον καθηγητή σου.

Ό,τι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Ο βλακας ο επιτηρητης δεν εκανε τιποτα παρολο που το ειδε !! και νταξει το γραπτο μου ειναι αριστο τοσο στις απαντησεις οσο και στην εμφανιση δεν νομιζω να νομιζει οτι ειμαι κανας βλακας...Για το διαδικτυο του εγραψα πραγματα που δεν θα εχει ξαναακουσει ποτε του! αλλα τελοςπαντων,εγω ηρεμησα τωρα,αμα γινει κατι ειμαι 18 χρονον κατευθειαν μηνυση θα φανε και ο επιτηρητης και στο σχολειο που δεν μας ειπε τιποτα για αυτο...και ΟΝΤΩΣ δεν μας ειπε γιατι το σιγουρεψα κι απο αλλους...Και ρε παιδια μην ακουω μλκιες τωρα,αμα ηθελε καποιος να κανει "νοημα" μεσο του γραπτου του μπορουσε να κανει κατι καλυτερο απο το ΠΙΟ προφανες,δηλαδη να γραψει το ονομα του,μπορει να πεταξει ενα χ στο περιθωριο να μην φαινεται και τελειωσε αμα ειναι συνενοημενος...Ευχαριστω παντως ρε παιδια,το εκτιμω αυτο μου εφυγε οχι ενα βαρος,ενα βουνο...

Ρε φιλαράκι, κοντεύουν να τελειώσουν οι πανελλήνιες και ακόμη τα ίδια λες; Εντάξει είπαμε έκανες μαλακία κι έγραψες το όνομα σου στο τέλος, από και και πέρα το αν έγραψες πράγματα "που δεν θα έχει ξανακούσει ποτέ του" ή αν θα ρίξεις "μηνύσεις" από δω και από εκεί, μας το είπες μια, μας τα είπες δύο, ε νισάφι πια. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top