Βάσεις 2023: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Συγχαρητήρια , ποσά μόρια εβγαζες για ιατρικη από;
19.550 για ΑΠΘ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΘΕΕ ΜΟΥ… Είχε καιρό να πιάσει 19.000 η ιατρική.
Και βλέπανε και βουτιά 200 μόρια τα σαίνια
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!!!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Τρέχει να αλλάξει Instagram bio
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
---

Θα ήθελα να ευχαριστήσω από τα εσώψυχά μου ένα μέλος του φόρουμ, δεν θα αναφέρω ποιο, ξέρω ότι δεν θα του προξενούσε και κάποια ιδιαίτερη ικανοποίηση κάτι τέτοιο, καθώς για καθαρά εσωτερικούς λόγους μου παρείχε απίστευτη υποστήριξη το τελευταίο έτος, όχι μόνο για θέματα πανελλαδικών, αλλά και γενικότερα άκουγε το τι είχα να πω πάνω στο οτιδήποτε.

Ευχαριστώ αδερφέ.

Από εκεί και πέρα, συγχαρητήρια σε όλους και καλά κουράγια σε όσους επιθυμούν να ξαναδώσουν, εμείς εδώ θα είμαστε για να βοηθάμε και να λύνουμε απορίες. Για εμένα πάντως το σημερινό αποτέλεσμα ήταν αναμενόμενο βάσει του μηχανογραφικού μου.

Απίστευτη κατά τα άλλα χαρά που αφήνω πίσω μου την σχολική πλήξη, τόσα χρόνια ανίας, βαριεμάρας και ενδεχομένως καταπίεσης, επιτέλους ελεύθερος να μελετήσω ενδιαφέροντα γνωστικά αντικείμενα.

Καλή μας σταδιοδρομία!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
image (1).png

Συγχαρητήρια σε όλους! Να κυνηγάτε πάντα τα όνειρα σας! Και ενα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς που με συμβούλεψαν εδώ πριν πάρω την απόφαση της αλλαγής σχολής.
 

koukdespoina2004

Νεοφερμένος

Η koukdespoina2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ) 4η
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
View attachment 119040

Θα ήθελα να ευχαριστήσω από τα εσώψυχά μου ένα μέλος του φόρουμ, δεν θα αναφέρω ποιο, ξέρω ότι δεν θα του προξενούσε και κάποια ιδιαίτερη ικανοποίηση κάτι τέτοιο, καθώς για καθαρά εσωτερικούς λόγους μου παρείχε απίστευτη υποστήριξη το τελευταίο έτος, όχι μόνο για θέματα πανελλαδικών, αλλά και γενικότερα άκουγε το τι είχα να πω πάνω στο οτιδήποτε.

Ευχαριστώ αδερφέ.

Από εκεί και πέρα, συγχαρητήρια σε όλους και καλά κουράγια σε όσους επιθυμούν να ξαναδώσουν, εμείς εδώ θα είμαστε για να βοηθάμε και να λύνουμε απορίες. Για εμένα πάντως το σημερινό αποτέλεσμα ήταν αναμενόμενο βάσει του μηχανογραφικού μου.

Απίστευτη κατά τα άλλα χαρά που αφήνω πίσω μου την σχολική πλήξη, τόσα χρόνια ανίας, βαριεμάρας και ενδεχομένως καταπίεσης, επιτέλους ελεύθερος να μελετήσω ενδιαφέροντα γνωστικά αντικείμενα.

Καλή μας σταδιοδρομία!
ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΤΡΑ; ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ! Έρχεστε όλα τα αγαπημένα μου μέλη εδώ :cray: What did I do to deserve this? Συγχαρητήρια <3
 

iiTzArismaltor_

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μόνο έμενα έχει buggαρει και δε μπορώ να βάλω animated emojis; 🙈
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,608 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,060 μηνύματα.
 

stee

Νεοφερμένος

Η stee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεωπονικό Αθήνας κανείς; Συγχαρητήρια σε όλους!!
 

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πληροφορική με εφαρμογες στην βιοϊατρική
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
η αδερφή σου πως τα πήγε ? Θα μείνεις Θεσσαλονίκη τελικά ?
Θα μείνω τελικά, συμβιβάστηκε με Νηπιαγωγών. Πέρασε Ιωάννινα και θα πάρει μετεγγραφή. Εντωμεταξύ τώρα το συνειδητοποίησα ότι έκλεισε οριστικά αυτός ο κύκλος
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Μετά από 3 χρόνια, 2 φορές πανελλήνιες και αμέτρητα δάκρυα, είμαι επισήμως φοιτητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών!!!
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,608 μηνύματα.
@Than003 @littlefungi Συγχαρητήρια και στους δύο ! Τέλος καλό, όλα καλά :bigarmhug
 

ikigai

Νεοφερμένος

Ο ikigai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και για φέτος παιδιά, καλή αρχή και ό,τι καλύτερο εύχομαι πραγματικά!
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Fun fact, ανάμεσα στη βάση 19000 και στο βαθμό μου 19025 είχαν γράψει περίπου 50 άτομα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Than003 @littlefungi Συγχαρητήρια και στους δύο ! Τέλος καλό, όλα καλά :bigarmhug
Συγχαρητήρια σε όλους!!! Καλή μας σταδιοδρομία συνάδελφοι 😏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

(Εγώ πέρυσι είχα δει που πέρασα κανένα τρίλεπτο πριν ανακοινωθούν πατώντας στο link του sms των βαθμών, δεν ξέρω αν θα γίνεται και φέτος)
@Aspiring Lawyer ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ το έκανα και όντως μου έβγαλε τη σχολή 2 λεπτά πριν ανοίξει το επίσημο σάιτ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top