Βάσεις 2023: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,669 μηνύματα.
Fun fact, ανάμεσα στη βάση 19000 και στο βαθμό μου 19025 είχαν γράψει περίπου 50 άτομα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συγχαρητήρια σε όλους!!! Καλή μας σταδιοδρομία συνάδελφοι 😏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


@Aspiring Lawyer ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ το έκανα και όντως μου έβγαλε τη σχολή 2 λεπτά πριν ανοίξει το επίσημο σάιτ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ, you made it!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,725 μηνύματα.
Μεγάλη αύξηση οι θετικές σχολές φέτος.

•Μαθηματικό ΕΚΠΑ: 14.725 (+585)
•Στατιστικής ΟΠΑ: 14.268 (+427)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Screenshot_2023-07-27-10-42-26-012-edit_com.android.chrome.jpg
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια εγώ δεν πέρασα ψηφιακων συστημάτων που ήθελα τουλάχιστον μπήκα σε διεκ κάτι είναι και αυτό
 

desperate-ambitious!

Νεοφερμένος

Ο desperate-ambitious! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, παιδιά! Ο κόπος μας ανταμείφθηκε, ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Τώρα, το μόνο που θα ευχηθώ είναι καλή φοιτητική ζωήηη!!!
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-07-27 111310.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,669 μηνύματα.
Δεν έχετε ιδέα πόσο ΠΕΤΑΩ από την χαρά μου. Δεν το περίμενα έτσι. Λέω α εντάξει, θα περάσω and that’s it.

Αλλά είναι τέλειο το συναίσθημα :redface:
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Εγώ πάω να αλλάξω την ιδιότητα μου στο iSchool 😂
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,719 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, παιδιά! Ο κόπος μας ανταμείφθηκε, ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Τώρα, το μόνο που θα ευχηθώ είναι καλή φοιτητική ζωήηη!!!
View attachment 119048
Μπράβο σου! Αν έχεις οποιαδήποτε απορία για τη σχολή, είμαι στη διάθεσή σου!
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,706 μηνύματα.
Ναι ρε επιτέλους... Τι περάσαμε παναγία μου...Αλλά ήθελα να σας έχω θεσσαλονίκη και τους δυο
Πολύ δύσκολη χρονία ... και εγώ θα ήθελα να με έχω Θεσσαλονίκη αλλά νο μανι για Θεσσαλονίκη $$ :lol:
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Πολύ δύσκολη χρονία ... και εγώ θα ήθελα να με έχω Θεσσαλονίκη αλλά νο μανι για Θεσσαλονίκη $$ :lol:
Φίλε αν είχα το οικονομικό ή Πάτρα ή Κρήτηθα πήγαινα. Κρήτη ζωάρα και η Πάτρα λένε όλοι όυι θα μου ταίριαζε
 

koukdespoina2004

Νεοφερμένος

Η koukdespoina2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δεν έχετε ιδέα πόσο ΠΕΤΑΩ από την χαρά μου. Δεν το περίμενα έτσι. Λέω α εντάξει, θα περάσω and that’s it.

Αλλά είναι τέλειο το συναίσθημα :redface:
Καλε κι εσύ νοσηλευτική έλα λίγο το νοσηλευτικό όλης της Ελλάδος 💉💉💉
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,669 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Ναι ρε επιτέλους... Τι περάσαμε παναγία μου...Αλλά ήθελα να σας έχω θεσσαλονίκη και τους δυο
Έλα θα κάνουμε κανένα μιτ απ άμα βρεθούμε στην ίδια πόλη κάποια στιγμή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και εγώ θα ήθελα να με έχω Θεσσαλονίκη αλλά νο μανι για Θεσσαλονίκη $$ :lol:
χαχαχαχαχαχ σειμ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,669 μηνύματα.
Κανονίστε να βγούμε για καφέ όταν έρθετε εδώ ε :ropalo:
 

Mathitis_tou_15

Νεοφερμένος

Ο Mathitis_tou_15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πατρών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
1η επιλογή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγχαρητήρια σε όλους!
 

Συνημμένα

  • IMG_20230727_103410.jpg
    IMG_20230727_103410.jpg
    76 KB · Εμφανίσεις: 274

Ιωάννα2005

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ιατρική Ηρακλείου😀.Η αλήθεια είναι ότι έκανα πάρα πολλά λάθη τα οποία μου στέρησαν μια πολύ καλύτερη βαθμολογία όμως είμαι πολύ ικανοποιημένη.Για 80 μόρια έχασα της Πάτρας αλλά δεν με πειράζει.Λαρισα και Ιωάννινα για λιγότερο από 50μορια.Αυτα τα αριθμητικά..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top