Βάσεις 2023: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
------------- Οι Βάσεις 2023 ανακοινώθηκαν -- θα τις βρείτε εδώ ----


Αύριο Πέμπτη το πρωί βγαίνουν οι Βάσεις 2023!

Σας εύχομαι με το καλό! :D
Σε αυτό το θέμα μπορεί να γίνει ο σχολιασμός των Βάσεων 2023, να μας πείτε που περάσατε, σκέψεις ή προβληματισμούς. :violin:

Το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχτεί αύριο με την ανακοίνωση των βάσεων, οι οποίες θα ανέβουν και στο iSchool.

Αν θέλετε να μοιραστείτε την αγωνία σας, μπορείτε να γράψετε στο θέμα Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα ή στο Προβλέψεις Βάσεων 2023.

Καλό ξημέρωμα!
Π.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Το θέμα είναι τώρα ανοιχτό για απαντήσεις :)
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχω διαβάσει κυριολεκτικά όλες τις εκτιμήσεις που έχουν βγει τις τελευταίες μέρες και είμαι ένα βήμα προτού διαβάσω μέχρι και τα ζώδια για να δω που θα περάσω... :laugh::laugh::laugh:

Λίγο έμεινε ακόμη, μακάρι η Πληροφορική ΑΠΘ (1η επιλογή) να μη πάει πάνω από 17.200.
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Έχω διαβάσει κυριολεκτικά όλες τις εκτιμήσεις που έχουν βγει τις τελευταίες μέρες και είμαι ένα βήμα προτού διαβάσω μέχρι και τα ζώδια για να δω που θα περάσω... :laugh::laugh::laugh:

Λίγο έμεινε ακόμη, μακάρι η Πληροφορική ΑΠΘ (1η επιλογή) να μη πάει πάνω από 17.200.
Εισαι εγω. Δεν καταλαβαινεις τι αγχος περναω,νιωθω θα γεννησω,ειμαι στην δουλεια και βλεπω την ωρα στον υπολογιστη περιμενω να περασει να τελειωνουμε,εκει που καθομαι εχω ταχυκαρδια. Πρεπει να τελειωσει αυτο
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Πονάει η κοιλιά μου :redface:
 

koukdespoina2004

Νεοφερμένος

Η koukdespoina2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ξέρει κανείς περίπου την ώρα που θα βγουν? Χθες εβλεπα γενικά 10:30 σήμερα λένε γενικά και αόριστα νωρίς το πρωί...να μας πεθάνουν θέλουν ?
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
ουφ ουφ ουφ;)
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πού είναι ο περσινός καταιγισμός μηνυμάτων;
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πού είναι ο περσινός καταιγισμός μηνυμάτων;
Εχουμε παρει ζαναξ οι περισσοτεροι για αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρει κανείς περίπου την ώρα που θα βγουν? Χθες εβλεπα γενικά 10:30 σήμερα λένε γενικά και αόριστα νωρίς το πρωί...να μας πεθάνουν θέλουν ?
Λογικα τωρα σε κανενα μισαωρο,μην αγχωθειτε ομως αν δεν λαβετε μηνυμα γιατι μπορει να αργησει λιγο μην πανικοβληθειτε
 

Mathitis_tou_15

Νεοφερμένος

Ο Mathitis_tou_15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πατρών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και γω παιδιά πολύ άγχος
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,429 μηνύματα.
έχω κάνει καμιά 100ρια ριφρεσ τίποτα ακόμη :mpinelik:
 

koukdespoina2004

Νεοφερμένος

Η koukdespoina2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εχουμε παρει ζαναξ οι περισσοτεροι για αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Λογικα τωρα σε κανενα μισαωρο,μην αγχωθειτε ομως αν δεν λαβετε μηνυμα γιατι μπορει να αργησει λιγο μην πανικοβληθειτε
Όλα υπό έλεγχο ...λόγω του zanax εννοείται 🤣
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!
Να θυμάστε ότι δεν ήρθε το τέλος του κόσμου, η ζωή τώρα ξεκινά!
(Περιμένω και γω με αγωνία τα αποτελέσματα της αδελφής μου, @penelopenick )
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Είναι θέμα λίγων λεπτών, αφού το δήλωσε και ο Υπουργός αυτοπροσώπως!

(Εγώ πέρυσι είχα δει που πέρασα κανένα τρίλεπτο πριν ανακοινωθούν πατώντας στο link του sms των βαθμών, δεν ξέρω αν θα γίνεται και φέτος)
 

koukdespoina2004

Νεοφερμένος

Η koukdespoina2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!
Να θυμάστε ότι δεν ήρθε το τέλος του κόσμου, η ζωή τώρα ξεκινά!
(Περιμένω και γω με αγωνία τα αποτελέσματα της αδελφής μου, @penelopenick )
Το τέλος του κόσμου δεν θα έρθει το δικό μας όμως ναι 🤣🤣🤣🤣
Καλά αποτελέσματα!
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
καλά αποτελέσματα σε όλους 💗
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Είναι θέμα λίγων λεπτών, αφού το δήλωσε και ο Υπουργός αυτοπροσώπως!

(Εγώ πέρυσι είχα δει που πέρασα κανένα τρίλεπτο πριν ανακοινωθούν πατώντας στο link του sms των βαθμών, δεν ξέρω αν θα γίνεται και φέτος)
Τα SMS έρχονται συνήθως 2-3 λεπτά πριν τις ανακοινώσεις στο site (2η φορά που δίνω)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τα SMS έρχονται συνήθως 2-3 λεπτά πριν τις ανακοινώσεις στο site (2η φορά που δίνω)
Ναι ναι, εγώ σου λέω είχα πατήσει το link του προηγούμενου sms, δεν είχε έρθει ακόμα το καινούργιο :lol: έψαχνα κάθε δυνατό τρόπο να μάθω που είχα περάσει χαχαχ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top