Βιντεοπαιχνίδια

TheTr00p3r

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω αυτον τον καιρο παιζω πολυ το Oblivion και καμια φορα το Crysis, με εχει πορωσει πολυ το πρωτο ομως.

Πως να μη με πορωσει οταν υπαρχουν γκομενετα σαν τον Lucien μμμ;; Πως να μη γινω δολοφονααααααααα;;;; :D:P

Κι εδώ πωρωμένος oblivionάκιας!:D Μου έχει καταστρέψει τη ζωή αυτό το παιχνίδι... Εν τω μεταξύ πήρα πρόσφατα καινούριο pc αλλά δεν έβαλα καλή VGA (GeForce 8400 @256) γιατί δεν σκόπευα να παίζω παιχνίδια. Έλα όμως που δεν είχα προβλέψει ότι θα κατέβαζα το Oblivion... Τώρα κολλάει αμα κάνω πως ανεβάζω τα video settings:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χεχ, κι εγω τωρα πηρα νεο πισι και το πηρα ειδικα για να παιζω παιχνιδια :D οπως καταλαβαινεις εχει τελεια γραφικα κτλ κτλ. Δεν παιζει να παρεις νεα καρτα; Κριμα ειναι!


(μη λες για κατεβασμα, σουτ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheTr00p3r

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Θα το σκεφτώ... είναι όντως κρίμα. Απλά ήλπιζα να κάνω κάτι πιο χρήσιμο από το να παίζω βιντεοπαιχνίδια στη φοιτητική μου ζωή... :p

Εμ... το κατέβασα από το πατάρι εννοούσα! :D (λέμε τώρα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θα το σκεφτώ... είναι όντως κρίμα. Απλά ήλπιζα να κάνω κάτι πιο χρήσιμο από το να παίζω βιντεοπαιχνίδια στη φοιτητική μου ζωή... :p

Εμ... το κατέβασα από το πατάρι εννοούσα! :D (λέμε τώρα...)

Μα η φοιτητικη ζωη δε μπορει να μη συνδιαστει με βιντεοπαιχνιδια!!!!!!!:D Ενταξει με καποιο οριο φυσικα, μη το χεσουμε. Προσωπικα δε σκοπευω να παραμελω τη σχολη, αλλα σιγουρα θα παιζω και παιχνιδια :D :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
call of duty 4 + age of empires 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πρώτο απ'όλα με διαφορά το Pro Evolution Soccer!!! Ε ρε κάτι ξενύχτια που χω ρίξει με παρέα μπροστά στην οθόνη με πιτσες και μπύρες πεταμένες στο πάτωμα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
far cry, pes, need for speed, gta iv, gran turismo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
far cry παιζω τωρα και ειμαι στην πρωτελευταια πιστα, πολυ παλουκι ρε παιδιμ και εχω ακουσει οτι η τελευταια ειναι ακομα πιο δυσκολη!! Εσυ το εχεις τερματισει το φαρ κράι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
εγω παιζω με φιλους μου multiplayer...

ειναι σαφως καλυτερο απο το καουντερ... το τερματισε παντως ενας φιλος μου. μου ειπε πως οντως ειναι πανδυσκολο... εγω το ειχα αρχισει, αλλα το παρατησα νωρις το single player...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α εγω δεν εχω παιξει καθολου το ονλάιν, μ'αρεσει το σεναριο αλλα τωρα στις τελευταιες πιστες ειναι πολυ δυσκολο, να φανταστεις σε πετανε σε ενα νησι πηχτρα σε κατι μεταλλαγμενους και εχεις 18 σφαιρες στην αρχη για να τη βγαλεις καθαρη!!! Ασε! Το σεναριο του Crysis ειναι πολυ πιο εντυπωσιακο βεβαια, πολυ sci-fi ωραιο ωραιο.
Διαβασα κατι και για far cry 2 αλλα δεν θα ειναι sci-fi, στην Αφρικη σε κατι πολεμους θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
θα ειναι πολυ διαφορετικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ελπιζω να ειναι οσο ωραιο φαινεται!!! Και στο Crysis ειχε ωραια φυσικη, αλλα το AI ειχε καποια προβληματα, πχ πυροβολουσες καποιον και αυτος ενω ειναι κοντα σου αντι να αρχισει να σε πυροβολαει ψαχνει να σε βρει προς αντιθετη κατευθυνση λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ναι οντως. ο,τι να 'ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω να κατεβάσω το Beijing 2008 για pc...! Πρέπει να είναι πολύ ωραίο, αλλά δεν ξέρω αν το αντέχει ο υπολογιστής μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

supersonic

Νεοφερμένος

Ο supersonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εχω ψιλοκολλησει με το Grid τελευταια. Τρελο παιχνιδακι. Εξακολουθω να προτιμω GT4 παντως που ειναι και ο αντιπαλος του. Το 5 ειναι αλλη φαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εντάξει, το Crysis ήταν χάρμα οφθαλμών και δεν ήταν τόσο δύσκολο. Μου έχει κάνει εντύπωση πάντως η δυσκολία κάποιον παιχνιδιών για PSP (π.χ. Castlevania).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω να κατεβάσω το Beijing 2008 για pc...! Πρέπει να είναι πολύ ωραίο, αλλά δεν ξέρω αν το αντέχει ο υπολογιστής μου!
το πηρα για ps3 ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι αλλα σιναμα και πολυ δυσκολο ειδικα στην συγχρονισμενη κολυμβηση...πιστευω αξιζει ομως!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ξεχασα να αναφερω οτι εχω κολλησει με το worms...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top