Βάσεις 2023 - προβλέψεις μετά τα αποτελέσματα και τους πίνακες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Παιδάκια, μια συμβουλή από μια, κάπως (γκουχ γκουχ) μεγαλύτερη σε ηλικία: μην διαβάζετε εκτιμησεις, μην αγχώνεστε και κάνετε υπομονή μέχρι να βγουν οι βάσεις.
Ξέρω είναι δύσκολο, πέρυσι τέτοιες μέρες τις ίδιες αγωνίες είχα, κι έφτανε η πίεση στα ύψη. Όσες πάντως κι αν είχα διαβάσει δεν έπεσε καμία μέσα. Ίσα ίσα που με άγχωσαν.
Εύχομαι σε όλους σας καλή επιτυχία.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιωάννα2005

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αρα, πιστευετε πως θα ανεβουν...Πιστευετε πως μπορει να ανεβουν κατα 300μορια ,ωστε να χασω την Ιατρικη;
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 546 μηνύματα.

χαχαχαχα
Ακόμα κι εγώ που δεν το έχω με τις εκτιμήσεις αντιλαμβάνομαι ότι κάτι δεν πάει καλά με τις συγκεκριμένες. Μην δίνετε σημασία. Μια εβδομάδα έμεινε. Και να θυμάστε ότι κάποιοι θα χάσουν μια σχολή για δύο τρία μόρια και κάποιοι θα διαμορφώσουν τη βάση της σχολής τους. Αυτό καμία εκτίμηση δεν θα το δείξει.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Αρα, πιστευετε πως θα ανεβουν...Πιστευετε πως μπορει να ανεβουν κατα 300μορια ,ωστε να χασω την Ιατρικη;
Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά δε θα πάρεις απάντηση πριν βγουν οι βάσεις. Μη δίνεις βάσεις στις εκτιμήσεις, πραγματικά κανείς δεν ξέρει με σιγουριά. Μια βδομάδα μας έμεινε.
 

EFIANA

Νεοφερμένος

Η EFIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής με 10/100; Πρόβλεψη για βάση;
 

5tsuh1ss

Νεοφερμένος

Ο 5tsuh1ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αν εχει βγει στατιστικη στρατηγακη να το συζητησουμε ,,οι αλλες απλα γεμισουν σελιδες.

δεν εχω καποια βαση να τρεξω αλγοριθμο και να εχουμε ακριβη νουμερα, γιατι δεν εχω στατιστικη μοριων.
Απο τη συγκριση βαθμων το προσπαθησα
Αν δεν τα εχεις να στα βαλω εδω
απλα δεν με παει μια ο στρατηγακης... συμφωνα με την εκτιμηση του θα αυξηθουν οι βασεις και στα δυο τμηματα κατα ~290 μορια :")
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,683 μηνύματα.
απλα δεν με παει μια ο στρατηγακης... συμφωνα με την εκτιμηση του θα αυξηθουν οι βασεις και στα δυο τμηματα κατα ~290 μορια :")
σορρυ ειμαι στα πρωτα σταδια ανοιας
για ποια τμηματα μιλαμε?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομική Κομοτηνής με 10/100; Πρόβλεψη για βάση;
Νομικη δπθ με 6% μεταξυ 16350-16450 μοριων
 

Ιωάννα2005

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
για ιατρικη μπορειτε να κανετε καποια προβλεψη;
σορρυ ειμαι στα πρωτα σταδια ανοιας
για ποια τμηματα μιλαμε?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Νομικη δπθ με 6% μεταξυ 16350-16450 μοριων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,683 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,683 μηνύματα.
Ναι.Θα ήθελα πολύ να πείτε.
οκ κατσε να απλωσουμε πινακες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι.Θα ήθελα πολύ να πείτε.
λοιπον αυτα ειναι του σερ στατηγακη με τον οποιο σεβομαι αλλα εχω χρονια κοντρες

1689869513950.png


τα λεει πολυ σωστα ομως
οι ιατρικες δεν θα ξεπεταχθουν οπως αλλοι λενε

διαφωνω πολυ με την αλεξανδρουπολη
εγω την βλεπω 200 κατω ( 18075-200 = 17875) το οποιο ,μπορει να μειωθει στο μειον 100 δηλαδη ( 18075-100=17975) λογω ,μεγαλης ακριβειας στο ηρακλειο
βεβαια οι ιατρικες ειναι ενα παραξενο φετιχ και οι γονεις κανουν τα παντα
αυτα και καλη επιτυχια
 
Τελευταία επεξεργασία:

5tsuh1ss

Νεοφερμένος

Ο 5tsuh1ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,683 μηνύματα.
λοχρη παδα και στατιστικης παπει, συγνωμη αν δεν τα χα αναφερει προηγουμενως
οκ τα βλεπω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

καλα μαλακες εναι εκει στο παδα ανεβασαν την εβε στο 1.2?
στα ιδια +- 100 (12057 περισυ) και δεν θα γεμισει μαλλον ( 145 παιρνει)
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,683 μηνύματα.
στατιστικη ασφαλιστικη παπει
στα ιδια +- 100 (12460 περισυ)
αυτη μπηκε απο περυσι και στο 2ο αλλα δεν νομιζω οτι οι του 2ου τρελαινονται για αυτη
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θράκης. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
για οικονομικα κομοτηνη και τριπολη εχουμε καμια προβλεψη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,683 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top