Βιντεοπαιχνίδια

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
τα περισσότερα παιχνίδια που παίζω είναι στο Xbox 360. καλά το φοβερό rpg Lost Odyssey είναι ένα από τα αγαπημένα μου φυσικά. Αλλά εδώ και καιρό έχω κολλήσει με το Orochi Worriors και το Samurai Warriors 2. Οι χαρακτήρες είναι βασισμένοι σε παλιούς που έχουν ζήσει, κυρίως Ιαπωνία. Τώρα στο Orochi Warriors αν ο Orochi είναι βασισμένος στον Orochimaru από το Naruto, δε το ξέρω. Επίσης με αρέσει και το Enchanted Arms αλλά αυτή η ηλίθια Queen of Ice με έχει σπάσει τα νεύρα. Δε μπορώ να την νικήσω. Τέσπα, είχα κόλλημα με Dead or Alive αλλά πια με έχει φύγει και εδώ και καιρό έπαιζα του Tony Hawk τα παιχνίδια. Πω, εν τω μεταξύ λέγαται για sims και εγώ έχω κάτι χρόνια να παίζω. Το πρώτο μου παιχνίδι ήταν αυτό, είναι και ειρηνικό βλέπεται σε μικρό τι θα δίνανε; Το πρώτο όμως....Τέλος πάντων, αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
SIMS 2

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Rome Total War
The Battle for Middle-Earth &The Rise of the Witch-King
Και...το θεϊκό,το ανεπανάληπτο,το συγκλονιστικό και με την καλύτερη μουσική...Call of Duty 4!:bravo:Από τα καλύτερα shooter που έχουν βγει και σ'αυτό συμβάλλει πάρα πολύ η μουσική του(Όχι ότι έχει σε άλλον τομέα κάνα πρόβλημα...)
Το εχω τερματισει στο PC αλλα μου φανηκε αρκετα μικρο σε διαρκεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Για να μην ανοίγω νέο thread δείτε μερικές εικόνες που τράβηξα από το Oblivion:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • food.jpg
    food.jpg
    187.9 KB · Εμφανίσεις: 112
  • scenery.jpg
    scenery.jpg
    121.5 KB · Εμφανίσεις: 98
  • scenery (2).jpg
    scenery (2).jpg
    204.5 KB · Εμφανίσεις: 104
  • treasure!!!.jpg
    treasure!!!.jpg
    252.6 KB · Εμφανίσεις: 113

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Για να μην ανοίγω νέο thread δείτε μερικές εικόνες που τράβηξα από το Oblivion:
Ωραιες!Μπορεις να μου γραψεις τις απαιτησεις του παιχνιδιου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Αυτές είναι οι απαιτήσεις που έχει δώσει η Bethesda για το original.

Recommended:
  • 3 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
  • 1 GB System RAM
  • ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series, or higher video card
Minimum System Requirements:
  • Windows XP
  • 512MB System RAM
  • 2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
  • 128MB Direct3D compatible video card
  • and DirectX 9.0 compatible driver;
  • 8x DVD-ROM drive
  • 4.6 GB free hard disk space
  • DirectX 9.0c (included)
  • DirectX 8.1 compatible sound card
  • Keyboard, Mouse
Supported Video Card Chipsets:
  • ATI X1900 series
  • ATI X1800 series
  • ATI X1600 series
  • ATI X1300 series
  • ATI X850 series
  • ATI x800 series
  • ATI x700 series
  • ATI x600 series
  • ATI Radeon 9800 series
  • ATI Radeon 9700 series
  • ATI Radeon 9600 series
  • ATI Radeon 9500 series
  • NVIDIA GeForce 7800 series
  • NVIDIA GeForce 6800 series
  • NVIDIA GeForce 6600 series
  • NVIDIA GeForce 6200 series
  • NVIDIA GeForce FX series
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Δεν είναι ιδαιέτερα βαρύ. Ειδικά εάν έχεις nVidia και γύρω στο 1 gb RAM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εχει κανεις το Crysis???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ. Και να σκεφτείς τρέχει με 7300GS & 1GB RAM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
στο high graphics???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εχει κανεις το Crysis???
εγώ....πολύ βαρύ (έχω ΚΟΡΥΦΗ κάρτα γραφικών, επεξεργαστή και RΑΜ...φαντάσου), αλλά ΤΕΛΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ γρααφικά, σενάριο κτλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Παίζει στο low αλλά το παιχνίδι είναι μάπα. Εγώ το έχω σπασμένο για αυτό παίζει σε τόσο άθλιο σύστημα. Μην το πάρεις, τσάμπα τα λεφτά σου. Καλύτερα να πα΄ρεις το Doom να δεις τι σημαίνει FPS ή κάποιο Half-Life ή το Team Fortress 2. ¨ολα αυτά τα έχω σπασμένα εκτός του oblivion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παίζει στο low αλλά το παιχνίδι είναι μάπα. Εγώ το έχω σπασμένο για αυτό παίζει σε τόσο άθλιο σύστημα. Μην το πάρεις, τσάμπα τα λεφτά σου. Καλύτερα να πα΄ρεις το Doom να δεις τι σημαίνει FPS ή κάποιο Half-Life ή το Team Fortress 2. ¨ολα αυτά τα έχω σπασμένα εκτός του oblivion.
ρε συ....τι λες???????? μιλαάμε για το ίδιο παιχνίδι;;;;;;;;;;; 1)είναι βαρύ
2)είναι ΤΖΑΜΑΤΟ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Σου δινω τον εξοπλισμο μου για να μου πεις αν θα τρεχει καλα:


Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 Ghz

Nvidia Geforce GT 256 MB

2 GB Memory

Windows XP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Φίλε μου είσαι παντελώς άσχετος από FPS με βάση τα λεγόμενά σου. Αλλιώς σημαίνει πως έχεις πάιξει μόπνο το Crysis. Παίξε τα υπόλοιπα που γράφω και θα δεις. Και για να παίξει τα παιχνίδι αυτά ο φίλος μας θα χρειαστεί κάνα χιλιάρι και βάλε. Οπότε θα πει μπαμπά σκάσε 100 ευρό για να παίξω ένα παιχνίδι που θα βαρεθώ σε μία εβδομάδα. Τι κάρτα ανέφερε λίγο χρονισμούς και μοντέλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ παίζω ότι έχει σχέση με αγώνες αυτοκινήτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Φίλε μου είσαι παντελώς άσχετος από FPS με βάση τα λεγόμενά σου. Αλλιώς σημαίνει πως έχεις πάιξει μόπνο το Crysis. Παίξε τα υπόλοιπα που γράφω και θα δεις. Και για να παίξει τα παιχνίδι αυτά ο φίλος μας θα χρειαστεί κάνα χιλιάρι και βάλε. Οπότε θα πει μπαμπά σκάσε 100 ευρό για να παίξω ένα παιχνίδι που θα βαρεθώ σε μία εβδομάδα. Τι κάρτα ανέφερε λίγο χρονισμούς και μοντέλο
δεν ξέρω το γούστω σου στα FPS, πάντως θα του πρότεινα το Quake, μόνο που επειδή είναι παλιό δεν έχει καλά γραφηκά....αλλά είναι πολύ καλό.....δεν ξέρω αν έχετε ακουστλα το unreal toyrnament...πώς σας φαίνεται; Και το far cry είναι πολύ καλό και το καινούργιο που βγαίνει θα είναι ακόμα καλύτερο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Από τη φράση και μόο δεν μου αρέσει λόγω γραφικών καταλαβαίνω ότι κοιτάς μόνο τα γραφικά, που είναι το μεγαλύτερο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Από τη φράση και μόο δεν μου αρέσει λόγω γραφικών καταλαβαίνω ότι κοιτάς μόνο τα γραφικά, που είναι το μεγαλύτερο λάθος.

ποιό απ'όλα δεν σου αρέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinoudi94

Νεοφερμένος

Η Rinoudi94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιζω Sims 2 φανατικα καθως εχω και πολλα expansions....
Βεβαια εχω DS με οσα final fantasy παιχνιδια εχουν κυκλοφορησει για DS και GBA, κανα δυο ακομα RPG, Mario, Kirby.... Γενικα ειμαι φαν των παιχνιδιων της Nintendo....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top