Βάσεις 2023 - προβλέψεις μετά τα αποτελέσματα και τους πίνακες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

5tsuh1ss

Νεοφερμένος

Ο 5tsuh1ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τα υπερτιμημένα ναυτηλιακα θα ανεβουν κατι
οι αλλες δυο θα πεσουν κατα 200-300 μορια
γνωριζετε για το πως εκτιμαται να πεσουν οι βασεις των αλλων δυο τμηματων; σε αλλες πηγες εχω δει πως προκειται να ανεβουν οι βασεις και εχω μπερδευτει.. ευχαριστω εκ των προτερων!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,725 μηνύματα.
Πιστεύεις με 17.200 θα είμαι οκ; Πέρυσι την δήλωσε κάποιος με 18.100, αν γίνει κάτι τέτοιο πάλι φέτος και πάρει η σχολή 2 άτομα, την πάτησα...

Φαντάζομαι την δηλώνουνε επειδή γενικά η σχολή είναι σε καλό δρόμο από όσο μου έχουν πει άτομα που σπουδάζουν σε αυτή, και επειδή για Αθηναίους που δεν θέλουν να πάνε Σαλόνικα για να σπουδάσουν κινηματογράφο, τα Ψαχνά έρχονται λίγο πιο κοντά.
ε ημαρτον ...μεσα εισαι..αυτος που εχει 18000 ειναι στην νομικη τωρα ή στην ψυχολογια.
πολυ χαιρομαι που εχουμε σπουδες κινηματογραφου... ευχομαι να δωσουν και λεφτα .Βλεποντας απο καποια σειριαλ κανουμε θαυματα.

η πνευματικη τροφη ειναι 10 φορες πιο καταναλωσιμη απο την υλικη αλλα ειναι τσαμπα...καποτε πρεπει να πληρωνεται..και το λεω εγω ο αρχικλεφταρος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γνωριζετε για το πως εκτιμαται να πεσουν οι βασεις των αλλων δυο τμηματων; σε αλλες πηγες εχω δει πως προκειται να ανεβουν οι βασεις και εχω μπερδευτει.. ευχαριστω εκ των προτερων!
αν εχει βγει στατιστικη στρατηγακη να το συζητησουμε ,,οι αλλες απλα γεμισουν σελιδες.

δεν εχω καποια βαση να τρεξω αλγοριθμο και να εχουμε ακριβη νουμερα, γιατι δεν εχω στατιστικη μοριων.
Απο τη συγκριση βαθμων το προσπαθησα
Αν δεν τα εχεις να στα βαλω εδω
 

joannaΚΑ

Νεοφερμένος

Η joannaΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
κοιτα ιωαννα ..,,η αποκατσαση ειναι πολυ πολυ καλη ..κινησαι μεταξυ τεχνολογιας και οικονομικων ... το δεξι χερι των αφεντικων για την εξοικονομιση πορων ( μην κοψεις ομως τα λεφτα του κοσμου).

Η σχολη οταν δημιουργηθηκε ηταν πολυ δυνατη , σχολη αυτοματισμων ( βλεπε ψηφιακα συστηματα) οικονομικων και μηχ. κλωστουφαντουργιας..τρομερο προγραμμα σπουδων.

Καθηγητες δεν εχει πολους ...σαν τις αλλες μηχανικων παραγωγης αλλα δεν υπαρχει προβλημα διοτι τα παδα εχει κολλητα τους ηλεκτρολογους με παμπολους καθηγητες , τους μηχανολογους και 2 σχολες οικονομικων.

Τωρα στον δρομο και με την προσπαθεια να μπει η σχολη στο ΤΕΕ στη κατηγορια μηχανικων παραγωγης ( οπως ξανθη, χανια) η εθααε εκοψε ολα αυτα τα ωραια μαθηματα και εκαναν νεο προγραμμα αντιστοιχο με των αλλων μηχανικων παραγωγης.
Ειναι δυσκολη σχολη αν εισαι απο το 4ο, αλλα οκ ολοι απο εκει ειναι.
παντως απο δουλεια δεν θα εχεις θεμα.
Σε ευχαριστώ Γιάννη
Μακάρι να να είναι όλα καλά
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,725 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,706 μηνύματα.

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Φέτος έδινες ;
Αν δεν κάνω λάθος πληροφορική μπαίνεις από 2ο και 4ο , οπότε η βάση θα ανέβει αρκετά , καθώς και στα δύο πεδία οι επιδόσεις είναι καλύτερες φέτος.
Όχι εγώ θα δώσω το 24
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,706 μηνύματα.

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Στο 3ο πεδίο με μέσο όρο γύρω στο 13 θα πιάνει κάποιος σχολες που έχει κάπου +-200 μορια από την περσινή βαση;
Δηλαδή αναμένεται πτώση;
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια ενημέρωση για το ποτέ θα βγουν οι βάσεις-αποτελεσματα ?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 546 μηνύματα.

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι μέχρι το τέλος του μήνα. Δεν θέλω να πάω διακοπές και να είμαι με το άγχος όλη την ώρα. :D
 

grammenoudis

Νεοφερμένος

Ο grammenoudis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φέτος έδινες ;
Αν δεν κάνω λάθος πληροφορική μπαίνεις από 2ο και 4ο , οπότε η βάση θα ανέβει αρκετά , καθώς και στα δύο πεδία οι επιδόσεις είναι καλύτερες φέτος.
Εγώ έγραψα 17.960 για πληροφορική ΑΠΘ, το 2022 ήταν 17.090, λες να είμαι μέσα?
 

Ιωάννα2005

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 17.960 για πληροφορική ΑΠΘ, το 2022 ήταν 17.090, λες να είμαι μέσα?
Σιγά μην ανέβει 900μορια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικά τι θα γίνει με τις ιατρικές;Πτώση ή ανοδος;
 

grammenoudis

Νεοφερμένος

Ο grammenoudis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σιγά μην ανέβει 900μορια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικά τι θα γίνει με τις ιατρικές;Πτώση ή ανοδος;
δεν ξέρω... με ανησυχεί λίγο το θέμα γιατί αυξήθηκαν οι υποψήφιοι και τα θέματα ήταν εύκολα + ότι τώρα τελευταία βλέπω πολλούς να τους ενδιαφέρει η πληροφορική!
 

Ιωάννα2005

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Δεν παίζει να ανέβει τόσο πολύ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να είσαι σίγουρος πως πιάνεις την σχολή.Ειναι δυνατόν;Και επειδή αυξήθηκε ο αριθμός των υποψηφιων;Σημασία έχει τι έγραψαν .Και από τις επιδόσεις μάλλον θα αυξηθούν οι υψηλοβαθμες αλλά όχι τόσο πολύ σε καμία περίπτωση.Τι να πω εγώ που είμαι 350μορια πάνω από την τελευταία σε μόρια ιατρική και με το ζόρι μου απαντούν ;Να νιώθεις σίγουρος!!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

grammenoudis

Νεοφερμένος

Ο grammenoudis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν παίζει να ανέβει τόσο πολύ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να είσαι σίγουρος πως πιάνεις την σχολή.Ειναι δυνατόν;Και επειδή αυξήθηκε ο αριθμός των υποψηφιων;Σημασία έχει τι έγραψαν .Και από τις επιδόσεις μάλλον θα αυξηθούν οι υψηλοβαθμες αλλά όχι τόσο πολύ σε καμία περίπτωση.Τι να πω εγώ που είμαι 350μορια πάνω από την τελευταία σε μόρια ιατρική και με το ζόρι μου απαντούν ;Να νιώθεις σίγουρος!!
Εσύ θα έπρεπε να είσαι σίγουρος, σε εμένα θα υπάρξει αύξηση, το θέμα είναι σε τι βαθμό?! Οι ιατρικές θα πέσουν σίγουρα, μέσα είσαι.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εκτίμηση βάσεων από Στρατηγάκη
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ψηφιακων συστημάτων Σπάρτη από επαλ σύμφωνα με τις περσινες την χάνω για 80 μόρια λέτε να πέσει;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top