Βοήθεια/Απορίες/Ιδέες στην Έκθεση

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι. Παραγωγική, επαγωγική και (σπάνια) αναλογική.

ευχαριστω πολυ!!! :)

Να τα προσεχεις αυτα στην έκθεση... όπως σε ρωταει έτσι να απαντάς.Δηλαδη αμα ζητάει συλλογισμο θα γραφεις ''Ο συλλογισμος της παραγράφου είναι ο εξης... '' ενω οταν λεει για συλλογιστικη πορεια αντιστοιχα ''Η συλλογιστικη πορεια... '' ;)

ναι θα τα προσεχω,πραγματικα ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoelev

Νεοφερμένος

Η Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μια καθηγήτρια μου είπε ότι στην περίληψη και στην έκθεση δε μετράμε στις λέξεις τα άρθρα......Ισχύει αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goshawk

Νεοφερμένος

Ο Goshawk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μην μετρατε λεξεις δεν θα κατσει κανενας διορθωτης να τις μετρησει..Στην εκθεση μου στις πανελληνιες ενω νομιζω λεει 500-600 εγω εγραψα γυρω στις 1200 και απο εκθεση δεν μου εκοψαν τιποτα.. 17,9 πηρα τελικα γιατι ειχα χασει απο τις ασκησεις. Στην περιληψη δεν μπορεις να γραψεις και παρα πολλα γιατι τοτε θα αναφερεις πραγματα που δεν πρεπει οποτε ειναι λαθος.. Επισης στην περιληψη μου στις πανελληνιες ειχα γραψει γυρω στις 150. Μην κοιτατε λεξεις στην εκθεση ειδικα, γραψτε οτι θελετε να γραψετε. Μην γεμισετε και 10 σελιδες απλα μην κοβετε πραγματα απτην εκθεση που ειναι σωστα γιατι φοβαστε μην ξεπερασετε τις 500-600 λεξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Τα μετράμε κι αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μια καθηγήτρια μου είπε ότι στην περίληψη και στην έκθεση δε μετράμε στις λέξεις τα άρθρα......Ισχύει αυτό; :hmm:

Οι καθηγητες μου παντως ή δεν μετρουσαν καθολου τα αρθρα ή μετρουσαν για καθε 3-4(-5) αρθρα μια λεξη..Αναλογα το ατομο που σε διορθωνει παντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Οχι τα μετραμε ολα. Στην περιληψη μην κατσεις 1-1 να μετρας, απλως να ξερεις περιπου που κυμαινεσαι. Μεχρι 20 λεξεις παραπανω να γραψεις θα κανουν τα στραβα ματια, ωστοσο οσο πιο πιστα στο οριο τοσο το καλυτερο. Στην εκθεση δεν υπαρχει ανωτατο οριο. Το ελεγα και πριν τις εξετασεις, φανηκε και εκ του αποτελεσματος. Εγραψα 4 σελιδες γεματες, δηλαδη 900-1000 περιπου λεξεις. Φυσικα δεν τις μετρησα 1-1 αλλα καπου τοσο βγαινει. Το αποτελεσμα ηταν καλτερος βαθμος στο περιεχομενο, αφου ειχα συμπεριλαβει πολλα επιχειρηματα. Βεβαια εννοειται πως το παραπανω δεν σημαινει και καλυτερα. Ενας φιλος μου εγραψε 3μιση σελιδες και πηρε 13,7... Σημασια εχει τι γραφεις, πως το γραφεις και πως το υποστηριζεις. Η ποσοτητα θα ερθει απο μονη της. Σε συμβουλευω ολη τη χρονια να γραφεις πιστα με το χρονο ενα 3ωρο διαγωνισμα. Στο τελος το χερι σου θα εχει στρωσει. Να σημειωσω πως οριακα προλαβα και ξεσκιστηκα στο γραψιμο το 3ωρο αυτο. Με ειχαν αγχωσει αλλα παιδια εδω περα, μια μαλιστα μου ελεγε οτι στο Ηρακλειο Κρητης κοβουν ενα μοριο για καθε 50 λεξεις παραπανω. Τα γραπτα μας πηγαν στο Ηρακλειο και τελικα πηρα 18...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Οχι τα μετραμε ολα. Στην περιληψη μην κατσεις 1-1 να μετρας, απλως να ξερεις περιπου που κυμαινεσαι. Μεχρι 20 λεξεις παραπανω να γραψεις θα κανουν τα στραβα ματια, ωστοσο οσο πιο πιστα στο οριο τοσο το καλυτερο. Στην εκθεση δεν υπαρχει ανωτατο οριο. Το ελεγα και πριν τις εξετασεις, φανηκε και εκ του αποτελεσματος. Εγραψα 4 σελιδες γεματες, δηλαδη 900-1000 περιπου λεξεις. Φυσικα δεν τις μετρησα 1-1 αλλα καπου τοσο βγαινει. Το αποτελεσμα ηταν καλτερος βαθμος στο περιεχομενο, αφου ειχα συμπεριλαβει πολλα επιχειρηματα. Βεβαια εννοειται πως το παραπανω δεν σημαινει και καλυτερα. Ενας φιλος μου εγραψε 3μιση σελιδες και πηρε 13,7... Σημασια εχει τι γραφεις, πως το γραφεις και πως το υποστηριζεις. Η ποσοτητα θα ερθει απο μονη της. Σε συμβουλευω ολη τη χρονια να γραφεις πιστα με το χρονο ενα 3ωρο διαγωνισμα. Στο τελος το χερι σου θα εχει στρωσει. Να σημειωσω πως οριακα προλαβα και ξεσκιστηκα στο γραψιμο το 3ωρο αυτο. Με ειχαν αγχωσει αλλα παιδια εδω περα, μια μαλιστα μου ελεγε οτι στο Ηρακλειο Κρητης κοβουν ενα μοριο για καθε 50 λεξεις παραπανω. Τα γραπτα μας πηγαν στο Ηρακλειο και τελικα πηρα 18...

Αν πραγματικα εγραψες 1000 λεξεις και δεν σου εκοψαν μορια το θεωρω απαραδεκτο.Η εκφωνηση τονιζει το οριο λεξεων,και καποια λογικη αποκλιση παραβλεπεται.Αλλα το να γραψεις διπλασια εκθεση,για μενα τουλαχιστον,δειχνει ειτε οτι θες να κανεις επιδειξη ή οτι δεν διαβαζεις την εκφωνηση και τα ζητουμενα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ναι ειδικα στην έκθεση δεν υπάρχει ανώτατο όριο ένας φίλος μου έγραψε πανω απο 900 λεξεις και πηρε 19. Εγώ έγραψα γυρω στις 950 και είχα χάσει πολλά απο ασκησεις και πηρα 17. Στην παράγραφο επίσης είναι χαλαρά τα πράγματα αν είστε καμια 40αρια λέξεις παραπανω είστε μια χαρά. Στην περίληψη εξ' ορισμού να είστε πιο προσεκτικοί αλλά για 20 λέξεις παραπάνω δεν χάνεται τιποτα(ο φίλος μου με το 19 είχε γραψει 40 λεξεις παραπανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Για να είσαι σίγουρη, να θυμάσαι ότι μπορείς να γράψεις +-20 λέξεις στην περίληψη και +-100 λέξεις στην έκθεση. Τώρα,αν γράψεις παραπάνω ή λιγότερο και πάρεις καλό βαθμό,μάλλον έπεσες σε...καλό (για εσένα) διορθωτή. Συμφωνώ όμως με τον Σωτήρη από πάνω. Tι λέτε ρε παιδιά,1000 λέξεις στην έκθεση και 40 παραπάνω στην περίληψη και δεν σας κόβουν τίποτα; Εγώ τόσα χρόνια γιατί δεν τα ήξερα αυτά, να γράψω παραπάνω ιδέες να φανώ έξυπνη; :whistle: Εμείς δηλαδή γιατί προσπαθούμε να είμαστε στο όριο που ξεκάθαρα διατυπώνεται στην εκφώνηση και οι άλλοι να γράφουν τα διπλάσια και να μην τους κόβουν τίποτα; Εντελώς άδικο. Αν είναι έτσι, ας μην δίνουν καν το όριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Για να είσαι σίγουρη, να θυμάσαι ότι μπορείς να γράψεις +-20 λέξεις στην περίληψη και +-100 λέξεις στην έκθεση. Τώρα,αν γράψεις παραπάνω ή λιγότερο και πάρεις καλό βαθμό,μάλλον έπεσες σε...καλό (για εσένα) διορθωτή. Συμφωνώ όμως με τον Σωτήρη από πάνω. Tι λέτε ρε παιδιά,1000 λέξεις στην έκθεση και 40 παραπάνω στην περίληψη και δεν σας κόβουν τίποτα; Εγώ τόσα χρόνια γιατί δεν τα ήξερα αυτά, να γράψω παραπάνω ιδέες να φανώ έξυπνη; :whistle: Εμείς δηλαδή γιατί προσπαθούμε να είμαστε στο όριο που ξεκάθαρα διατυπώνεται στην εκφώνηση και οι άλλοι να γράφουν τα διπλάσια και να μην τους κόβουν τίποτα; Εντελώς άδικο. Αν είναι έτσι, ας μην δίνουν καν το όριο.
Στο φροντ μου έκοβαν στις πανελλήνιες οχι :p (Κυριως για περιληψη παραγραφο για εκθεση δεν μου λεγαν τιποτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Για να είσαι σίγουρη, να θυμάσαι ότι μπορείς να γράψεις +-20 λέξεις στην περίληψη και +-100 λέξεις στην έκθεση. Τώρα,αν γράψεις παραπάνω ή λιγότερο και πάρεις καλό βαθμό,μάλλον έπεσες σε...καλό (για εσένα) διορθωτή. Συμφωνώ όμως με τον Σωτήρη από πάνω. Tι λέτε ρε παιδιά,1000 λέξεις στην έκθεση και 40 παραπάνω στην περίληψη και δεν σας κόβουν τίποτα; Εγώ τόσα χρόνια γιατί δεν τα ήξερα αυτά, να γράψω παραπάνω ιδέες να φανώ έξυπνη; :whistle: Εμείς δηλαδή γιατί προσπαθούμε να είμαστε στο όριο που ξεκάθαρα διατυπώνεται στην εκφώνηση και οι άλλοι να γράφουν τα διπλάσια και να μην τους κόβουν τίποτα; Εντελώς άδικο. Αν είναι έτσι, ας μην δίνουν καν το όριο.
Ώπα για την περίληψη μην παρεξηγηθώ, πρέπει να είσαι πολύ πιστά στο όριο. (να μην τρελαίνεσαι όμως) Στην έκθεση πράγματι δεν υπάρχει ανώτατο όριο. Μου το είχε εξηγήσει και η καθηγήτριά μου. Η οδηγία που τους έρχεται για την έκθεση είναι πως στο παραπάνω δεν κόβουμε αλλά ίσα ίσα το επιβραβεύουμε. Αυτοί αμάν κάνουν για να δούν εκθέσεις που να φτάνουν στο όριο... Αλλά και πάλι σημασία κυρίως έχει τι γράφεις και ο τρόπος που τα γράφεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goshawk

Νεοφερμένος

Ο Goshawk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Στην περιληψη πρεπει να εισαι πιστα στο οριο γιατι αν γραψεις πολλα θα γραψεις πραγματα που δεν χρειαζονται και θα σου κοψουν..Στην εκθεση δεν κοβουν απο πολλες λεξεις αυτο ειναι σιγουρο και εγω φοβομουν γιατι εγραψα παρα πολλες και μαλιστα οταν τελιωσα μετρησα ακριβως λεξεις (1200 περιπου) και σκεφτομουν να σβησω με Χ καμια παραγραφο αλλα τελικα το αφησα.. Σημασια εχει οτι γραφεις να το γραφεις σωστα. Και για αυτες τις εκθεσεις της 3ης λυκειου σε ορισμενα θεματα σαν αυτο που επεσε φετος γραφεις ευκολα πολλες λεξεις γιατι ειναι γενικο θεμα.. Αρα αυτο που ειπα και πριν : μην γραφετε 10 σελιδες, αλλα και μην κοβετε σωστα πραγματα γιατι σας λεει 600 λεξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ο καθηγητής που μου κάνει ιδιαίτερα είναι συντονιστής στο δεύτερο μεγαλύτερο βαθμολογικό κέντρο της Ελλάδας. Κάνει δηλαδή τις αναβαθμολογήσεις, βοηθάει τους συναδέλφους του όταν έχουν απορίες στην βαθμολόγηση ενός γραπτού, επιλύει τα θέματα κτλ Αυτό που μου έχει πει είναι ότι όσο αναφορά την περίληψη + - (βέβαια το - δεν νομίζω να παίζει) 10 λέξεις είναι ένα τελείως επιτρεπτό νούμερο. Όσο για την έκθεση και 700 λέξεις όταν μιλάμε για Γ' λυκείου είναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ καλοδεχούμενες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εμείς εδώ παλεύουμε να φτάσουμε το όριο στην 1,5 ώρα και εσείς λέτε και για παραπάνω...

Το όριο πρέπει να τηρείται τώρα το τι λέει ο καθένας είναι βλακεία, α εμένα δεν μου έκοψαν που έγραψα 1500 λέξεις, ηρεμία δεν παίζει ρόλο, να ακούσεις κάτι τέτοιο και μετά να σε πετσοκόψουν στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εμείς εδώ παλεύουμε να φτάσουμε το όριο στην 1,5 ώρα και εσείς λέτε και για παραπάνω...
Είναι αρχή ακόμα. Μέχρι τον Μάιο θα σπάσει το χέρι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σε μια άσκηση στην έκθεση λέει να σχολιασω ένα απόσπασμα,θέλει κατι συγκεκριμένο; ή μπορώ απλά να αναφέρω την γνώμη μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σε μια άσκηση στην έκθεση λέει να σχολιασω ένα απόσπασμα,θέλει κατι συγκεκριμένο; ή μπορώ απλά να αναφέρω την γνώμη μου?

Θα ξεκινας γραφοντας "Ειναι αληθεια οτι..." ή "Αρκει να κοιταξει κανεις γυρω του και θα παρατηρησει οτι..." και υστερα θα υποστηριζεις το αποσπασμα που σου δοθηκε για σχολιασμο. Δεν θα αντιγραφεις αυτουσιο το αποσπασμα αλλα θα το αποδιδεις με δικα σου λογια και υστερα θα υποστηριζεις τη θεση αυτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα ξεκινας γραφοντας "Ειναι αληθεια οτι..." ή "Αρκει να κοιταξει κανεις γυρω του και θα παρατηρησει οτι..." και υστερα θα υποστηριζεις το αποσπασμα που σου δοθηκε για σχολιασμο. Δεν θα αντιγραφεις αυτουσιο το αποσπασμα αλλα θα το αποδιδεις με δικα σου λογια και υστερα θα υποστηριζεις τη θεση αυτη :)

Εμάς στο φροντ μας έλεγαν να μην ξεκινάμε έτσι γιατι ειναι αρκετά συνηθισμενη εισαγωγή και κουραζει :hmm: Εγω σε τέτοιες περιπτωσεις θα εκανα μια θεματική περίοδο με μια σύντομη, γενική αναφορά στο απόσπασμα και στη συνέχεια θα το απέδιδα και εγω με δικά μου λόγια. Για να δίνει ένα απόσπασμα, σημαίνει οτι θέλει να του δείξεις αν κατεβαίνεις τι εννοεί ο συγγραφέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εμάς στο φροντ μας έλεγαν να μην ξεκινάμε έτσι γιατι ειναι αρκετά συνηθισμενη εισαγωγή και κουραζει :hmm: Εγω σε τέτοιες περιπτωσεις θα εκανα μια θεματική περίοδο με μια σύντομη, γενική αναφορά στο απόσπασμα και στη συνέχεια θα το απέδιδα και εγω με δικά μου λόγια. Για να δίνει ένα απόσπασμα, σημαίνει οτι θέλει να του δείξεις αν κατεβαίνεις τι εννοεί ο συγγραφέας.

Και παλι ομως ειναι η σιγουρη μεθοδος... πως μπορει να κουραζει το "ειναι αληθεια οτι.." ? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εννοώ ότι είναι συνηθισμένη και επειδή πολλά παιδιά αρχίζουν έτσι, οι διορθωτες θα κουραστουν αν δεν δουν τίποτα πρωτότυπο. Δεν είναι λαθος,αλλα συνηθισμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top