Βιντεοπαιχνίδια

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχετε ακούσει καθόλου φήμες για κυκλοφόρηση Fallout 4 ? :hmm:

Προς το παρόν δεν υπάρχει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να ανακοινώσουν κανένα καλό παιχνίδι εκεί στη Ubisoft

Let me guess LET ME GUESS!! Beyond good and evil 2!!!! :xtipao:

Δες και το From Dust πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτό το The witcher 2 δεν παίζεται. Κάνω 2 βήματα στο δάσος και μου την πέφτουνε 10 nekkers και πεθαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτό το The witcher 2 δεν παίζεται. Κάνω 2 βήματα στο δάσος και μου την πέφτουνε 10 nekkers και πεθαίνω...
Δεν είναι καλό παιχνίδι, δηλαδή:P

Πιστεύω, ότι θα υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνεις προηγουμένως, ώστε να τους ξεφύγεις:worry: Δεν το έχω παίξει το παιχνίδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν είναι καλό παιχνίδι, δηλαδή:P

Πιστεύω, ότι θα υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνεις προηγουμένως, ώστε να τους ξεφύγεις:worry: Δεν το έχω παίξει το παιχνίδι:P

καλό είναι... για τους πωρωμένους hardcore παίχτες. Σοβαρά, όσοι δεν παίζετε 5 ώρες την μέρα RGP στο πιο δύσκολο επίπεδο... ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΤΟ THE WITCHER 2 :P
Όταν λέμε είναι δύσκολο.. το εννοούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δεν είναι ο σκληρός το πρόβλημα, άλλα η κάρτα μνήμης (1 GB RAM) και η κάρτα γραφικών 128MB (ξέρω, ξέρω "που πας με τέτοιον υπολογιστή;"). Αυτός είναι ο κύριος υπολογιστής μου, κιόλας (Windows Vista).

μια ram είναι φτηνή και εύκολη στην εγκατάσταση. κάνει γύρω στα 15ευρώ η 2 gb(αν θυμάμαι καλά) μπαίνει εύκολα δίπλα στην παλιά σου(συνολικά θα έχεις 3 gb) και θα δείς μεγάλη διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
μια ram είναι φτηνή και εύκολη στην εγκατάσταση. κάνει γύρω στα 15ευρώ η 2 gb(αν θυμάμαι καλά) μπαίνει εύκολα δίπλα στην παλιά σου(συνολικά θα έχεις 3 gb) και θα δείς μεγάλη διαφορά.
Δεν είναι η RAM το πρόβλημα, όσο είναι η κάρτα γραφικών:P Εξάλλου, η άλλη υποδοχή της RAM είναι χαλασμένη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τα δικά μου αγαπημένα παιχνίδια στον υπολογιστή είναι το pro 11 και grand theft auto: episodes from liberty city αλλά κυρίως pro 11!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πώς γίνεται ρε σεις να λιώνετε στο pro; Where's the need for storytelling?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Παιδες παίζει κανείς WoW? Έχω να παίξω από το Burning Crusade και λέω να επιστρέψω.....( αυτήν την φορά δεν θα καίγομαι τόσο πολύ :P)Εχει αλλάξει πολύ το παιχνίδι? Επίσης λέω να συνεχίσω arena οπότε αν έχετε, προτείνετε κανεναν καλό PvP server να ξεκινήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Παιδες παίζει κανείς WoW? Έχω να παίξω από το Burning Crusade και λέω να επιστρέψω.....( αυτήν την φορά δεν θα καίγομαι τόσο πολύ :P)Εχει αλλάξει πολύ το παιχνίδι? Επίσης λέω να συνεχίσω arena οπότε αν έχετε, προτείνετε κανεναν καλό PvP server να ξεκινήσω..

Έχει αλλάξει αρκετά, ναι (σκέψου ότι έχουν βγει άλλα 2 expansion). Για pvp server δεν ξέρω πολλά, πάντως όταν τα κοίταγα εγώ ο πιο pvp hardcore στην Ευρώπη θεωρούνταν ο Stromscale. Καλό arena partner πάντως έχω την εντύπωση σε κάθε high pvp server θα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Έχει αλλάξει αρκετά, ναι (σκέψου ότι έχουν βγει άλλα 2 expansion). Για pvp server δεν ξέρω πολλά, πάντως όταν τα κοίταγα εγώ ο πιο pvp hardcore στην Ευρώπη θεωρούνταν ο Stromscale. Καλό arena partner πάντως έχω την εντύπωση σε κάθε high pvp server θα βρεις.
Οκ φιλος ευχαριστω πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λέω να πάρω το Red Dead Redemption...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
lineage ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το inFamous. Τι mindfuck ήταν αυτό στο τέλος ρε, παιχνιδάρα. Good campaign στο normal. Τώρα πάμε evil campaign στο hard για platinum πάντα.

Later.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Empire total war - Shogun total war με έμφαση στο πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τέλος και το evil campaign. Μένει το platinum τώρα. Πόσο, μια βδομάδα; Ε, εκεί περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εσύ είσαι καλός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καμένος βασικά. :P

Δεν ξέρω αν θα βγει σε μια βδομάδα αλλά τόσο το κόβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ε είσαι και απόφοιτος :redface:
Με τι ψυχή θα παίζουμε εμείς που οδεύουμε στην κόλαση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top