Βοήθεια/Απορίες για πανελλήνιες και απολυτήριο

λεανδρος

Νεοφερμένος

Ο λεανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οχι λεω οτι το εβαλα στο τελος της εκθεσης,ειπα ευχαριστω που με ακουσατε, λεανδρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μία κοπέλα από το φροντιστήριό μου, έγραψε "Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας, (και το όνομά της)".
Το αντιλήφθηκε όταν πήγε στο σπίτι και πήρε τηλέφωνο το διευθυντή του σχολείου και της το έσβησε.Αυτό κανονικά είναι δουλειά των επιτηρητών :/:

Μακάρι να μη σε μηδενίσουν.Είναι κρίμα για την ανευθυνότητα άλλου να την πληρώσεις εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,στην εκθεση στο τελεος εγραψα το ονομα μου...Κανεις δεν μου ειχε πει οτι απαγορευεται...Ειμαι μαθητης του 19 και κινδυνευω με μηδενισμο να χασω το πολυτεχνιο...Τι θα κανω ;; Αν καποιος μπορει να με βοηθησει παρακαλω ας το κανει με καποιο τροπο...Δεν μπορω να κοιμηθω 1 μια βδομαδα τωρα....

Μα καλά, αφού ήταν ομιλία;;; Ένα ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας λέμε, ή γενικά απλές ευχαριστίες..εσύ γιατί το έβαλες το όνομα, αφού δε κολλούσε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μα καλά, αφού ήταν ομιλία;;; Ένα ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας λέμε, ή γενικά απλές ευχαριστίες..εσύ γιατί το έβαλες το όνομα, αφού δε κολλούσε;;

Ε καλά πάνω στο άγχος πολλά κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τοσο παραξενο ονομα ,μην φοβασαι ,το πιθανοτερο ειναι να πιστευουν οτι εβαλες ενα περιεργο οτι σου κατεβηκε δικο σου,παντως μιλα και μετον διευθυντη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεανδρος

Νεοφερμένος

Ο λεανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ε βλακεια μου πανω στο αγχος...τωρα εγινε αυτο δεν εχει νοημα να το συζηταμε...Απλα θελω να δω αν υπαρχει περιπτωση να μην με μηδενισουν η να κανω κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Μία κοπέλα από το φροντιστήριό μου, έγραψε "Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας, (και το όνομά της)".
Το αντιλήφθηκε όταν πήγε στο σπίτι και πήρε τηλέφωνο το διευθυντή του σχολείου και της το έσβησε.Αυτό κανονικά είναι δουλειά των επιτηρητών :/:

Μακάρι να μη σε μηδενίσουν.Είναι κρίμα για την ανευθυνότητα άλλου να την πληρώσεις εσύ!

νομίζω ότι αυτό που έκανε η κοπέλα και ο διευθυντής απαγορεύεται από τον νόμο...Αν ήταν ο καθένας θα έπαιρνε τηλέφωνο τον διευθυντή και θα διόρθωνε τυχόν λάθη μας..Από την στιγμή που δίνεις την κόλλα, δε μπορείς/δικαιούσαι να κάνει τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
νομίζω ότι αυτό που έκανε η κοπέλα και ο διευθυντής απαγορεύεται από τον νόμο...Αν ήταν ο καθένας θα έπαιρνε τηλέφωνο τον διευθυντή και θα διόρθωνε τυχόν λάθη μας..Από την στιγμή που δίνεις την κόλλα, δε μπορείς/δικαιούσαι να κάνει τίποτα

Tι λες;;;;;;;;
Αμα ο καθένας έγραφε το όνομά του και είχα εγώ πχ ένα άτομο στους βαθμολογητές θα μου έβαζε 20 κατευθείαν!!!!!!Το κάνουν για να μείνουν αδιάβλητες οι Πανελλήνιες!Όχι γιατί μας αγαπάνε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεανδρος

Νεοφερμένος

Ο λεανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδια οχι ασχετα παρακαλω...αν καποιος εχει να μου πει κατι να το πει γιατι τα εχω παιξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,στην εκθεση στο τελεος εγραψα το ονομα μου...Κανεις δεν μου ειχε πει οτι απαγορευεται...Ειμαι μαθητης του 19 και κινδυνευω με μηδενισμο να χασω το πολυτεχνιο...Τι θα κανω ;; Αν καποιος μπορει να με βοηθησει παρακαλω ας το κανει με καποιο τροπο...Δεν μπορω να κοιμηθω 1 μια βδομαδα τωρα....
Μην ανησυχείς. Δεν υπάρχει κίνδυνος μηδενισμού. Μας έχουν πει οι διορθωτές ότι αρκετές φορές συμβαίνει κάτι τέτοιο από κάποια (δεν φταίω εγώ, έτσι είπανε) ...χαζά. Άμα δουν όνομα στο βαθμολογικό, το σβήνουν και δίνουν το γραπτό σε άλλον διορθωτή. Κανένα πρόβλημα δεν υπάρχει. Κοιμήσου λοιπόν ήσυχος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ρε παιδια οχι ασχετα παρακαλω...αν καποιος εχει να μου πει κατι να το πει γιατι τα εχω παιξει...

Γιατί δεν έκανες κάτι εκείνη τη στιγμή;
Έχει περάσει 1 εβδομάδα και νομίζω πως η διόρθωση έχει ξεκινήσει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ε βλακεια μου πανω στο αγχος...τωρα εγινε αυτο δεν εχει νοημα να το συζηταμε...Απλα θελω να δω αν υπαρχει περιπτωση να μην με μηδενισουν η να κανω κατι

Δεν πιστεύω να στο μηδενίσουν! Θα είναι πολύ υπερβολικό αν το κάνουν!! Μην ανησυχείς...είμαι σίγουρος ότι δεν θα το προσέξουν καν.
Και να στο μηδενήσουν εσύ θα έχεις την δικαιολογία ότι δεν στο είπε κανείς οπότε θα μπορείς δίκαια να διαμαρτηρηθείς και να βρείς το δίκιο σου. Δεν χάνεται έτσι το Πολυτεχνείο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Tι λες;;;;;;;;
Αμα ο καθένας έγραφε το όνομά του και είχα εγώ πχ ένα άτομο στους βαθμολογητές θα μου έβαζε 20 κατευθείαν!!!!!!Το κάνουν για να μείνουν αδιάβλητες οι Πανελλήνιες!Όχι γιατί μας αγαπάνε....

κάτσε ρε, δηλαδή είναι δίκαιο για τους άλλους αυτό που έκανε η κοπέλα;
Μα στις πανελλήνιες κρινόμαστε από τα λάθη ή τις σωστές απαντήσεις που δίνουμε. Η κοπέλα έκανε λάθος, λόγω απροσεξίας, αλλά έκανε λάθος και δικαιούται να πάρει τον ανάλογο βαθμό. Και εγώ σε όλα τα μαθήματα, πήγαινα σπίτι και έλεγα "να, εκεί έκανα λάθος γιατί ήμουν βιαστική" αλλά δε παίρνω τον διευθυντή τηλέφωνο για να μου σώσει τον βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Καλά οι επιτηρητές τι σκατά κάνουν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεανδρος

Νεοφερμένος

Ο λεανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οντως στο ειπαν αυτο αδερφε γιατι αμα ειναι πραγματικα ετσι δεν φανταζεσαι ποσο με σωζεις.Εισαι σιγουρος οτι το ειπε διορθωτης ;;

Ο ΒΛΑΚΑΣ Ο ΕΠΙΤΗΡΗΤΗΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΒΑΖΕ Χ ΣΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ !! αμα με μηδενισουν θα παω σπιτι του να του ριξω μολοτοφ μα το θεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τι ηλίθιος κι αυτός.
Τέσπα, πολύ αυστηρά τα βλέπουμε όλα. Πιστεύω πως δεν θα το λάβουν καν υπόψιν τους, θα υποθέσουν πως έβαλες πλαστό όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
κάτσε ρε, δηλαδή είναι δίκαιο για τους άλλους αυτό που έκανε η κοπέλα;
Μα στις πανελλήνιες κρινόμαστε από τα λάθη ή τις σωστές απαντήσεις που δίνουμε. Η κοπέλα έκανε λάθος, λόγω απροσεξίας, αλλά έκανε λάθος και δικαιούται να πάρει τον ανάλογο βαθμό. Και εγώ σε όλα τα μαθήματα, πήγαινα σπίτι και έλεγα "να, εκεί έκανα λάθος γιατί ήμουν βιαστική" αλλά δε παίρνω τον διευθυντή τηλέφωνο για να μου σώσει τον βαθμό.

Mα σου εξήγησα οτι αυτό γίνεται για να μείνουν και καλά αδιάβλητες οι Πανελλήνιες.
Ο διευθυντής έκανε αυτό που ο άσχετος επιτηρητής δεν έκανε και θα την έπαιρνε στο λαιμό του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεανδρος

Νεοφερμένος

Ο λεανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μακαρι γιατι εχω γραψει σε ολα πανω απο 17 και αμα χασω την εκθεση ολα τσαμπα...του χρονου παλι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ρε συ, αν είναι τόσο ζωα ώστε να σου μηδενίσουν την έκθεση τότε τι να πω...
Κανονικά δεν θα έπρεπε να σου αφαιρέσουν βαθμό, εφόσον πρέπει να γράφεις και όνομα από κάτω σε μία έκθεση τέτοιου είδους. Ίσως σου αφαιρέσουν μία, δύο μονάδες στη χειρότερη, αν και δεν το πιστεύω.
Τέλος πάντων μην το σκέφτεσαι, κοίτα να γράψεις καλά στο τελευταίο μάθημα που έμεινε και θα δεις ότι δεν θα έχεις προβλημα. Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,στην εκθεση στο τελεος εγραψα το ονομα μου...Κανεις δεν μου ειχε πει οτι απαγορευεται...Ειμαι μαθητης του 19 και κινδυνευω με μηδενισμο να χασω το πολυτεχνιο...Τι θα κανω ;; Αν καποιος μπορει να με βοηθησει παρακαλω ας το κανει με καποιο τροπο...Δεν μπορω να κοιμηθω 1 μια βδομαδα τωρα....

Μην αγχώνεσαι. Δεν πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top