Βεβαίωση συμμετοχής στις πανελλήνιες

Markaf

Νεοφερμένος

Η Markaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εχω δωσει πανελληνιες το 2019 οταν τελειωσα δεν πηρα τη βεβαιωση συμμετοχης στις πανελληνιες απο το σχολειο ! Πιστευετε οτι αυτα τα εχουν κρατημενα, επειδη τη χρειαζομαι !!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο τη Δευτέρα στο σχολείο σου να ρωτήσεις. Αν δεν την παρέλαβες τότε ενδεχομένως να την κρατάνε για κάποιο χρονικό διάστημα (και μετά να πηγαίνει στην ανακύκλωση)...
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λογικά χρειάζεσαι τη "βεβαίωση πρόσβασης", που σου δόθηκε μαζί με το απολυτήριο λυκείου πέρυσι. Ουσιαστικά αυτή είναι η βεβαίωση συμμετοχής στις πανελλήνιες :P
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εχω δωσει πανελληνιες το 2019 οταν τελειωσα δεν πηρα τη βεβαιωση συμμετοχης στις πανελληνιες απο το σχολειο ! Πιστευετε οτι αυτα τα εχουν κρατημενα, επειδη τη χρειαζομαι !!
Εγώ όταν την παρέλαβα τον Οκτώβρη του 2018 (αυτή τη χρονιά έδωσα) θυμάμαι ότι μου είχαν πει ότι συνήθως δε τις παίρνουν οι υποψήφιοι. Σκέψου είχαν και της περσινής χρονιάς. Εμένα μου ζητήθηκε ως δικαιολογητικό για την εγγραφή στη σχολή μου. Λογικά θα την έχουν κρατήσει. Επικοινώνησε μαζί τους και μάθε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top