Βιντεοπαιχνίδια

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ο χειρισμός του ήταν κάπως... κβαντισμένος.
Προχωρούσε/πηδούσε κτλ στάνταρ αποστάσεις.
Εμένα για αυτό το λόγο μου άρεσε, επειδή μπορούσες να ελέγχεις τον prince πολύ εύκολα και το έκανε περισσότερο adventure, παρά action.

Το έπαιζα σε έναν 8088 νομίζω :P

Δεν το έχω παίξει πάνω από 10 λεπτά, αλλά ήταν αρκετά να θέλω να το κλείσω.

Αχ, cult φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Στην έκδοση για υπολογιστή είχε χρόνο θυμάμαι που έπρεπε να βγει. Δεν θυμάμαι καν πόσος ήταν αυτός. :(
Cultiλα αλλα για την εποχή του ήταν πολύ ωραίο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Στην έκδοση για υπολογιστή είχε χρόνο θυμάμαι που έπρεπε να βγει. Δεν θυμάμαι καν πόσος ήταν αυτός. :(
Cultiλα αλλα για την εποχή του ήταν πολύ ωραίο παιχνίδι.

Κοίτα σε σχέση με άλλα παιχνίδια που βγήκαν εκείνο τον καιρό (βλ. megaman) δεν νομίζω να μπορούσε να κρατήσει και από ότι βλέπω κανείς δεν το ξέρει.

Άμα είναι τόσο καλό θα το παίξω ίσως δεν το θυμάμαι πολύ καλά. Αλλιώς θα σε κυνηγήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τα τοπ 5 αγαπημένα μου:

1. Portal 2 (PC)
2. Chicken Invaders 3
3. Super Mario Galaxy 2 (Wii)
4. Tomb Raider (PC) [Εξαιρείται το ΤR3]
5.The Sims 3 (PC) [ Mαζί με όλα τα ΕΡ)

Γενικά πιστεύω πως τα παιχνίδια που για να νικήσεις πρέπει να σκοτώσεις τα θεωρώ "αηδίες", διότι το μόνο που καταφέρνουν είναι να μας κάνουν μόνο ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ, προσφέροντας δήθεν "διασκέδαση". Ώρα να ξυπνάμε σιγά-σιγά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Call of Duty 4,Modern warfare 2, Call of Duty World at war,Call of Duty Black Ops(online)(πορωση)
Pro Evοlution Soccer 2011(με την παρεα)

αφου ειναι ολα ψευτικα ρε πως θα μας κανουν εγκληματιες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αφου ειναι ολα ψευτικα ρε πως θα μας κανουν εγκληματιες???
μη σε απασχολεί καθόλου έχουν τον τρόπο τους αυτοί... Πόσα παιδιά νεαρής ηλικίας στην Αμερική ξοδεύουν χίλιες ώρες παίζοντας τέτοια παιχνίδια και πάνε και αυτοκτονούν;; Δεν είναι μόνο τα οικογενειακά προβλήματα που προκαλούν αυτό το γεγονός... Βέβαια δεν θα ήθελα να φανώ προσβλητικός, εάν έγραψα κάτι στο άλλο μου σχόλιο ή σε αυτό, ζητώ ταπεινά συγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παιζω πσ3 , παιχνιδια οπως ratchet and clank, killzone 3, uncharted 2, και φυσικα call of duty.
Πρεπει να ειμαι εγκληματιας γιατι ολα σε βαζουν να σκοτωνεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πόσα παιδιά νεαρής ηλικίας στην Αμερική ξοδεύουν χίλιες ώρες παίζοντας τέτοια παιχνίδια και πάνε και αυτοκτονούν;;

Αλήθεια πόσα; :confused:

Το τι παίρνεις από κάθε φανταστική ιστορία είναι καθαρά δικό σου θέμα. Την ίδια κατάληξη μπορεί κάλλιστα να έχει κάποιος και με ένα βιβλίο, μη λέμε βλακείες τώρα. Η χρήση είναι το προϊόν, όχι αυτό καθαυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τώρα παίζω Fallout New Vegas. Γαμ** και δέρνει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μόνο hearts of iron 2, 3 .
Τώρα τελευταία βέβαια παίζω και το rulers of nations : geopolitical simulatοr 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Σεμινα εισαι κι εσυ φαν του ασσασινς κριντ :P
Τρομερα παιχνιδια ειναι.

ΥΓ τα παιδια στην Αμερικη αυτοκτονούν επειδη τους δερνουν στο σχολειο και εχουν προσβαση σε οπλα.
Τα βιντεοπαιχνιδια δεν εχουν σχεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Κατα κυριο λογο παιζω Manager, PES (become a legend παντα) και εχω παιξει και λιγο L4D !!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σεμινα εισαι κι εσυ φαν του ασσασινς κριντ :P
Ασε με ρε τρελαίνομαι ::redface:

:D

Τα βιντεοπαιχνιδια δεν εχουν σχεση...
Ίσως μπορεί να κάνουν τα παιδιά πιο επιθετικά, μέχρι εκεί το κόβω όμως :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αναμένουμε Ε3 να δούμε τη Νέα κονσόλα της Νιντέντο και τη Δημόσια Συγγνώμη της Σόνυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όσο η paradox δεν πάει στην Ε3 ενδιαφέρομαι μόνο για το hardware.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Όσο η paradox δεν πάει στην Ε3 ενδιαφέρομαι μόνο για το hardware.

Αυτή η έκθεση πρέπει έστω και για ΜΙΑ φορά να είναι ανοιχτή και στο ευρύ κοινό..:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αυτή η έκθεση πρέπει έστω και για ΜΙΑ φορά να είναι ανοιχτή και στο ευρύ κοινό..:(:(

Σε καμία περίπτωση οι ουρές θα είναι τεράστιες και κανείς δε θα ευχαριστηθεί τίποτα...

Για τους ανυπόμονους και καμμένους gamers ένα χρήσιμο link Please Enjoy!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λέτε να ανακοινώσουν κανένα ελαφρύ παιχνίδι για pc;:P

Πάλιωσε ο υπολογιστάκος μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λέτε να ανακοινώσουν κανένα ελαφρύ παιχνίδι για pc;:P

Πάλιωσε ο υπολογιστάκος μου:(

Εδώ θα έχουμε το reveal του Project Cafe και εσύ περιμένεις ελαφρύ παιχνίδι για τον Υπολογιστή;;; That's incredible! Shame on you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top